Close

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 80
  1. #71

    Domyślnie

    Jakoś udało mi się wrócić, ale tak coś mi zaczyna świtać, że chyba nie mam szczęścia do Ameryki Południowej. W temacie sobie nawet dopisałem Argentynę, miały być kolejne rozdziały a uzbierało się jedynie na postscriptum, bo większość czasu spędziłem w areszcie domowym w Argentynie a potem w areszcie domowym w Brazylii A teraz jestem w areszcie domowym w Polsce więc mam sporo czasu i chętnie bym sobie przesiał najlepsze foćki z wyjazdu, ale problem jest taki, że za bardzo tych fociek nie mam. Podróżować mogłem przez około tydzień. Udało mi się zobaczyć trochę Buenos, Iguazu od strony brazylijskiej oraz argentyńskiej (ta druga zdecydowanie lepsza) oraz dzień czy dwa pobłąkać się po Rio de Janeiro. Pozostałe dwa tygodnie przesiedziałem w hotelu. W sumie to może i nie mam na co narzekać, bo w miarę szybko udało mi się wyjechać. W międzyczasie wymienialiśmy się info z rodakami, którzy utknęli w innych krajach AP i tam nie jest już tak różowo.

    Na początek (i koniec) trochę zdjęć z Iguazu i Iguacu (pomieszane). Bardzo przyjemne miejsce, mniej zatłoczone niż myślałem, ale trzeba się nastawić, że to jednak miejsce turystyczne a nie eksplorowanie dżungli. Jedynie pogoda straszna, bo w cieniu około 40 stopni i duża wilgotność.


























  2. #72

    Domyślnie

    Pięknie tam.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  3. #73

    Domyślnie

    Oj pięknie, pięknie.
    Faktycznie masz zdaje się sporego pecha na tym kierunku
    Wrażenia z Buenos?

  4. #74

    Domyślnie

    Do trzech razy sztuka. Buenos bardzo fajne, ale jednocześnie bardzo europejskie. Takie skojarzenia z Madrytem albo z Lizboną miałem. No może poza jedzeniem. Steki faktycznie mają nie z tej ziemi. Nigdzie nie jadłem lepszych.

    Trochę fauny z Iguazu. Nie miałem nic długiego, ale tam prawie wszystko oswojone.










  5. #75

    Domyślnie

    Coatí rewelacja!

  6. #76

    Domyślnie

    dalej świetnie.. keep going
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  7. #77

    Domyślnie

    Niestety wiele tego nie ma. Tak się po prostu złożyło. Mam kilka zdjęć z BA, ale dzieła sztuki to nie są. Cykane jeszcze na dżetlagu Np z dzielni Boca. Trochę dziwne miejsce, bo w połowie to taka cepelia dla turystów (okolice Caminito) a z drugiej strony naprawdę autentyczne miejsce, ale nie do końca bezpieczne. Warto jednak zobaczyć chociaż to co można, np. słynną bombonierkę.


















  8. #78

    Domyślnie

    Ciekawe.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  9. #79

    Domyślnie

    El Ateneo Grand Splendid - księgarnia i popularna atrakcja turystyczna.


  10. #80

    Domyślnie

    Reweacyjne zdjęcia

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Podobne wątki

  1. Ameryka Południowa / Chile,Argentyna,Urugwaj,Paragwaj,Brazylia /
    By Archibald6803 in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 08-08-2016, 00:24
  2. Argentyna przepisy celne
    By CEX in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-02-2013, 14:28
  3. [ Sport ] Polska - Argentyna
    By Slon in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 13-06-2011, 19:29
  4. [argentyna] San Ignacio Mini
    By rafulec in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 31-01-2011, 17:47
  5. [ Krajobraz ] Santiago de Chile
    By piogar in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17-11-2008, 09:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •