Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Ostrość

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez misie0077 Zobacz posta
    A ja mam pytanie czy zmiana w ustawieniach w D7100 z 16 na 24 mPix jest w stanie poprawic jakość zdjęć na sigma 17-50 2.8?
    ??? A masz na stałe ustawione 16? No pewno, że jest w stanie poprawić, chyba że z tych 24 będziesz pózniej kadrował to znów trochę jakby wrócisz do punktu wyjścia. Normalnie po to jest te 24 żeby z tego korzystać. Sprawdź po prostu.

  2. #22

    Domyślnie

    Cześć, mam pytanie posiadam Nikona d7200 i sigme 17-50, 2.8, od lutego tego roku, gdzie moge przeprowadzic kalibrację? I czy bedzie darmowa? Moglbys mnie pokierowac?

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sebartus18 Zobacz posta
    Cześć, mam pytanie posiadam Nikona d7200 i sigme 17-50, 2.8, od lutego tego roku, gdzie moge przeprowadzic kalibrację? I czy bedzie darmowa? Moglbys mnie pokierowac?
    Serwis Sigmy (bo przecież nie Nikona).
    Będzie kosztować paręnaście zł za wysyłkę w jedną stronę.
    Oczywiście jeśli szkło ma gwarancję i jest z PL dystrybucji.
    Wysyłasz szkło z puszką.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  4. #24

  5. #25

    Domyślnie

    Wrcajac do wątku. Coś jest nie tak,przedmuchałem spręzonym powietrzem i bylo dobrze. pojechałem sobie do lasu na testy i byłem zadowolomy(wczoraj) dzisiaj włączam aparat pstrykam kilka fotek i znowu jest nie ostre. Może coś tam sie poluzowało? jest taka możliwość?

  6. #26

    Domyślnie

    Najlepiej to wrzuc rawy. Wczoraj byles w lesie, druga proba tez byla w tych warunkach? Obiekt ten sam? dystans ten sam? dot-test zrobiles?

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez luqs Zobacz posta
    Wrcajac do wątku. Coś jest nie tak,przedmuchałem spręzonym powietrzem i bylo dobrze. pojechałem sobie do lasu na testy i byłem zadowolomy(wczoraj) dzisiaj włączam aparat pstrykam kilka fotek i znowu jest nie ostre. Może coś tam sie poluzowało? jest taka możliwość?
    To co opisujesz, to jest robota dla dobrego serwisu. Nikt ci tutaj nie powie na odległość co jest przyczyną Twoich problemów, a sam też nie wiesz czego szukać. Mozesz oczywiście próbować różnych działań na Twoim aparacie, ale wygląda to tak jak byś zabierał się do operacji i pytał jak trzeba trzymać skalpel żeby operacja się udała, a masz przecież prostą i bez kosztową drogę pozbycia się problemu, wysłać obiektyw z body do kalibracji. Oczywiście jeżeli chcesz się szkolić w serwisowaniu aparatów i obiektywów to moja rada jest nie na miejscu.
    D500, S17-50/2.8, T150-600, N10-24,

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mmluty Zobacz posta
    To co opisujesz, to jest robota dla dobrego serwisu. Nikt ci tutaj nie powie na odległość co jest przyczyną Twoich problemów, a sam też nie wiesz czego szukać. Mozesz oczywiście próbować różnych działań na Twoim aparacie, ale wygląda to tak jak byś zabierał się do operacji i pytał jak trzeba trzymać skalpel żeby operacja się udała, a masz przecież prostą i bez kosztową drogę pozbycia się problemu, wysłać obiektyw z body do kalibracji. Oczywiście jeżeli chcesz się szkolić w serwisowaniu aparatów i obiektywów to moja rada jest nie na miejscu.
    Wg mnie autor raczej nie jest zainteresowany rozwiązaniem, poproszono go o raw do oceny - cisza
    D7100 / Sigma 17-50 / Triopo 982 II
    https://mstanczuk.pl

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. D 300 ostrość
    By Arian.pl in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 23-12-2012, 22:09
  2. Ostrość a N35/1.8
    By Michaelg in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post / autor: 18-08-2010, 12:54
  3. Ostrość w NX-ie
    By popi in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 13-10-2009, 18:56
  4. D60 i ostrość
    By pannajoannaa in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-03-2009, 08:19
  5. Ostrosc
    By jaroslav in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 01-01-2007, 12:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •