Szukaj
Czy ktoś z Was przesiadł się ze zwykłego Kindla na Oasis?
wogóle możecie coś więcej napisać o użytkowaniu Oasis?
“When you photograph people in color, you photograph their clothes. But when you photograph people in black and white, you photograph their souls” Ted Grant
Pytałem mojej Pani, co sądzi o Oasis: jest bardzo zadowolona. Nigdy wcześniej nie używała tego typu urządzeń i zaadaptowała tego Kindle od razu. Nie jest w stanie powiedzieć ile można pojechać na jednym ładowaniu baterii. Używa go razem z etui Àmazon. Mówi, że zakleiła by napisKsiążki i czasopisma kupione w polskich serwisach i we francuskim Àmazon.
Jeżeli masz jakieś pytania, to wal śmiało.
Tylko dziś, duża wyprzedaż ebookow w epublio.pl Ponad 600 tytułów, z ciekawszych np ksiazka Millera(choć dla samych zdjec lepiej miec papierową).
@A.n.d.r.e.V wszystkie Kindle softwerowo wygladaja i dzialają tak samo, tutaj masz tylko fizycznie inną ergonomię, przyciski.
Paper White 1 ma starszy interfejs... Wiem, bo własnie zmieniłem na aktualną wersję.
Kindle od czasu dodania podświetlenia rządzi - wygodne, pancerne i wszystkie polskie księgarnie oferują książki w formacie mobi. I do tego Amazon.
Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. | Z6III | N24-70/2.8S | N70-200/2.8S | N24-200 | N180-600 | V40/1.2 | kojotowe.pl l fikołki l
PW1 juz od pewnego czasu nie jest wspierany aktualizacjami - stad roznice.
Od dziś przez 3 dni przeceny książek i audiobooków w ebookpoint. Z tego co piszą to blisko 24 tys. tytułów.
https://swiatczytnikow.pl/zaczytani-...low-od-690-zl/
Wielkie dzięki cz4rnuch
Jednak nie można odsprzedać e-booka (utworu, a nie urządzenia)
http://next.gazeta.pl/next/7,151003,25577302,tsue-odsprzedawanie-e-bookow-lamie-unijne-przepisy.html#s=BoxOpImg4
Z6III + N 14-30/4, N24-120/4, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8 + TC 1,4x, N 24-200, V 20/2.8, V 24/1.8, N 40/2.0, TT 75/2.0, V 85/1.8.
D750/800 + N 24-70/2.8, N 50/1.8G.
było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5, Z6II
moje pstryki, na fejsie, instagram
Nie, no jasno jest napisane, że można tylko trzeba spełnić jeden, maleńki warunek![]()
Skontaktuj się z nami