Close

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 58 z 58
  1. #51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    he he...

    Miło powitać Kolegę! Mam nadzieję, że trzymacie się tam mocno pomimo koron i innych utrudnień!
    dajemy radę angole najgłośniej krzyczeli żeby przechorować w rezultacie czego od 20 marca siedzę w chacie, a dzisiaj dostałem maila z pracy od dyrektora regionalnego z zapytaniem czy się zgadzam siedzieć dalej na dupie do końca maja - traktuję to w kategoriach przedsmaku emerytury
    Od wczoraj można też podróżować - pod warunkiem, że czas podróży (w obie strony) będzie krótszy niż pobyt w miejscu docelowym. Można też odwiedzać znajomych "to cool them off" w razie jakby mieli jakieś spięcia pod dachem wywołane uciążliwościami związanymi z przedłużającą się kwarantanną

  2. #52

    Domyślnie

    1. @Kojocisko - jakoś przeoczyłem w natłoku codziennych wrażeń (za które to przeoczenie przepraszam) i zarazem dziękuję za wpis na odpowiedniej stronie!



    2. Wypowiem teraz magiczną formułkę - i mam nadzieję, że nie mówię tego wyłącznie do grona PT koronawirusów: zostańcie Państwo z nami! Zbieram siły do nowej porcji sufitów, które jak wiadomo pomimo pandemii są cały czas górą i trzymają się mocno!
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  3. #53

    Domyślnie

    Się IMO należało, zupełnie nie ma za co dziękować. Mam refleksję, że w wątkach jest trochę bardzo dobrych zdjęć, chwalonych w dyskusjach, a kilku danych do wątku podsumowującego miesiąc mało komu się chce przekleić. A szkoda - bo to strata dla autorów, forum i użytkowników, bo to fajna sprawa przejrzeć podsumowanie i zagłosować.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  4. #54

    Domyślnie

    @2pompony - gdzie jesteś, bo brak tu tak dobrych zdjęć, wracaj, pokaż co napstrykałeś ostatnio
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  5. #55

    Domyślnie

    A cześć!

    Sorry, że tak szczerze zapytam - myślisz, że jeszcze warto?
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  6. #56

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    A cześć!

    Sorry, że tak szczerze zapytam - myślisz, że jeszcze warto?
    Warto tu na forum, warto obecnym userom czy warto tak ogolnie...? Coz to ma za znaczenie.

    Mysle, ze dobra fotografie zawsze warto przedstawic i pokazac.
    Jakos nie mam weny na dlugie komentarze, ale z przyjemnoscia oglada sie cykl zdjec w tym watku..
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  7. #57

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    A cześć!

    Sorry, że tak szczerze zapytam - myślisz, że jeszcze warto?
    Nie do mnie pytanie, ale odpowiem, że tak.
    "...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
    http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
    Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
    "Don Kichote to zły człowiek był..."

  8. #58

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    A cześć!

    Sorry, że tak szczerze zapytam - myślisz, że jeszcze warto?
    jak widzisz powyżej, warto, a nie pisałbym wcześniejszego posta gdybym uważał inaczej
    więc, tak, warto i ze zdjęciami i z komentarzami byś wrócił, a że się nie każdemu spodobają, no cóż, to ich problem
    nam się podobają
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Podobne wątki

  1. [ Architektura ] Cztery sufity
    By Al Koholik in forum Architektura
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 25-06-2014, 12:27
  2. [ Architektura ] Sufity są fajne :-)
    By ycp in forum Architektura
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-11-2013, 15:27
  3. [ Krajobraz ] czarna góra, biała góra
    By stroop in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 02-04-2011, 01:59
  4. [ Krajobraz ] Z górą w tle ...
    By urbik in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23-08-2009, 20:31
  5. [ Krajobraz ] Zima w Beskidach - Sucha Góra a słońce już za górą
    By Jessus in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 13-02-2009, 09:39

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •