Close

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 58
  1. #41

    Domyślnie

    Drodzy Koledzy - dziękuję naprawdę szczerze za wszystkie Wasze ciepłe słowa i uwagi; część wezmę do serca, inną część zapamiętam na przyszłość...

    I tak tylko na stronie dodam, że - na szczęście - albo nie patrzycie, albo co bardziej prawdopodobne nie czytacie nazbyt uważnie, ale może to i lepiej. Jakby ktoś jeszcze coś miał do dodania - proszę, śmiało, nie krępujcie się! I tak się nudzicie jak mopsy na tej kwarantance, więć spokojnie możecie coś popisać...






    PS

    Miło @poste, że ogólnie doceniasz nieszablonowość sufitu na 7. Jeszcze bardziej miło, że @Kojocisko też mam nadzieję docenia - za co dziękuję - że każde z serii jednak jest inne w wyrazie.
    Ostatnio edytowane przez 2pompony ; 17-04-2020 o 20:34
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  2. #42

    Domyślnie

    Widzę tylko 8-kę. Fantastyczne
    Świetna, symetryczna kompozycja, starannie dopieszczone. Chętnie zobaczyłbym wariant z trochę "więcej podłogi"...

  3. #43

    Domyślnie

    Tak, doceniam. Wydaje mi się, że jednak trudniej zrobić bardzo dobre i odmienne zdjęcia tworzące razem jakiś koncept (w tym przypadku ażurowość)
    Zastrzeżeń do zdjęcia 7 zupełnie nie podzielam, czego wystarczająco uważnie nie doczytałem - nie wiem.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jjj Zobacz posta
    Widzę tylko 8-kę. Fantastyczne
    ZNOWU?!!!

    No bez jaj, już mi się wydawało, że klątwa minęła i po wcześniejszym niewypale (w poście 29 widać tylko jedno zdjęcie) w późniejszej wstawce (post 33) wydawało mi się, że widać komplet czterech obrazków. To jak z tym jest u Was? Widać, czy nie?







    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    Tak, doceniam. Wydaje mi się, że jednak trudniej zrobić bardzo dobre i odmienne zdjęcia tworzące razem jakiś koncept (w tym przypadku ażurowość)
    Zastrzeżeń do zdjęcia 7 zupełnie nie podzielam, czego wystarczająco uważnie nie doczytałem - nie wiem.
    Właśnie to chciałem osiągnąć - by tak rzec - wrażenie kompletu dobranego wedle jakiegoś kryterium, w tym wypadku ażurowości. Cieszy mnie, że to czasem widać. CO do braku uważności w czytaniu, to dam jeszcze znać, obiecuję - choć to tak bardziej żartobliwie wtrąciłem...
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  5. #45

    Domyślnie

    @2pompony, teraz widzę
    Ale trochę się "ładowały"...

  6. #46

    Domyślnie

    Ufff... To chyba przez tą zasmarkaną ażurowość, następne sufity jak do nich dożyję, dam betonowe jak altanka hitlera.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  7. #47

    Domyślnie

    OK, OK - ależ jesteście subtelnie wrażliwi i łagodnie dyskretni! Jeszcze można by odnieść mylne wrażenie, że nie gadamy tu w gronie starych frontowych wyjadaczy fotografii i brodatych wilków morskich rzemiosła, tylko wydelikaconych panienek bojących się spytać w wątku.

    Dostałem cztery privy z pełnym trwogi pytaniem co to za afera z 'nieuważnym czytaniem i patrzeniem', gdzie tu tkwi i jaki jest duży haczyk, i w ogóle co to za pułapka! Spokojnie, już wyjaśniam...

    Otóż w ostatniej wstawce dokonałem wyboru zdjęć wedle swoich kryteriów, a potem już pisząc wątek wtrąciłem, że wystawiam cztery krakowskie, ażurowe, czarnobiałe zdjęcia - z czego prawdą jest tylko to, że cztery. Bo ani wszystkie nie są krakowskie, ani wszystkie nie są ażurowe, ani - co może najbardziej zaskoczyć - nie wszystkie są czarnobiałe, bowiem ostatnie, ósemka, jest zdjęciem jak najbardziej kolorowym, tyle, że na scenie było mało koloru. Nawet nie musiałem go w obróbce zdejmować, po prostu tak tam było.

    I w ogóle nie chodzi o to, że się wysilałem na jakieś pułapki, nie kombinowałem, gdzie i czym by tu Waszą czujność wystawiać na próbę - tylko tak po prostu mi się napisało. A jak już mi się napisało, to potem uznałem to za taki naprawdę mały, drobny żarcik - a tu od razu awantury, że gdzie, że co, i co to w ogóle znaczy...

    Skoro już mamy to wyjaśnione, możecie odetchnąć z ulgą.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  8. #48

    Domyślnie

    z ulgą, zatem stwierdzam, że 8 rewelacyjna nawet ramka została wpasowana (przecież nie napiszę, że się wpasowała - sama )

  9. #49

    Domyślnie

    he he...

    Miło powitać Kolegę! Mam nadzieję, że trzymacie się tam mocno pomimo koron i innych utrudnień!
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  10. #50

    Domyślnie

    6 i 8 są świetne, zatrzymują mnie na dłużej.
    Wracam do wątku już któryś raz z kolei, więc wypadałoby się choćby podpisać w komentarzu
    Wypadałoby również pogratulować szczupłości
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Architektura ] Cztery sufity
    By Al Koholik in forum Architektura
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 25-06-2014, 12:27
  2. [ Architektura ] Sufity są fajne :-)
    By ycp in forum Architektura
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-11-2013, 15:27
  3. [ Krajobraz ] czarna góra, biała góra
    By stroop in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 02-04-2011, 01:59
  4. [ Krajobraz ] Z górą w tle ...
    By urbik in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23-08-2009, 20:31
  5. [ Krajobraz ] Zima w Beskidach - Sucha Góra a słońce już za górą
    By Jessus in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 13-02-2009, 09:39

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •