Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Sensei Tomasz Bartnicki 1 dan

    Zrobione podczas pokazu Mińskiego Klub Karate Kyokushinkai


  2. #2

    Domyślnie

    Fajnie złapane. Ewentualnie nieznacznie BW poprawić, ale to czepiam się.
    kamilkoza.pl
    D750|N70-200|N24-120 + X-T1|35

  3. #3

    Domyślnie

    No Dyziek fajne. W dodatku z Tomkiem chodziłem do przedszkola, a potem do podstawówki

  4. #4

    Domyślnie

    Eeeeeeeeeeee tam to musiał być styropian

    A na serio to bardzo fajnie. Wygląda prawie jak rysunek instruktażowy pt. "Jak rozbić tuzin płyt chodnikowych z łokcia"
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  5. #5

    Domyślnie

    na serio jako zdjecia - nie fajne. Jako rysunek instruktazowy moze tak. Ratowałes bałagan w planie ucieczką w BW wle niewiele to pomogło. Ostre cienie, ludzie, bloki... moze fajna scenka (aczkolwiek zdecydowanie chwyt pod publike) jednak jako zdjecia nie nadaje sie to do eksponowania. Sory - brutalnie, ale tak to wyglada.... nic w tych zdjeciach nie ma na co chciałbym dłuzej popatrzyć....

  6. #6

    Domyślnie

    Fajne fajne... Ale coś mi się wydaje, że ten środkowy karateka to z wcześniejszego rozwalanka... Na zdjęciu stoi w tyle... ale się czepiam...
    Podoba mi się!
    ..: F O T O P :..
    NIKON SYSTEM PRO..... i w głowie marzeń 100...

  7. #7

    Domyślnie

    Temat fajny ale te kadry wyglądają jakby trzech innych sensei,ów podchodziło do każdego zdjęcia, więc temat wymaga poprawki bo wart jest tego....

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez to_ti Zobacz posta
    Temat fajny ale te kadry wyglądają jakby trzech innych sensei,ów podchodziło do każdego zdjęcia, więc temat wymaga poprawki bo wart jest tego....
    Dzięki za radę i wszelkie uwagi, czas zabrać się do pracy!Tylko jak aparat wróci z serwisu, a chłopaki z klubu z obozu coś pokombinuję żeby wyszło lepiej. Na swoje usprawiedliwienie powiem że ciężko było coś z tego lepszego wyciągnąć za dużo ludzi wkoło i niefortunny wybór miejsca na pokaz.

    pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    mam fajną propozycję...w piątek ten i następny pomagam przy sparringach jednego z najlepszych polskich zawodników w sportach walki, chętnie wziąłbym kogoś do pół- profesjonalnej sesji, za dwa tygodnie prawdopodobnie będzie to sparring dwóch najlepszych zawodników w różnych formułach i z tego powodu jest to wyjątkowa okazja...do zaprezentowania takich fotek z tego...muszę oczywiście taką zgodę uzyskać ale nie powinno być problemów bo ostatnio nawet kilka fotek zrobiliśmy plus nagrane dwie rundy sparringów. Jak ktoś byłby zainteresowany to proszę kontakt na PW.
    pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •