Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34
  1. #21

    Domyślnie

    Stare Damaged photo można wyretuszowac, ale destroyed to jest psia buda po trafieniu granatem

    Nie czytalem wnikliwie, bo sporo tego, ale jeśli już mi się rzuca przypadkiem od razu, to hm co dalej jest?

  2. #22

    Domyślnie

    No właśnie teksty w stopkach powinny być dobrze bo były dawane do redagowania. Ale fajnie że wyłapałeś błędy, slider to już moja wina. Damy jeszcze raz teksty do sprawdzenia albo od nowa zostaną napisane. Więc jak coś ci jeszcze wpadnie w oko albo uznasz że nie jest to jasne to powiedz. A może jakieś inne pomysły wpadną ci do głowy to daj znać.

    Na razie będę poprawiał to co jest aż nowa nie będzie w pełni skończona. Bo z tego co piszecie to wygląda na to że będzie dużo więcej pracy niż zakładałem.
    Wrzucę później mapę co by bardziej naszkicować jak to sobie wyobrażam.

  3. #23

    Domyślnie

    Mam jeszcze kilka pytań do Was bo czym dalej w las tym ciemniej.

    Wygląda na to że muszę inaczej swój problem rozwiązać i chyba rozumiem o problemach o jakich pisał bomkallo.
    Tak to sobie wyobrażałem:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Untitled-1.jpg
Wyświetleń:	65
Rozmiar:	102,0 KB
ID:	34530

    Ale jak dobrze rozumiem to najlepszym rozwiązaniem będzie postawienie tych dwóch stron osobno na osobnych domenach.
    tzn np s999shop i s999phot.

    Dodatkowo powstało pytanie odnośnie hostingu, Zenbox wydaje się być bardzo ciekawą alternatywą dla dhosting z którego obecnie korzystam. Ale też poczytałem różne rankingi i jest ogólny młyn w głowie, bo co strona to inne wyniki.

    Jest też kwestia czy lokalizacja hostingu ma wpływ na wyniki wyszukiwania w danym kraju? np. czy nie powonieniem wrócić na hosting z UK aby poprawić wyniki wyszukiwania w tym kraju?
    Czy tylko czas ładowania ma wpływ na to gdzie się znajduje serwer?
    Druga sprawa to w razie potrzeby domena z com czy co.uk? ogólnie mieliśmy już zamówienia w wielu krajów. Co jakiś czas wpada USA, Izrael itp. W europie to sporo Francja Niemcy i włochy. Do Polski też czasami się coś wysyła.
    Ale generalnie 90% to uk. Ale jak w grę wchodzi kupno nowych domen to może warto w com?
    Niemniej jednak chcemy robić jakąś ekspansje i się rozwijać.


    Kolejne pytanko to czy znacie jakieś strony gdzie mógłbym te swoje żale wylewać i w razie czego uzyskać dostęp do konkretnych osób które by mi pomogły?.
    Znalazłem coś takiego www.webhostingtalk.pl ale każdy kto pyta o hosting dostaje odp od moderatora z ofertą i na tym się kończy tam temat. Co dość dziwnie wygląda moim zdaniem.

  4. #24

    Domyślnie

    ja mam na fsthoscie w uk, kupa jest z poddomenami, czyli zamist sklep.domena.cos mozna miec domena.cos/sklep jak cie to urzadza to tam mozna
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  5. #25

    Domyślnie

    Dzięki Carlos za wskazówkę. Skontaktowałem się ze znajomym który mi pomoże w tym wszystkim. I faktycznie będziemy kupować nową domenę.

  6. #26

    Domyślnie

    Witam mam takie pytanie odnośnie strony kilku języcznej.

    Jaka jest najlepsza metoda aby strona była dostępna w 3 językach?. Wiem że jest opcja w szablonie zmiany języka ale jak to się ma do SEO?.
    Czy to jest tylko podmieniany tekst a SEO pozostaje bez zmian. Czy poza zmianą języka dostajemy opcje zmiany SEO pod dany język osobno?
    Ostatnio edytowane przez 90s ; 17-01-2020 o 19:16

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Witam mam takie pytanie odnośnie strony kilku języcznej.

