Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Warsztaty fotografii noworodkowej i rodzinnej z Sandrą El-Ayoubi - 18/03/2020

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	0y4a0282-easy-resize-com.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	44,2 KB
ID:	34061
    Podczas warsztatów prowadząca będzie chciała przekazać swoją wiedzę, jak osiągnąć pożądany obraz prosto z aparatu, aby uniknąć nadmiaru obróbki. Porozmawiamy min. o tym jak odnaleźć swój styl. Pod koniec będzie dużo czasu na pytania i odpowiedzi. Sandra udostępni również swoje cenniki i informacje dotyczące przygotowania sesji oraz e-maile, które są wysyłane do klientów. Po uczestnictwie w tych warsztatach, będzie mieć także, dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku w celu dalszego wsparcia i opinii, a także miejsce do nawiązywania kontaktów z innymi fotografami, którzy także mają miłość i pasję do tego, co robią.

    Program:
    • Jak radzić sobie z noworodkiem i rodzicami?
    • Używanie rekwizytów
    • Organizacja pracy:

    – Owijanie (różne techniki)
    – Pozy noworodka
    – Maksymalizacja twoich rekwizytów i ustawień
    – Naturalne oświetlenie / oświetlenie studyjne
    – Ustawienia aparatu
    – Kompozycja w fotografii
    – Pozowanie rodziców
    – Bezpieczne kompozyty (pozy żabki, worek)
    • Podsumowanie końcowe – Przebieg procesu edycji, w jaki sposób ją dokonuję
    • Techniki edycji – chociaż nie są to warsztaty edytorskie,
    • Pokażę różne możliwości, ustawienia wstępne i podstawową edycję, którą wykonuję aby osiągnąć efekt ostateczny

    Dla osób nieanglojęzycznych w cenie zostanie zapewniony tłumacz.

    Wymagania do udziału w warsztatach
    Znajomość obsługi swojego aparatu, znajomość podstaw fotografii – czas, przysłona, ISO oraz ich wzajemne zależności.

    DATA: 18.03.2020r.
    CZAS TRWANIA: 11:45 – 17:45
    MIEJSCE: Warszawa
    ILOŚĆ MIEJSC: 20
    KOSZT: 2200 zł brutto

    ZASADY UCZESTNICTWA (prosimy o zapoznanie się z ich treścią przed zapisem): Regulamin

    Zapisy KLIKNIJ TUTAJ

    W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu:
    wiktor@studiohustawka.pl
    577 339 949

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	0Y4A0385_Easy-Resize.com.jpg
Wyświetleń:	12
Rozmiar:	219,2 KB
ID:	34062

  2. #2

    Domyślnie

    Sandra El-Ayoubi: Wierzę, że sztuka i wizja są zakorzenione w czyimś sercu i duszy…
    Bycie „fotografem” było dla mnie darem od czasu, gdy byłam małą dziewczynką. Nosiłem mały aparat jednorazowy i pilnowałem, aby uchwycić wszystkie interesujące momenty, które wydarzyły się w moim życiu.
    Kiedy chodziłam do szkoły średniej, nie postrzegałam sztuki jako źródła utrzymania. I tak jako posłuszna córka wybrałam 3-częściową historię współczesną i zaprzestałam marzenia o zostaniu fotografem.
    Potem przez 9 lat byłem nauczycielem w szkole średniej, nauczając nauk społecznych. Ciężko pracowałam, aby być najlepszym nauczycielem, jakim mogłem być, mimo że nigdy nie miałam w tym serca. Uwielbiałam pracować z dziećmi, ale gardziłam wszelką dodatkową pracą związaną z tytułem pracy. Tak więc dopiero w 2006 roku, kiedy zostałam matką moja miłość i pasja zaczęły rosnąć. Zaczęłam dokumentować na fotografiach codzienne życie moich dzieci.
    Wtedy zdałam sobie sprawę, że jest to moje powołanie. Podjęłam w życiu ogromne ryzyko. Porzuciłam swoje stałe pełno-etatowe stanowisko i zaczęłam realizować pasję (wiedziałam, że odniosę sukces!) Nigdy nie oglądałam się za siebie i dokładałam wszelkich starań, aby nie tylko być fotografem, ale też być najlepszym w moim gatunku / stylu fotografii. Praca z noworodkami wymaga dużo cierpliwości, wytrwałości i odwagi. Wierzę, że pomogły mi w poprzednie życiowe doświadczenia, co jest moją największą zaletą.
    Zdobyłam kilka nagród i postanowiłam udostępnić moje prace na platformach społecznościowych. Wiele z nich zyskało popularność. Pokazywałam swoje umiejętności innym potencjalnym fotografom — noworodkowym, prowadząc warsztaty w kraju i za granicą.
    Jestem niezwykle dumna z tego, co zbudowałam dla siebie i tak ciężko pracowałam, aby zyskać fantastyczną reputację w skali lokalnej i globalnej.
    Dosięgnęłam gwiazd

    Portfolio:
    https://www.facebook.com/PhotographybySandra/
    http://photographybysandra.com.au/

Podobne wątki

  1. Warsztaty fotografii noworodkowej z Erin Elizabeth Hoskins - 19/03/2020
    By Studio Huśtawka in forum Warsztaty i plenery
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-12-2019, 00:26
  2. Warsztaty fotografii noworodkowej z Jade Gao - 19/03/2020
    By Studio Huśtawka in forum Warsztaty i plenery
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-12-2019, 00:24
  3. Softbox do fotografii noworodkowej
    By super_melka in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-03-2017, 17:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •