Close

Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy ... 21011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 132

Wątek: Czytnik e-book

  1. #111

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grizz Zobacz posta
    Aplikacja musi się połączyć z siecią o ile dobrze pamiętam raz na dwa tygodnie.
    Raz na miesiac. No i za kazdym razem kiedy chcemy zaladowac nowe ksiazki na polke.
    Pursue happiness with diligence

  2. #112

    Domyślnie

    Czy ktoś z Was przesiadł się ze zwykłego Kindla na Oasis?
    wogóle możecie coś więcej napisać o użytkowaniu Oasis?
    “When you photograph people in color, you photograph their clothes. But when you photograph people in black and white, you photograph their souls” Ted Grant

  3. #113

    Domyślnie

    Pytałem mojej Pani, co sądzi o Oasis: jest bardzo zadowolona. Nigdy wcześniej nie używała tego typu urządzeń i zaadaptowała tego Kindle od razu. Nie jest w stanie powiedzieć ile można pojechać na jednym ładowaniu baterii. Używa go razem z etui Àmazon. Mówi, że zakleiła by napis Książki i czasopisma kupione w polskich serwisach i we francuskim Àmazon.
    Jeżeli masz jakieś pytania, to wal śmiało.
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  4. #114

    Domyślnie

    Tylko dziś, duża wyprzedaż ebookow w epublio.pl Ponad 600 tytułów, z ciekawszych np ksiazka Millera(choć dla samych zdjec lepiej miec papierową).
    @A.n.d.r.e.V wszystkie Kindle softwerowo wygladaja i dzialają tak samo, tutaj masz tylko fizycznie inną ergonomię, przyciski.

  5. #115

    Domyślnie

    Paper White 1 ma starszy interfejs... Wiem, bo własnie zmieniłem na aktualną wersję.
    Kindle od czasu dodania podświetlenia rządzi - wygodne, pancerne i wszystkie polskie księgarnie oferują książki w formacie mobi. I do tego Amazon.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. | Z6III | N24-70/2.8S | N70-200/2.8S | N24-200 | N180-600 | V40/1.2 | kojotowe.pl l fikołki l

  6. #116

    Domyślnie

    PW1 juz od pewnego czasu nie jest wspierany aktualizacjami - stad roznice.

  7. #117

    Domyślnie

    Od dziś przez 3 dni przeceny książek i audiobooków w ebookpoint. Z tego co piszą to blisko 24 tys. tytułów.

    https://swiatczytnikow.pl/zaczytani-...low-od-690-zl/

  8. #118

    Domyślnie

    Wielkie dzięki cz4rnuch
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  9. #119
    Z6III + N 14-30/4, N24-120/4, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8 + TC 1,4x, N 24-200, V 20/2.8, V 24/1.8, N 40/2.0, TT 75/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + N 24-70/2.8, N 50/1.8G.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5, Z6II

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  10. #120

    Domyślnie

    Nie, no jasno jest napisane, że można tylko trzeba spełnić jeden, maleńki warunek

Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy ... 21011121314 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. E book
    By Abaddon84 in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 105
    Ostatni post / autor: 21-11-2016, 23:16
  2. [ Grafizacja ] A Magic Book
    By Pchelek in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 28-03-2011, 13:10
  3. [ Glamour/Beauty ] u r b a n - w a r r i o r s (studio/look-book)
    By saer in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 17-02-2011, 15:20
  4. mac book pro 13"
    By conik in forum Komputery
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 14-04-2010, 15:39
  5. [ Makro ] book
    By molekular in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 13-06-2008, 08:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •