Też mi się tak wydaje, że jedynka najlepsza bo celowo się tego dnia po aparat wróciłem. Natomiast dwójka i trójka to było już szukanie bardziej na siłę konceptu ?
Szukaj
Też mi się tak wydaje, że jedynka najlepsza bo celowo się tego dnia po aparat wróciłem. Natomiast dwójka i trójka to było już szukanie bardziej na siłę konceptu ?
Ano jeden, jeden.![]()
"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
"Don Kichote to zły człowiek był..."
Skontaktuj się z nami