Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31
  1. #21

    Domyślnie

    Gdy kończą się argumenty merytoryczne to zaczyna się próba dyskredytowania rozmówcy. Napisałem pod 100 obszernych tekstów i nie zajmuję się specjalnie lansowaniem tego. W tym zlinkowanym są konkretne informacje które można przypasować do dyskutowanego (nr 10) zdjęcia i wnoszą coś do rozmowy. Chcesz to możesz poszerzyć horyzonty, nie to nie, ale jest to z podręcznika akademickiego wydanego w dużym nakładzie i przez najlepszego wydawcę. Tak wiem, encyklopedie nie robią na Tobie wrażenia.

    Pozdro
    Wiesiek

  2. #22

    Domyślnie

    Biorąc pod uwagę fakt, że poważne osoby zabrały się za analizę zdjęć, można uważać że są bardzo dobre.
    Osobiście nawet bez Waszej wymiany zdań uważam jak wyżej , ale dobrze jest poczytać opinie osób z doświadczeniem i spróbować wyłuskać coś dla siebie.
    Z chęcią czytam rzeczowe komentarze i wymianę poglądów, z której możemy uzyskać wartość dodaną do naszej twórczości, jaka by ona nie była. Jeżeli ktokolwiek poprawi swój warsztat na podstawie Waszych opinii, to cel edukacyjny został osiągnięty.
    Moja prośba, nie psujcie tego.
    D7000+S17-50/2.8+S70-200/2.8+S30/1.4
    było: D90, N18-105, N50/1,8D, N70-210D

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wujot Zobacz posta
    ...Zostawione przestrzenie, skosy czemuś mogą służyć...
    Bardzo ważne zdanie dodatkowo zaakcentowane w podlinkowanym artykule. A za sam artykuł bardzo dziękuję.

  4. #24

  5. #25

    Domyślnie

    Piękne foty bez wyjątku. Kampinos jak z pocztówki. Światełko, delikatne mgiełki, kolorki wszystko ekstra.
    Obrazki z drzewem i słońce równie piękne obie wersje. Pierwsza z zamkniętym słońcem między konarami podoba mi się bardziej. Ja nie widzę tam pustej przestrzeni tylko piękne wypełnienie ciepłym delikatnym światełkiem
    Fuji

  6. #26

    Domyślnie

    Jeszce taz dziękuję.

    Myślę, źe są takie opinie którym, mimo iż sprzeczne, trzeba pozwolić razem jakoś współistnieć. Czasami owszem trudno jest odciąć pępowinę od tej małej "cząstki ja" przelanej na forum ale w tym przypadku jestem zdania, że dobrze tym opiniom to zrobi. Przestaną być zarzewiem konfliktu, a zaczną żyć swoim życiem w relacji do zdjęć, których dotyczą.
    Kolejne zdjęcia niebawem.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Nie wiem na ile przyjąłeś taką optykę o jakiej pisałem, na ile zaś jest to Twoja własna - ale druga odsłona 10 jest taka, o jakiej pisałem: świetnie zbalansowana, o świetnej kompozycji, rewelacyjnym kadrze (wrócę jeszcze do tego), co kwadrat to kwadrat, bez przykrego wrażenia powodowanego pustką u góry ani przyklejeniem od dołu, z należytą aurą - słowem bardzo dobrego w moim odczuciu.
    Wiesz... jadąc rano w określone miejsce i zastając inspirujące warunki trudno zakończyć na jednym zdjęciu. Dodatkowo znam to miejsce od dobrych nastu lat i widzę jak się zmienia, co jest dodatkowym impulsem do tworzenia kolejnych kadrów. Kwadrat, który zaprezentowałem powyżej został oczywiście wycięty z pionowego kadru, będącego nieco szerszym ujęciem zdjęcia z pierwszego postu w tym wątku.

    A tutaj jeszcze jeden z pierwszych kadrów z tego poranka, gdy słońce zaczęło ledwo majaczyć wśród mgieł... Wiem... wiem... wieje pustką ale nic nie poradzę, że tak lubię. Po latach fotografowania krajobrazów, zaczynam doceniać coraz bardziej te fotografie, o których stanowi kompozycja zredukowana do elementów najistotniejszych...


    14.



    ...co nie znaczy że tylko...



    14.





    14.





    14.





    14.

  8. #28

    Domyślnie

    Podobają mi się jedynka i dwójka. Bardzo fajne foty.

  9. #29

    Domyślnie

    W drodze powrotnej z jednego z jesiennych, kampinoskich plenerów....




  10. #30

    Domyślnie

    Klimatyczne foty. Twój styl "podoba się mi". Zapodaj coś jeszcze, będę zaglądał.
    Nadal F100 + FILM(pojawił się D80)

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Od zmierzchu do świtu - Tarnica
    By wolnyslimak in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 05-07-2014, 14:38
  2. [ Krajobraz ] Sahara od świtu do zmierzchu
    By TOP67 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 65
    Ostatni post / autor: 21-03-2014, 14:58
  3. Warszawa od zmierzchu do switu.
    By Keek in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 06-08-2012, 23:22
  4. [ Krajobraz ] Od zmierzchu do świtu
    By Martix in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 17-01-2011, 22:16
  5. [ Krajobraz ] Od zmierzchu do świtu
    By Reju in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25-09-2010, 11:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •