Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 47
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    Mam jakiś update 6.14 z kiedyś. Mogę Ci wystawić, ale nie mam jak sprawdzić czy działa...
    jasne
    Jakis tel na priv?

  2. #12

    Domyślnie

    Puściłem info na PW
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  3. #13

    Domyślnie

    Mam ten sam problem. Kupiłem pudełko z 6.0 i chciałem jakiś czas temu zaktualizować do 6.14, ściągnąłem instalke ze strony Adobe, wszystko ładnie pięknie, ale przy otwieraniu nowszej wersji wywalało jakiś błąd i lipa... Musiałem raz jeszcze instalować starą wersję. Pliki z D850 możesz przekonwertować do DNG i wtedy otworzysz starym LR, tak podobno można ale ja tego nie robiłem tylko dostałem takie info tu na forum. Czy DNG będzie to to samo co NEF z 850 to nie wiem, trzeba mądrzejszych popytać w tej dziedzinie.
    Ostatnio edytowane przez Tomekk ; 18-12-2019 o 21:30

  4. #14

    Domyślnie

    Szczerze mówiąc to konwertowanie do DNG niezbyt mnie satysfakcjonuje bo to niepotrzebna strata czasu o ile pamietam to tracimy profile Nikona.
    Kupiłem legalny program ze świadomością ,że aktualizacja zapewni mi obsługę mojego body.
    Adobe wypieło się na swoich klientów i swoimi działaniami nakłania ich do zakupu wersji abonamentowej bo kasa jest dla nich ważniejsza niż jakakolwiek etyka handlowa.
    Oczywiście to moje skromne odczucie.

  5. #15

    Domyślnie

    Oczywiście to nie tylko Twoje odczucia, ale Adobe ma to głęboko w poważaniu. Vide:


    Jak długo dajemy się tak długo korzystają.

  6. #16

    Domyślnie

    Można zrozumieć chęć maksymalizacji dochodów, ale zostawić bez wsparcia ostatni model pudełkowy to trochę kiepskie z ich strony...

  7. #17

    Domyślnie

    Podejrzewam, że jakby napisać do ich supportu, to by wystawili update, ale oficjalnie po prostu już nie ma wsparcia no i trzeba z tym żyć.
    Update'a wypalić, schować w ciemną dziurę na ewentualność reinstalacji i już
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  8. #18

    Domyślnie

    @blow @crusiek

    Udało się? Wsparcie jest - po reinstalu kompa również nie miałem jak zaktualizować do wersji 6.14 (mam 6.0 pudełkową). Wystarczyło pogadać na czacie Adobe z konsultantem, który podał link do pobrania 6.14.
    Trochę puszek i szkiełek

  9. #19

    Domyślnie

    U Blow i kilku innych udało się, patch zadziałał.
    Generalnie na windows 10 zaktualizowanym nie ma problemu. Patch spełnił swoją rolę.
    U jednego użytkownika się nie udało, ponieważ miał Windows 7 bez żadnych SP i komputer poza dostępem do Internetu, opisałem jak to można zrobić na starszym systemie, ale tutaj wymagana jest najpierw aktualizacja windowsa, najlepiej do najnowszego SP

    Tak myślałem, że czat może wystarczyć, gdzieś to już na zagranicznym forum czytałem
    Jak masz linka to też tutaj wrzuć, póki nie zaktualizują serwerów i znowu nie zapomną olać starych nabywców, może podziała znowu z miesiąc lub dwa
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  10. #20

    Domyślnie

    Link dałoby radę wstawić, ale co jak to jest jakiś indywidualny, niepowtarzalny specjalnie dla mnie stworzony? Wystarczy odezwać się na czacie, link prześlą zaraz po rozpoznaniu problemu.
    Trochę puszek i szkiełek

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Aktualizacja CS6
    By manfred in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 23-05-2018, 18:05
  2. Aktualizacja NX2
    By Adams in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-12-2012, 23:32
  3. Aktualizacja NX 2.2.8
    By T&T in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-11-2011, 22:04
  4. aktualizacja www - help!
    By rockabilly in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-09-2010, 21:28

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •