Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Pytanie do wszystkich :)

    Cześć wszystkim

    Pochodzę z małej miejscowości w woj. lubuskim a moją pasja od ponad roku jest fotografia. Za każdym razem kiedy odwiedzam rodzinne zabieram ze sobą aparat i wykonuuję sporo zdjęć, dzikich zwierząt, lasów wokoło oraz sąsiadujących miejscowości. Zdjęcia dodaję na utworzoną stronę o Podleścu. Ostatnio Sołtys napisała do mnie, czy niebyłbym chętny, żeby wydrukować 4 według mnie najlepsze zdjęcia Podleśca bądź symboli dla charakterystycznych i przekazać je do powieszenia ich w nowo wyremontowanej świetlicy. Wybór padł na te 4 zdjęcia. Moje pytanie brzmi nastepująco. Co sądzicie o tych obrazkach ?

    I.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0883.JPG
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	4,20 MB
ID:	34444

    II.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1579.JPG
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	4,00 MB
ID:	34445

    III.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_2179-2.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	1,93 MB
ID:	34446

    IV.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_3281.JPG
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	2,69 MB
ID:	34447

    V. Nad tym się zastanawiam
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1547.JPG
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	5,29 MB
ID:	34448

    VI.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1619.JPG
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	5,01 MB
ID:	34449
    Ostatnio edytowane przez Szydlarz ; 05-12-2019 o 11:54

  2. #2

    Domyślnie

    Slupy energetyczne jako symbole to zly pomysl

  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo zły pomysł. Nie ma w tej małej miejscowości bardziej charakterystycznych "symboli" ? np. jakieś zabytkowe budowle, czy nawet to co po nich zostało. Tylko to też trzeba umieć pokazać... Z powyższych żadne się nie nadaje do powieszenia na ścianie, moim zdaniem oczywiście (niekoniecznie słusznym )

  4. #4

    Domyślnie

    Moim całkowicie subiektywnym zdaniem, żadnego z tych zdjęć nie powiesił bym na żadnej ścianie a tym bardziej na takiej którą mogą zobaczyć inne osoby.

  5. #5

    Domyślnie

    Podeślę też Sołtysowej i zobaczę co powie . Jeśli będzie podzielać wasze zdanie to będę polować na inne kadry . Dziękuję za opinie surowe, ale po takich czlowiek wyciąga wnioski i się na nich uczy .

  6. #6

    Domyślnie

    Jak się podoba, niech wiesza. Dla mnie na zajęcia ze "stacji elektroenergetycznych" te zdjęcia by się przydały, ale znów na nie to za mało tych słupów widać.

  7. #7

    Domyślnie

    Dla mnie V najbardziej przemawia
    D7100 / Sigma 17-50 / Triopo 982 II
    https://mstanczuk.pl

  8. #8

    Domyślnie

    Patrząc na fotki to dużo ugoru leży zapuszczonego choć 3 i 5 przecież jest naprawdę fajne. Do tych nie można się przyczepić, Zbyszek przesadza że żadnego a czego ma się wstydzić choćby w tych dwóch?
    P510 / P1000 - choć to już przesada i szaleństwo. Serwis totemat.pl artykuły i filmy.

  9. #9

    Domyślnie

    Ja zgodnie z przedmówcami - IV zdecydowanie nie, III i V mogłyby być. I i II też mają swój urok, ale... zdecyduj się, jakie cechy regionu chcesz pokazać na zdjęciach - czy że jest to "kraina lasów i pól", czy fakt, że dociera tam prąd. Nie trzeba się bawić w stemplowanie słupów w PS, takie decyzje podejmuje się w terenie, na etapie kadrowania

    Zdecydowanie odradzałbym też VI - hałasem i kurzem motocykli trudno zareklamować wieś.

    Tak w ogóle, IMHO warto byłoby jaśniej zatytułować wątek (np. "Promocja regionu - zdjęcia dla sołectwa"). A jeśli już zaangażowałeś w ten projekt "wszystkich", miło byłoby, żebyś się pochwalił na czym ostatecznie stanęło

Podobne wątki

  1. Korzystać ze wszystkich pól AF czy nie?
    By ropusz in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-02-2011, 17:47
  2. [ Przyroda ] Dla wszystkich fotoprzyrodników
    By tomek61 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-03-2010, 21:10
  3. Witam wszystkich :)
    By koffee in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 15-01-2009, 10:11
  4. [ Reportaż ] I po Wszystkich Świętych...
    By Piotrek Charchuła in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 19-11-2008, 22:37
  5. Prosba i pytanie do wszystkich posiadaczy F100
    By Konat in forum Nikon - aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28-01-2007, 22:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •