Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Działa i bardzo dobra jakość nawet na podglądzie live w fonie, poszukaj na youtube jakieś testy może są.

  2. #12

    Domyślnie

    No to jeszcze kwestia na jakim paśmie , czy 2.4 cz5 Ghz?
    U mnie na 2.4 w domu pomiedzy scianami problem. Jesli teraz kamera na posesji byla by oddalona 30m plus te ściany to nie ma bata aby działało. Kolejna kwestia to dużo zakłóceń i nawet zmiana kanałów nie pomoże. Skoro kamera wifi zewnetrzna i tak dostaje kablowo zasilanie to skrętką Utp i tak kolejnymi parami puścisz sygnał.
    Jeszcze rozważam nad Raspberry Pi i postawić "cienkiego" linuxa z zoneminder i się pobawić. Wyjdzie znacznie taniej.

  3. #13
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Jak ogarniasz takie rzeczy to zerknij na soft Padavan do Mi Router, co do kabla to tak jeśli zasilanie leci to i skrętka może, wifi ma sens jeśli zasilasz akku+ogniwa.

  4. #14

    Domyślnie

    Często wówczas nasuwa mi się pytanie. Montaż wysoko na scianie i zasilanie z accu?l zima, mróz i zabawa w głupiego. Rozumiem trend ale w takich rozwiązaniach jak niezawodnosć to głupota.

  5. #15
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Od lutego działa, nie trzeba tak do wszystkiego podchodzić negatywnie, technika serio idzie do przodu i coś co jeszcze niedawno było chińskim szmelcem teraz często działa dobrze

  6. #16

    Domyślnie

    Ja mam dwie takie https://infomiasto.eu/kamera-ezviz-h...opinia-i-test/ i jeszcze w domu inny model. Kamera nagrywa, powiadamia sms jak wykryje ruch, można online nią sterować i nawet gadać przez nią online. Już z 2 lata wiszą na dworze i działają cały czas sprawnie. Sterowanie w telefonie za sprawą aplikacji tych kamer - muszą mieć dostęp do sieci wifi w domu ab działały zdalnie sterowanie oraz powiadomienia na telefon.

    W nocy bardzo dobry obraz tylko przewody trochę dłuższe mogli by dawać do nich bo trzeba dorabiać własne.
    P510 / P1000 - choć to już przesada i szaleństwo.

  7. #17

    Domyślnie

    Masz je w wersji WiFi ? Nie ma problemu z zasięgiem oraz przez ściany ? Zasilanie i tak do nich doprowadzasz?
    Nikon i podróże ...


  8. #18

    Domyślnie

    moshica te ezvity nie wiem czy mają inną wersję. One wszystkie muszą mieć wifi lub kabel sieciowy do podłączenia aby to działało jak powinno. Mam je na budynku na górze więc zasięg jest. Zasilenia kablem i niestety kabel w zestawie jest za krótki i trzeba sobie dorabiać. Wybrałem je bo w nocy mają czysty obraz jak za dnia tylko noktowizyjny czarno biały. Pewnie jak byś montował ją dalej od domu na jakimś supie czy coś to już zależy jak silne masz wifi w domu lub czy doczepisz tam kabel sieciowy. Tylko że jak chcesz więcej takich kamer niż 6 to może warto innej firmy bo max 6 mi obsługuje mi program. Także nagrywanie obrazu na chmurę czy w telefon przez aplikację jest problematyczne, zapisuje na kartę w kamerze obraz przesyła na żywo na tel ale aby go nagrać to co przesyła na tel to nie wiem jak to zrobić takie pliki wychodzą mi w telefonie puste. Ale może nie wiem jak to ustawić bo nie szukałem pomocy/
    P510 / P1000 - choć to już przesada i szaleństwo.

  9. #19

    Domyślnie

    No ok, mój zasięg WiFi jest zbyt słaby, więc tylko moge kablem sieciowym ją podłączyć.
    Nie napisałeś, jak wyglada obraz na żywo, bo rozumiem powiadamiania nie masz jak ktoś by znalazł się w zasięgu kamery ?
    Nikon i podróże ...


Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Zewnętrzna nagrywarka DVD.
    By Desperados in forum Komputery
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-04-2013, 13:53
  2. Lampa zewnętrzna + D80 - doradźcie !!
    By Młody_SS in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 10-10-2011, 11:40
  3. zewnętrzna lampa?
    By gwedhan in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 22-03-2010, 19:49
  4. Zewnętrzna lampa
    By Pedro100 in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 17-03-2010, 16:21
  5. lampa zewnetrzna...
    By ThyDisease in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 14-11-2007, 18:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •