Close

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 80
  1. #21

    Domyślnie

    Podbije wątek ku przypomnieniu.
    Tu tak jest, że odzew niewielki, ale nie zrażaj się bo zdjęcia odjazdowe!

  2. #22

    Domyślnie

    Nie poddam się nawet jeśli się okaże, że tylko Ty tu zaglądasz Dla chwilowej zmiany klimatu kilka z parku Torres del Paine. Ogólnie jestem fanem pustyni i południe było pomysłem mojej lubej, ale i tak nie żałuję. Piękne miejsce, choć niestety Patagonia jest tak pi razy drzwi ze 3 razy droższa niż północ. Trudno, rozumiem to, bo Jankesów tu zatrzęsienie i nawet przed sezonem (chyba byliśmy tak na styku) ludzi jest tu bardzo dużo. Przyzwyczajony do Azji PW człek będzie w szoku. Tu już na pół roku przed prawie wszystko porezerwowane. Szczególnie gdy ktoś chce zrobić popularne kilkudniowe trekkingi O lub W. Na ostatnią chwilę zostają tylko drogie hotele i hostele i te kosztują fortunę. Lepiej zrobić rezerwację z zapasem, w przeciwnym razie zostaje TdP z doskoku czyli jednodniówki. Ale nawet te są zjawiskowe. Wykupując bilet wstępu do Parku na 3 dni można dużo zobaczyć. I poczuć, bo wiatr jest tu silniejszy nawet od tego w Gdyni Łeb urywa.







    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	X08zrUN.jpg
Wyświetleń:	100
Rozmiar:	781,1 KB
ID:	33539

  3. #23

    Domyślnie

    Ja ciągle jestem.... zachwycony. Dawaj...
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  4. #24

    Domyślnie

    Ja też jestem wiernym kibolem. A te góry to nawet lepsze, jak Skaliste.

  5. #25

    Domyślnie

    Nie byłem, nie widziałem, ale skoro zapraszacie to już szukamy biletów. Brak wiz plus Norwegian to przepis na tani wyjazd O ile u was tanio, ale chyba wszędzie jest tanio jak się dobrze poszuka

  6. #26

    Domyślnie

    Nooo, crème de la crème Patagonii. Monumentalne widoki! Albo używając popularnej kalki językowej, epickie!


    Ps. Norwegian otworzył też połączenie do Buenos Aires, coś mi się ostatnio o uszy obiło.

  7. #27

    Domyślnie

    Dziś widziałem bilety na marzec z Gdańska na JFK za 1100. Całkiem nieźle, zastanawiam się tylko czy to dobra pora na północ. Podejrzewam, że średnia Argentyna też mi się gdzieś tam chodzi po głowie. Chilijska Patagonia jest piękna, ale same miasteczka są takie jakieś bez życia. Jeden dzień spędziłem też w El Calafate i tam, mimo, że turystycznie, jakoś tak bardziej przyjaźnie. A widoki pewnie równie piękne.

    PS Dyskusję o epickości pamiętam jak dziś Poprawne czy nie świetnie pasuje do Patagonii
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 15-11-2019 o 00:30

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    chyba wszędzie jest tanio jak się dobrze poszuka
    Otóż to. Najtaniej to byłoby lądować w Denver, wziąć samochód z Avisa, czy tam czegokolwiek i zrobić objazdówkę dookoła gór, a może i zahaczyć o West Coast.

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Dziś widziałem bilety na marzec z Gdańska na JFK za 1100. Całkiem nieźle, zastanawiam się tylko czy to dobra pora na północ
    Jaka północ?

  9. #29

    Domyślnie

    No Wy szersze niż dłuższe więc chodziło mi o północną granicę. Od wschodu. Wątpię, by się u nas dało kupić lot do Denver bez stu przesiadek. Jeśli już to NY, Miami lub LA.

  10. #30

    Domyślnie

    Wystarczy jedna przesiadka. Ale o co chodzi z północną granicą? Chcesz przekraczać nielegalnie, czy jak?

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Ameryka Południowa / Chile,Argentyna,Urugwaj,Paragwaj,Brazylia /
    By Archibald6803 in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 08-08-2016, 00:24
  2. Argentyna przepisy celne
    By CEX in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-02-2013, 14:28
  3. [ Sport ] Polska - Argentyna
    By Slon in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 13-06-2011, 19:29
  4. [argentyna] San Ignacio Mini
    By rafulec in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 31-01-2011, 17:47
  5. [ Krajobraz ] Santiago de Chile
    By piogar in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17-11-2008, 09:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •