Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: PGNiG

  1. #1

    Domyślnie PGNiG

    Tuż obok Muzeum II WŚ.

    1.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CRU_0847-1.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	1,71 MB
ID:	33607

    2.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CRU_0850-1.jpg
Wyświetleń:	12
Rozmiar:	1,29 MB
ID:	33606
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  2. #2

    Domyślnie

    Ładne nocne widoki i kolorki. Mój faworyt to zdjęcie nr 2

  3. #3

    Domyślnie

    Dwójka fajniejsza. Masz jakieś żeby było więcej lewej strony? (Tam jest/był zbiornik na gaz?).
    pozdrowienia!
    Nie pomoże sprzętu kupa, jak fotograf d...a...

  4. #4

    Domyślnie

    Z tego co pamietam to tak, nawet chyba więcej niż jeden, aczkolwiek z tej perspektywy zakrywa go bliższy budynek po lewej Musiał bym robić zdjęcie od drugiej strony, czyli z terenu stoczni cesarskiej.
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  5. #5

    Domyślnie

    Chciałbym bardzo pochwalić! W końcu widzę zdjęcia, co do których można powiedzieć, że ekspozycyjnie są dobrze wykonane - widać że jest noc, widać, że budynki są oświetlone, widać że niebo jest ciemne, temat podany bajecznie, światła bez przepaleń, półtony dobre, cienie należyte, w światłach jest moc, w cieniach jest mięcho - a jednocześnie cienie nie są ani smoliste ani przepaściste, balans świateł i cieni dobry... No i blask, jest blask!

    Ładnie, bardzo ładnie...

    Druga sprawa to kolory, które oceniam na celująco. Być może dobre kolory na forum fotograficznym nie powinny dziwić, ale wbrew pozorom nie są tak częste jakby się zdawało - więc jak się pojawiają, to warto pochwalić. Obróbka jest wyśmienita, co tym bardziej należy docenić im mniej jest to widoczne na wielu obecnych zdjęciach, którym często obróbka nie pomaga, a w wielu przypadkach obróbka niszczy.

    Za techniczne wartości przyznaję DUŻEGO PLUSA!

    Co do kadrowania - nie mam zdania, czy dałobyby się zrobić coś lepszego, nie znam okolicy, nie wiem jakie jest 'odejście'... Jako tzw. ogólny, miejski widok - doceniam. Kadr jest dobrze wykonany, kompozycyjnie wyważony, fasady się nie kładą, nie ma wrażenia ani ciasnoty, ani zbytniego luzu (słowem równowaga zachowana), cieżary dobrze rozłożone - doceniam tym bardziej.

    Aż chciałoby się powiedzieć - więcej takich w tym dziale!
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  6. #6

    Domyślnie

    Dziękuję za komentarze.
    Dodatkowo, usłyszeć od @2pompony, że zdjęcie ma blask, to szał szczęścia, tak więc bardzo dziękuję raz jeszcze i kłaniam się w pas!
    Mam motywację do dalszych prób, tym bardziej, że jest kilka miejsc, z którymi sobie ewidentnie nie radzę póki co

    Można tam jeszcze powalczyć i najpewniej spróbuję też inaczej, aczkolwiek nie ma wiele więcej miejsca.
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  7. #7

    Domyślnie

    O, całkiem ciekawy nowy budynek, o którym nie wiedziałem Zdjęcia całkiem ok, ale myślę, że warto żebyś spróbował też wykonać je nieco wcześniej.
    aparat i dużo światła | Mój Blogasek | Portfolio

Podobne wątki

  1. [ Sport ] [PIŁKA RĘCZNA] PGNiG Ekstraklasa Kobiet
    By Kajuss in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-10-2013, 21:27
  2. PGNiG rachunki prognozowane
    By barracuda in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 21-02-2011, 12:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •