Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie [sport] [wspinaczka] Urban Bouldering Night Session

    Trudno jednoznacznie zakwalifikować, ale przedstawiam jeden z moich projektów długoterminowych Pomysł sesji boulderowej w przestrzeni miejskiej kiełkował we mnie już od długiego czasu, a przystanek tramwajowy na Placu Bohaterów Getta w Krakowie po drodze do mojej pracy nieustannie mi o nim przypominał. Doskonałą okazją i impulsem do jego realizacji było zlecenie od firmy Focus Nordic Polska - dystrybutora toreb i plecaków Lowepro. Jeśli chodzi o modela, to w zasadzie wybór był oczywisty - nieoceniony Adam "Gaduła" Karpierz (Singing Rock Team) znakomicie odnalazł się w Urban Bouldering Night Session. Wśród osób dramatu pojawiły się jeszcze krakowskie tramwaje, zdezorientowani pasażerowie i Straż Miejska, ale efekty chyba warte były naszego wysiłku. Zapraszam do komentarzy

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC0278readySMALLnologo.jpg
Wyświetleń:	130
Rozmiar:	1 023,8 KB
ID:	32894

  2. #2
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Fajne ale jakby nie sponsor to zdjęcie nie mogłoby powstać czy o co chodzi ?

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Fajne ale jakby nie sponsor to zdjęcie nie mogłoby powstać czy o co chodzi ?
    Gdyby nie zlecenie, to nie wiem jak długo bym się jeszcze za to zabierał, a tak miałem impuls, żeby to wreszcie zrealizować

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Może napiszę ciut więcej. Niewątpliwie, to zdjęcie zwraca uwagę, nawet na miniaturce na głównej stronie. Wyróżnia się tym, że jest to dobre zdjęcie architektury. Później zobaczyłem je w całości. Pierwsza myśl, co wystaje z tego tramwaju. Później zobaczyłem szczegóły. Wiem, że doskonale wiesz, co robisz. Ale dlatego opowiem, co rozprasza. Chyba za mało tematu w tym zdjęciu, bo dopiero na trzeci rzut oka widać wspinacza. Druga rzecz, to takie detale jak ta naklejka po lewej, czy Ci ludzie których trochę za bardzo nie ma, żeby uznać że są elementem zdjęcia, a za bardzo są, żeby ich świadomie nie było w kadrze. Tak gdzieś pośrodku. Na pewno sam trop z serią jest dobry i technicznie jest dobrze.
    Jak już za trzecim rzutem oka zobaczyłem, to pierwsze skojarzenie, jakie mi do głowy przyszło to Jordan Matter i jego zdjęcia tancerzy. Nie wiem, czy znasz, ale niedawno oglądałem jego wykład dla B&H:
    https://www.youtube.com/watch?v=ZzFo...7011&index=174
    czy choćby opisane tu o jego zdjęciach:
    https://www.nytimes.com/2015/11/22/n...eir-stage.html.
    Powodzenia.

  6. #6

    Domyślnie

    Bardzo fajne foto.
    Z6 II+N 28-75+N 17-28 +N 70-300 AF-P +FTZ II

Podobne wątki

  1. [ Sport ] [wspinaczka] Urban Climbing
    By sruba in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-09-2015, 13:41
  2. [ Krajobraz ] Night Urban Faces
    By sowart in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 31-07-2015, 14:02
  3. [ Sport ] [Wspinaczka sportowa] Bouldering
    By stonka33 in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-12-2014, 07:59
  4. [ Portret ] Night Session
    By Tooomek16 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 31-08-2012, 18:14
  5. [ Sport ] Night Session Bmx
    By kitelukas in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 21-11-2008, 15:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •