Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25
  1. #11

    Domyślnie

    Super
    2/10
    Był Pentax, Panasonic, Nikon, Olympus, Fuji. Teraz Canon.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sosnowy Zobacz posta
    Przyjemne zdjęcie. Ale przeszkadza mi nieostra lewa połowa twarzy modela (w tym oko). Prawa strona twarzy jest i tak bardzo jasna ("prześwietlona"), więc być może nieostrość po tej właśnie stronie byłaby nieco lepsza - nie wiem... (ale nieostre bliższe nam oko mogłoby drażnić jeszcze bardziej; idealnie - jak dla mnie - to fajnie by było nieco mieć obydwoje oczu ostre). Może też obciąć trochę prawej strony (te belki, co w miniaturze wyglądają jak kaloryfer), nawet zmieniając proporcje zdjęcia? A jeśli obciąć, to można nawet uznać, że ten fantazyjny kolorowy bokeh bardziej na prawo od środka fotografii jest może i fajny, ale jednak odciąga uwagę od modela, który jest przedmiotem tego studium? A może i nie - bo przecież wszystko w zależności od tego, co Autor miał na myśli.

    EDIT: Nie, po ponowny spojrzeniu obcinanie jest chyba bez sensu. Jak dla mnie, to kompozycja broni to zdjęcie. Samo "studium głowy modela" by się nie broniło.
    Bardzo dziękuję za tak obszerną... analizę?
    Co autor chciał powiedzieć? Ano sam nie wie. Jak zwykle zresztą. Na pewno lubi pewien rodzaj "bałaganu w kadrze" - ale taki, którego nie da się zdefiniować.
    A może po prostu chciał się pokazać w krzywym zwierciadle?
    Naprawdę dziękuję, całkiem na poważnie.

    Ale reszta komentarzy, łącznie z ostatnim... Panowie, również dziękuję - kilka razy oplułem monitor. Wymyślcie coś jeszcze, w końcu dziś zbiorowe imieniny.

    PS W kwestii formalnej "kaloryfer" to fragment drabiny - trzeba być merytorycznym, bo to wszak forum sprzętowe.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  3. #13

    Domyślnie

    Wydaje mi się że obiektyw którym robiłeś ten portret zaliczył upadek, lub ma uszkodzoną/przestawioną co najmniej 1 soczewkę.
    Nikon Z7 Z14-30/4 Z24-70/2,8; S50/1,4;S70-200 2,8; S60-600

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Myszowor Zobacz posta
    Wydaje mi się że obiektyw którym robiłeś ten portret zaliczył upadek, lub ma uszkodzoną/przestawioną co najmniej 1 soczewkę.
    Jakbyś gościu umiał czytać ze zrozumieniem, to być wiedział, że zdjęcie robione w specyficznym lustrze. Więc "mądrości" na temat obiektywu jakby nie na miejscu.
    Psioniczni.pl Don't panic! Stay psionic!

  5. #15
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    ...
    A może po prostu chciał się pokazać w krzywym zwierciadle?
    ...
    Cytat Zamieszczone przez Myszowor Zobacz posta
    Wydaje mi się że obiektyw którym robiłeś ten portret zaliczył upadek, lub ma uszkodzoną/przestawioną co najmniej 1 soczewkę.
    Nalezy potraktowac to krzywe zwierciadlo... doslownie I zagadka rozwiazana.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Bardzo dziękuję za tak obszerną... analizę? [...] Naprawdę dziękuję, całkiem na poważnie.
    Nie rozumiem, dlaczego miałbym zakładać, że dziękujesz mi na "niepoważnie"? Poświęciłem Ci nieco czasu, więc to oczywiste, że kulturalnie dziękujesz. Zgoda, społeczeństwo nam chamieje (co widać po niektórych komentarzach w tym wątku), ale to chyba nie powód, bym z góry zakładał brak elementarnej kultury z Twojej strony, prawda?

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    W kwestii formalnej "kaloryfer" to fragment drabiny - trzeba być merytorycznym, bo to wszak forum sprzętowe.
    O, jeśli tak, to bardzo przepraszam drabinę!

    Cytat Zamieszczone przez Owain Zobacz posta
    Jakbyś gościu umiał czytać ze zrozumieniem, to być wiedział,
    O, jak widać kultury coraz więcej w tym wątku. Więc się pożegnam.

  7. #17

    Domyślnie

    Naprawdę nie czaje dorabiania historii do kiepskich zdjęć. Słabe zdjęcie, nie wiadomo z jak bardzo rozdmuchanym opisem będzie słabym zdjęciem.

    Redundancja
    Był Pentax, Panasonic, Nikon, Olympus, Fuji. Teraz Canon.

  8. #18

    Domyślnie

    Ja przepraszam Autora za mój wpis, więcej nie dam powodu aby musiał opluwać monitor czytając to, co napisałem. Obiecuję, że więcej nie zajrzę do Jego wątków, więcej to się nie powtórzy. Życzę powodzenia przy takim wychowaniu.

  9. #19

    Domyślnie

    Fanklub wupsika się kurczy. A przez to i ruch na wupsikowym serwerze

  10. #20
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Fanklub wupsika się kurczy. A przez to i ruch na wupsikowym serwerze
    No i kto teraz bedzie licznik nabijal Moze jakis samonabijacz

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. _WPK0216 Self-Portrait in the Barn
    By wpkx in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22-07-2019, 10:03
  2. [ Krajobraz ] Autumn Barn
    By wpkx in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-08-2018, 19:47
  3. [ Reportaż ] Lady of the Barn III
    By wpkx in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 31-07-2016, 19:29
  4. [ Krajobraz ] Behind the Barn
    By wpkx in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-06-2016, 22:57
  5. [ Portret ] Lady of the Barn II
    By wpkx in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-04-2013, 00:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •