Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: Palermo

  1. #21
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Włochy mają taki klimat, północ jest bogatsza i jak ktoś wpada do miasta jak Mediolan, Werona, Florencja itd to raczej nie trafi na jakieś "śmietnikowe" klimaty, ja będąc tydzień w Florencji dopiero jak zszedłem z wydeptanych przez turystów miejsc bo był na to czas to i trafiłem na jakieś mniej atrakcyjne miejsca ale nie mam jakoś daru do pstryków takich rzeczy.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Włochy mają taki klimat, północ jest bogatsza i jak ktoś wpada do miasta jak Mediolan, Werona, Florencja itd to raczej nie trafi na jakieś "śmietnikowe" klimaty, ja będąc tydzień w Florencji dopiero jak zszedłem z wydeptanych przez turystów miejsc bo był na to czas to i trafiłem na jakieś mniej atrakcyjne miejsca ale nie mam jakoś daru do pstryków takich rzeczy.

    Ja tez nie mam, jak widac
    Z5 + 24-200S + 105S
    D7200 + S17-50/2.8 + AF-P 70-300 + N200-500

  3. #23

    Domyślnie

    Bo zrobienie interesującego streeta, czy też reportażu z ulic nie tylko nie jest łatwe, ale też nie jest częste. Na pewno zaś musi to być coś więcej niż tylko samo wyjęcie aparatu na ulicy...

    Ja od lat mam teorię, że dobry street musi być tak samo dobry jak inne rodzaje fotografii - tzn. mieć dobry kadr, udaną kompozycję, dowcip, ciekawe skojarzenie, nutkę sentymentu a może szaleństwa, także być dobry technicznie - gdy tymczasem wszystko co widzę w tej dziedzinie odstaje od całej reszty, ale w dół...

    Dlatego nei dziwię się Koeshowi, że nie ma do tego ręki, bo ja też nie mam.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  4. #24

    Domyślnie

    Przychodzi mi mysl podobna dyskusja na tym forum z milosnikami fotografowania slumsow w Indiach.
    Mysle, ze nie trzeba jechac az do Palermo, zeby zobaczycz zaniedbane domy i biede. Osobiscie nie odebralem ani Palermo ani Sycylii jako "jeden wielki śmietnik", ale moze mialem zakurzone okulary
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  5. #25

    Domyślnie

    A jednak, swietna (i tańsza!) kawa, doskonałę żarcie, ciepły klimat, brak szyldozy(!) piekne zabytki, sztuka! (to co u nas z betonu czy gipsu tam z prawdziwego kamienia!) świetna muzyka, niespieszne tempo życia, sosny pinie <3 i cykady <3 - ja nie miałbym sekundy wahania czy zyc tam czy w sosnowcu..
    W ogóle dziwi mnie zdziwienie, jak ktoś nie uwazał na lekcjach to z popkultury powinien wiedzieć, że mafia i włoscy imigranci to nie z dobrobytu się wzieli.
    Dla mnie jednak sypiace sie tynki to nie powód do nazywania czegoś syfem - architektura budynków i ulic, materiały(wszechobecne kamienie) to nadal przyjemniejsze w odbiorze miejsca.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matbe Zobacz posta
    A jednak, swietna (i tańsza!) kawa, doskonałę żarcie, ciepły klimat, brak szyldozy(!) piekne zabytki, sztuka! (to co u nas z betonu czy gipsu tam z prawdziwego kamienia!) świetna muzyka, niespieszne tempo życia, sosny pinie <3 i cykady <3 - ja nie miałbym sekundy wahania czy zyc tam czy w sosnowcu..
    W ogóle dziwi mnie zdziwienie, jak ktoś nie uwazał na lekcjach to z popkultury powinien wiedzieć, że mafia i włoscy imigranci to nie z dobrobytu się wzieli.
    Dla mnie jednak sypiace sie tynki to nie powód do nazywania czegoś syfem - architektura budynków i ulic, materiały(wszechobecne kamienie) to nadal przyjemniejsze w odbiorze miejsca.
    Odstaw popkulturę i odrób lekcje o których mówisz, nikt nie wspomniał o tym, że Sycylia ocieka złotem i bogactwem.
    I nikt nie nazwał Palermo syfem z powodu odrapanych budynków, wróc chociażby do moich zdjęć i zwróć uwagę na leżące wszędzie śmieci, luzem czy w workach, stare agd.
    W Palermo takich miejsc jest mnóstwo i właśnie to mnie dziwi.
    End OT.
    Z5 + 24-200S + 105S
    D7200 + S17-50/2.8 + AF-P 70-300 + N200-500

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bejcman Zobacz posta
    Odstaw popkulturę i odrób lekcje o których mówisz, nikt nie wspomniał o tym, że Sycylia ocieka złotem i bogactwem.
    I nikt nie nazwał Palermo syfem z powodu odrapanych budynków, wróc chociażby do moich zdjęć i zwróć uwagę na leżące wszędzie śmieci, luzem czy w workach, stare agd.
    W Palermo takich miejsc jest mnóstwo i właśnie to mnie dziwi.
    End OT.
    Nie obruszaj się bo tak właśnie napisałes i taki jest wydźwięk Twojego wątku.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. [ Reportaż ] Targ w Palermo
    By iahveh in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-01-2009, 21:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •