Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34
  1. #31

    Domyślnie

    powtarzam SEO w obrębie strony jest przereklamowane (proszę poczytać forum profesjonalistów PIO forum.optymalizacja.com), i ma w tej chwili znikomy wpływ w ustalaniu pozycji G.
    (wciąż na 1 miejscach widuję strony czysto html-owe zrobione 15 lat temu)
    liczą się Backlinki z mocnych miejscówek.

    Skupił bym się bardziej nad UX strony aby była użyteczna użytkownikowi - a optymalizację można zrobić w każdym momencie.

    Do wordpressa w SEO sprawdzi się każda wtyczka, która pozwoli dla pojedyńczego posta / strony zmienić Title i description
    D7100 / Sigma 17-50 / Triopo 982 II
    https://mstanczuk.pl

  2. #32

    Domyślnie

    @MarcinSt Dziękuje Marcin za link poczytam to forum.
    Właśnie nowy szablon jest stawiany aby była prostsza i bardziej przyjazna użytkownikowi. Co do pozycjonowania to dopiero się tego uczę bo poprzednią stawiałem sam na chłopski rozum.
    Na starej miałem ponad 160 Backlinków jak dobrze pamiętam. Słabe SEO i marne BL nie robiły szału. Dlatego chcemy teraz co się da zrobić samemu aby później ktoś miał bazę do modernizacji i poprawek.
    Odpuszczę te języki bo na razie lepiej jeden dopracować i zobaczyć jak to będzie chodzić.

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Witam mam takie pytanie odnośnie strony kilku języcznej.

    Jaka jest najlepsza metoda aby strona była dostępna w 3 językach?. Wiem że jest opcja w szablonie zmiany języka ale jak to się ma do SEO?.
    Czy to jest tylko podmieniany tekst a SEO pozostaje bez zmian. Czy poza zmianą języka dostajemy opcje zmiany SEO pod dany język osobno?
    Są dwie sprawy : tłumaczenia które trzeba zrobić najlepiej poprzez tłumacza i oprogramowanie do obsługi wielojęzycznej np. do WordPress. To wszystko to nie są duże pieniądze. Mogę sprawdzić w poniedziałek jakie to były koszty. Robiliśmy to na naszej stronie do wykończeń mieszkań. Chyba mamy tam dwa języki obce i polski.

    Obecnie WordPress to najtańszy chyba sposób stawiania stron.
    Ostatnio edytowane przez cybulski ; 18-01-2020 o 09:40
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 TT50/1.2||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

  4. #34

    Domyślnie

    Hey powoli kończymy stawianie naszej strony. Pozostało jeszcze kilka kluczowych spraw i tutaj mam pytanie do Was.

    1.Teksty, chcielibyśmy je przesłać do korektora który by je poprawił pod kątem "marketingowym" a zarazem by były z "polotem" i przełożone na taki sam angielki.
    Gdzie z takim zleceniem można się udać? bo z tego co wyszukałem to wszędzie są tylko tłumaczenia, lepsze lub gorsze ale nikt nad samym tekstem się nie skupia. Nasze główne rynki to UK i USA, dlatego dobrze by to było pod anglików przeredagowane.

    2. Wygląd pierwszej strony. Na razie jest to zrobione samodzielnie ale wygląd pierwszej strony jest najważniejszy i chcielibyśmy też dać to komuś do poprawy aby poprawił jeszcze estetykę i jej wygląd. Ale to jak już odpalimy stronę i zbierzemy uwagi.

    Ze zmian jakie zaszły to zrezygnowaliśmy z Polskich hostingów na rzecz wirtualnej maszyny niedaleko głównego węzła oraz dość blisko światłowodu z USA. Strona w końcu zaczęła działać jak należy.
    Zmieniliśmy też adres www. i dokupili kilka innych które będą przekierowywać na główną stronę.

    Jak w końcu odpalimy to chcemy zlecić SEO i jak zacznie jakieś dochody przynosić ta strona, to zlecić budowę nowej od podstaw przez kogoś kto się na tym zna i zrobi to dobrze.
    Na razie środki ograniczają takie inwestycje dlatego traktujemy te stronę jako szablon i bibliotek produktów.

    Gdzieś obiło mi się o uszy że jest jakiś portal www gdzie się wrzuca swoje zlecenia i ludzie dają oferty i wyceny. wszystko co związane właśnie z branżą IT od loga po serwerownie. Ale nie mogę na to trafić.
    Ostatnio edytowane przez 90s ; 25-08-2020 o 12:19

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Podobne wątki

  1. Popoludniowa impreza , koncert prosba o sugestie.
    By Rita in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 21-06-2012, 12:01
  2. Prośba o sugestię pleneru w okolicach Szczyrku.
    By arhetyp in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-05-2012, 20:11
  3. Prośba - adres strony www
    By alan85 in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-07-2011, 15:46
  4. Mysz i podkladka. Prosba o sugestie
    By Strus in forum Komputery
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post / autor: 09-12-2010, 21:30
  5. Z drugiej strony barykady - prośba
    By amator2010 in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 24-03-2010, 20:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •