Close

Strona 20 z 20 PierwszyPierwszy ... 10181920
Pokaż wyniki od 191 do 198 z 198

Wątek: xpro3

Domyślnie

Sony mam jedno body a7 i na razie jest tak fifty fifty. Może kiedyś spróbuję jakąś używaną Leice ale na ten moment mnie nie ciągnie. Dzięki niej lepszych fot nie zrobię.
    Ostatnio edytowane przez cybulski ; 27-10-2019 o 21:00
    || instagram | maxm | flickr ||

J1
    Gość

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    ...Tak samo nie dziwi, że premiera nowego smartfona przyćmiła zapowiedź nowego telefonu stacjonarnego
    Telefon stacjonarny... co to jest ?

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Jaack Zobacz posta
    Telefon stacjonarny... co to jest ?
    Na przykład to:

Domyślnie

To z boku to modem do Neostrady?

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Keek Zobacz posta
    Nie czuję się upoważniony do wymieniania nazwisk, ale bez problemu potrafiłbym wspomnieć o kilku kolegach używających cyfrowych eMek i regularnie publikujących zdjęcia w polskiej prasie. Nie spotkałem się natomiast z nikim używającym Fuji ani Sony. Reszta tłucze na DSLRach Nikona i Canona.
    Również nie czując się upoważnionym wymieniłbym Ci na szybko z 5-10 znajomych nazwisk robiących prasowe tematy Fuji (choć chyba tylko jedną osobę robiącą do dziennika).

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Franek_ Zobacz posta
    Również nie czując się upoważnionym wymieniłbym Ci na szybko z 5-10 znajomych nazwisk robiących prasowe tematy Fuji (choć chyba tylko jedną osobę robiącą do dziennika).
    Ale czy fakt posiadania tego czy tamtego sprzętu sprawił że robią te tematy prasowe, wątpię.
    NIKON

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Franek_ Zobacz posta
    Bo Robert o oldbojach mówi Młodsi, zanim dorobią się lejek, a nie chcą prymitywnych luster, wybór maja tylko jeden

Strona 20 z 20 PierwszyPierwszy ... 10181920

Uprawnienia umieszczania postów