    Jaka jest najlepsza metoda aby strona była dostępna w 3 językach?. Wiem że jest opcja w szablonie zmiany języka ale jak to się ma do SEO?.
    Czy to jest tylko podmieniany tekst a SEO pozostaje bez zmian. Czy poza zmianą języka dostajemy opcje zmiany SEO pod dany język osobno?
    SEO to bardzo szerokie pojęcie - to nie tylko optymalizacja i teksty na stronie, a w 95% back linki.

    Najlepiej dla SEO ogarnąć wersje językowe na subdomenach wraz ze wtyczką do wordpressa tj:

    pl.domena.com
    en.domena.com
    de.domena.com

    wtedy dla google subdomena jest traktowana jako oddzielny adres i możesz np polską wersję pozycjonować na polskie frazy, angielskie na angielskie keywordy


    Teksty są wstawiane osobno dla wersji językowych / nie polecam korzystania z "tłumaczenia w locie"
    D7100 / Sigma 17-50 / Triopo 982 II
    https://mstanczuk.pl

  8. #28

    Domyślnie

    Zalezy od platformy a nastepnie od uzytej metody tlumaczenia, przykladowo Joomla:
    - Natywny system tlumaczenia choc dziala, powoduje potrzebe mnozenia menu per jezyk, czyli idac dalej - kazdy artykul rowniez jest tworzony pod konkretny jezyk, kazdy poprawnie napisany komponent dziala z ta metoda
    - Wrzuca sie third party wtyke, wszystko wtedy zostaje w miejscu, a wtyczka nadpisuje konkretne elementy konkretnych komponentow a edycji dokonuje sie bezposrednio we wtyczce i nie tworzy sie duplikatow systemowo

    Obie powyzsze formy kryja seo. To co podales wyglada na wp, ale ciezko u mnie z pamiecia. Znajomy robil/robi czasem na tym rownolegle i z reguly jest tam sporo wiekszy bajzel, aczkolwiek niektore rozszerzenia dzialaja podobnie i sa portowane.

    PS: aaa najprosciej to wrzucic plugina od mega-auto-tlumaczenia przez automat googla:P

  9. #29

    Domyślnie

    Ślicznie dziękuje za odpowiedzi.
    Automat tłumaczenia odpada bo to co się dzieje z angielskiego na polski to katastrofa. Chociaż z tego co widziałem to niemiecki, rosyjski itd działają zaskakująco dobre.
    Stawiam teraz wersje angielską a docelowo chciałbym aby był jeszcze PL i DE.
    Nie za bardzo wiem jak to ugryźć aby właśnie tego bałaganu nie było bo do tej pory nie robiłem takich rzeczy.
    SEO stawiam na wtyczce Yoast SEO da sobie radę z taką stroną czy będę musiał bardziej kombinować w przyszłości?

    Mam też takie pytanie czy warto wykupić opcje pr0 Yoast ? daje to jakieś konkretne zyski w pozycjonowaniu?

  10. #30

    Domyślnie

    Ja uzywalem falanga, pod wp tez jest, ale to trzeba potestowac. Falang przykladowo w opcji platnej sciaga ze strony notke, ze tlumaczone jest wlasnie nim. W praktyce sciaga sie to troche inaczej... :P A co robi yoast to pewnie maja napisane

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Popoludniowa impreza , koncert prosba o sugestie.
    By Rita in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 21-06-2012, 12:01
  2. Prośba o sugestię pleneru w okolicach Szczyrku.
    By arhetyp in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-05-2012, 20:11
  3. Prośba - adres strony www
    By alan85 in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-07-2011, 15:46
  4. Mysz i podkladka. Prosba o sugestie
    By Strus in forum Komputery
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post / autor: 09-12-2010, 21:30
  5. Z drugiej strony barykady - prośba
    By amator2010 in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 24-03-2010, 20:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •