Close

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 80
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    W Peru celuj
    Zajebiaszcze widoki, Boliwia jak mniemam?
    Tak, to Boliwia. Peru też jest na celowniku. Moja kobiałka ma peruwiańskiego nauczyciela hiszpańskiego, który jest wielkim patriotą więc ogólnie wiemy, że Peru jest najlepsiejsze.

    Cytat Zamieszczone przez aryan Zobacz posta
    Te Alpaki Cztery brązowe w tym jedna puszysta. Jedna czarna. Nad nimi zmiksowany szef, nie mogący się zdecydować gdzie stanąć, kontrolujący każdy ruch stadka. I jego biały wierny pomocnik, czekający z uwielbieniem na rozkaz. Wszystkie patrzą w otaczającą przestrzeń, z zazdrością i tęsknotą spozierając na taplające się w różu ptaki. Czy to zamierzona alegoria jakiegoś forum?
    Tak, ale najwięcej czai się poza kadrem. Zatrzęsienie. A te ptaki to mają jednak ciężki żywot. Ten gatunek jest na wymarciu niestety Choć próbują go jakoś odratować.
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 13-11-2019 o 13:59

  2. #12

    Domyślnie

    Bardzo fajne fotografie, a wraz z relacją pycha. Dawaj dalej.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  3. #13

    Domyślnie

    Tzn. widoki to nie koniecznie Peru, ale zabytki i różnorodność... ewentualnie Meksyk porównywalny jakoś tam.

  4. #14

    Domyślnie

    Krajobrazów mam już trochę przesyt, to był jeden taki wypad i na 10 lat mi to przynajmniej wystarczy Miałem już trochę przesyt Azji i chciałem zobaczyć z czym się je tą Amerykę. Ogólnie jestem z tego wyjazdu zadowolony, ale odnoszę wrażenie, że akurat Chile jest takie trochę mało amerykańskie, w sensie latynoskie. Gdyby nie odrobinę bardziej ogorzałe lica to można by ten kraj pomylić z Europą. Peru powiadasz trochę jak Meksyk. Bardzo by mi to odpowiadało, bo akurat w Meksyku czułem się świetnie.

  5. #15

    Domyślnie

    Może nie w sensie dosłownych podobieństw, ale klasy zabytków, różnorodności kuchni, specyfiki kultury. Mimo, że to mocno odmienne kraje rzecz jasna. Bardzo jestem ciekaw Patagonii.
    Ps. W marcu są rewelacyjne ceny KLM do Buenos Aires

  6. #16

    Domyślnie

    Rozumiem, że z tym Peru to chodzi o ogólne wrażenie. I to mnie się podobywuje. Będę polował.

    Kilka ptaszków z okolic San Pedro, albo jak niektórzy mówią San Perro, bo zagęszczenie psów na metr kwadratowy w tym miasteczku jest chyba największe na świecie. I wszystkie co do jednego wyglądają na bezpańskie, choć nie są Laguna Chaxa jeśli mnie pamięć nie myli.














  7. #17

    Domyślnie

    No, dałeś czadu... To lepsze, jak trucki.

  8. #18
    an
    Gość

    Domyślnie

    Zupełnie poważnie, to zdjęcie z lecącymi trzema bocianopodobnymi ptakami jest fenomenalne. Bez krzty kpiny.

  9. #19

    Domyślnie

    Liguś, ja tylko pociągnął. A co do bocianów to żeby nie było, że nie umiem przyjmować komplementów, dziękuję, ale akurat to zdjęcie to trochę taka zapchajdziura. Na zdjęciach z ptaszorami ogromnie doskwierał mi brak czegoś dłuższego niż 85mm, bo obecnie w chilijskich lagunach i na płaskowyżu w Boliwii nie można do nich podchodzić, więc zdjęć flamingów mam mało. Na kilku musiałem kropować a na tym wspomnianym chyba najwięcej więc jakość poszła w pi..u. No, ale aparat trafił tam gdzie trzeba więc mogło być gorzej.

  10. #20

    Domyślnie

    Zamykając nawias dotyczący Atakamy kilka składanek z okolic San Pedro. Kadrowo pewnie średnio się to broni, ale wrzucam, bo daje to jakiś ogląd odnośnie przestrzenności z którą się tam człek styka.
















Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Ameryka Południowa / Chile,Argentyna,Urugwaj,Paragwaj,Brazylia /
    By Archibald6803 in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 08-08-2016, 00:24
  2. Argentyna przepisy celne
    By CEX in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-02-2013, 14:28
  3. [ Sport ] Polska - Argentyna
    By Slon in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 13-06-2011, 19:29
  4. [argentyna] San Ignacio Mini
    By rafulec in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 31-01-2011, 17:47
  5. [ Krajobraz ] Santiago de Chile
    By piogar in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17-11-2008, 09:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •