Close

Strona 10 z 20 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 199

Wątek: xpro3

  1. #91
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    To battery grip, bo pewnie ma słaby akumulator

    ...
    A moze to schowek na klucze...

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    ...

    ... firma odcinająca kupony on swojej historycznej działalności produkuje już tylko biżuterię.
    100% trafione w punkt. Jeszcze te wersje limitowane



    Cytat Zamieszczone przez Franek_ Zobacz posta
    ...

    zresztą - nie pisałem o zdjęciach jakichkolwiek a o najlepszych zdjęciach w historii fotografii, czytajmy ze zrozumieniem

    ...
    Bo wtedy Leica byla aparatem dla zawodowcow i zamoznych amatorow (dentystow) i byla w powszechnym uzyciu. Takie to byly czasy.

    Zreszta jaki sens ma podniecanie sie czym zdjecie bylo zrobione... to tylko narzedzie. Czy pisarza pytaja na jakiej maszynie napisal powiesc ?

  2. #92

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jaack Zobacz posta
    Dzisiaj faktycznie to taka droga bizuteria fotograficzna... bardzo droga nawet bym powiedzial. Moze dlatego taka popularnosc pewnych modeli aparatow Fuji. Taka namiastka stylu za grosze
    to, że kupują to bogaci dentyści fascynuje Was

    to, że to zaje*isty sprzęt do robienia fantastycznych rzeczy, po którym naprawdę ciężko przesiąść się na inny aparat - to już pomijalne, bo 'nie interesują Was te aparaty'

    jak to było? jeden aparat a tyle emocji..

    najwięcej u tych, co ich w życiu w ręce nie mieli

    ech, nikoniarze, jak bardzo mi tego nie brakowało...


    Cytat Zamieszczone przez Jaack Zobacz posta
    Czy pisarza pytaja na jakiej maszynie napisal powiesc ?
    o-ho, to na tym etapie słynnych powiedzonek fotograficznych kolega jest, kumam




    nic to, wątek rozpoczęty, obaczym co to to pro3 się okaże

    pzdr
    Ostatnio edytowane przez Franek_ ; 24-10-2019 o 16:02

  3. #93

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Franek_ Zobacz posta
    znów - to Was jarają te profile sprzedaży i to, czym zajmuje się jedna firma z drugą firmą

    co w tym jest ekscytującego i kto ma z tym problem - za boga nieistniejącego nie potrafię pojąć
    Mam wrażenie, że ekscytują Cię one bardziej, niż osoby, którym to zarzucasz. Widzisz je nawet w wypowiedziach, w których ich nie ma.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  4. #94
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Franek_ Zobacz posta
    to, że kupują to bogaci dentyści fascynuje Was

    ...

    Bo biedny kupi Fuji Pro 3... jak chce miec aparat niby Leica

    Tak jak juz mowilem... Pro 3 wywoluje emocje... ja mysle ze tam w tym zlym korpo... caly zespol analizowal sytuacje i wymyslili aparat ktory wywola kontrowersje... teraz sprawdzaja czelusci internetu i fora fotograficzne. Mierza, waza, sprawdzaja ilosc postow. Jak wynik bedzie korzystny to szef zespolu dostanie premie. I tyle...

  5. #95

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jaack Zobacz posta
    ja mysle ze tam w tym zlym korpo... caly zespol analizowal sytuacje i wymyslili aparat ktory wywola kontrowersje... teraz sprawdzaja czelusci internetu i fora fotograficzne. Mierza, waza, sprawdzaja ilosc postow. Jak wynik bedzie korzystny to szef zespolu dostanie premie. I tyle...
    i znów...

    miszcze jesteście chłopaki



    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Mam wrażenie, że ekscytują Cię one bardziej, niż osoby, którym to zarzucasz. Widzisz je nawet w wypowiedziach, w których ich nie ma.
    masz rację - to wrażenie
    Ostatnio edytowane przez Franek_ ; 24-10-2019 o 16:09

  6. #96
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Franek_ Zobacz posta
    i znów...

    miszcze jesteście chłopaki
    Dziamkuje Takich dwoch jak nas trzech to nie ma ani jednego

    Wracajac do Pro 3. Tytan to zaleta i wada... bo jak teraz wyryc cyrklem swoje imie na aparacie. Ale mozna wbijac gwozdzie bez obawy ze sie porysuje.



    Okolice 6 minuty.
    Ostatnio edytowane przez J1 ; 24-10-2019 o 16:25

  7. #97

    Domyślnie

    Fajny aparat, niech ma wygląd i eleganckie dodatki, tylko czy dzięki nowocześniejszym rozwiązaniom zapewni znacząco lepsza jakość zdjęć?

  8. #98

    Domyślnie

    No fajny fajny, ten ekrany jakby był jakoś normalnie odchylany to myślę że z pro2 już byłby wysyp używek.
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 ||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

  9. #99
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ale... to kosztuje 8200-9200zł zależnie od koloru, więc można się spodziewac wiele i nie zdziwiłbym się jakby po całym dniu robienia zdjęć na koniec można by z gwintu statywowego włączyć espresso... plus latte.

  10. #100

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    Fajny aparat, niech ma wygląd i eleganckie dodatki, tylko czy dzięki nowocześniejszym rozwiązaniom zapewni znacząco lepsza jakość zdjęć?
    Znacząco lepsza jakość zdjęć już była, tak samo jak niskie ceny . Teraz postęp jest w gadżetach nie w obrazowaniu.

    A co do cyfrowych wkładek do analogów to coś takiego już było... Z tego co wiem to zainteresowanie tym było od słabe do znikome. Po pierwsze ze względu na cenę, po drugie ze względu na ograniczenia. Pewnie temu zdechło było zanim się rozwinęło ....
    Pozdrawiam
    Marcin

Strona 10 z 20 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •