Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 58
  1. #11

    Domyślnie

    No tak, Bombel wrzucił i pozamiatał. Robią wrażenie. Piękne jest to pierwsze, drugie w swoim minimalizmie z nutką surrealizmu też. Czwórka ciekawa, chociaż mnie ta zieleń akurat nie podchodzi, ale rzecz gustu. Miałem donieść do foty miesiąca, ale już ubiegli.

  2. #12

    Domyślnie

    Drogie Zuchy! Szanowni Koledzy! Dziewczęta i chłopcy! Droga młodzieży!



    Dziękuję za liczne przybycie, niemniej liczne komentarze i ciepłe słowa! Postaram się sprostać oczekiwaniom i całkiem niewykluczone, że jeszcze w tej kadencji pokażę jakieś kolejne sufity. A na razie...

    Po pierwsze dziękuję Koledze o wdzięcznym nicku @Jurek Ż za zgłoszenie fotki, czego naprawdę się nie spodziewałem, tym bardziej, że zdjęcie ma dobrze widoczne ramki. Dawnemi czasy można było zrobić nawet przyzwoite chwilami zdjęcie, ale jak miało ramkę - od razu było przepadnięte. Miło wyczuć, że ramkofobia gdzieniegdzie ustępuje.

    Po drugie - i niemniej ważne - nawet jak ten zasmarkany balonik byłby buraczkowy, to on jest zielony, i choćby z niego krew szła, dalej będzie zielony. Nawet nie próbujcie się pytać czemu.




    Na pierwszy koniec - nutką optymizmu napawa mnie komentarz @tbogdanowicz 'a, który jasno mówi, że duch w narodzie jeszcze nie ginie, a trudna sztuka czytania framgentów większych iż 2 linijki nie weszła na stałe w zakres sportów wysoce ekstremalnych.

    Na drugi koniec - śmiało, nie krępujcie się, można jeszcze pokomentować to co jest...
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  3. #13

    Domyślnie

    Z czytaniem nie jest jeszcze tak źle. Natomiast komentarzy do zdjęć jak na lekarstwo, zwłaszcza tych dłuższych. Jak się wspomni o przeliczniku ogniskowej, to dyskusja na 5 stron, jak odpisać co się widzi, to chętnych nie ma. Stąd cieszę się że Bomblowi jeszcze chce się elaboraty pisać.

  4. #14

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matbe Zobacz posta
    4 coś popsute bo wyśweitla w obrzydliwych barwach.
    Poważnie.?
    Ostatnio edytowane przez Jurek Ż ; 23-10-2019 o 10:24

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jurek Ż Zobacz posta
    To na pewno Twój wpis.?
    A z czym masz problem?

  7. #17

    Domyślnie

    Jurek, nie przejmuj się! Po prostu kolega matbe chciał powiedzieć, że wrażenie było tak piorunujące, że własnym oczom nie wierzy!
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Jurek, nie przejmuj się! Po prostu kolega matbe chciał powiedzieć, że wrażenie było tak piorunujące, że własnym oczom nie wierzy!
    Obudziłeś traumę z dzieciństwa - miałem monitor monochromatyczny zielony No zazgrzytała mi ta obróbka, zbyt kiczowa jak na autora.

  9. #19

    Domyślnie

    No cóż, poważnie mówiąc - nie odpowiadam za cudze traumy...
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  10. #20

    Domyślnie

    Świetne prace, wszystkie. Najbardziej podoba mi się dwójka, doskonale przycięty kadr, subtelna edycja i balonikowy akcent. Ta wersja przebija dla mnie fotografię z tego miejsca, którą pokazałeś w wątku Trójkąty w architekturze. Następnie wyróżniłbym jedynkę za jej dynamizm i kolory. Trójka i czwórka poza ich walorami technicznymi, edycyjnymi i estetycznymi dobrze pokazują, że przy wykorzystaniu obiektywów o szerokim kącie widzenia sufit może stać się istotną częścią kompozycji bez zadzierania obiektywu do góry w trakcie robienia zdjęcia.

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Architektura ] Cztery sufity
    By Al Koholik in forum Architektura
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 25-06-2014, 12:27
  2. [ Architektura ] Sufity są fajne :-)
    By ycp in forum Architektura
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-11-2013, 15:27
  3. [ Krajobraz ] czarna góra, biała góra
    By stroop in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 02-04-2011, 01:59
  4. [ Krajobraz ] Z górą w tle ...
    By urbik in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23-08-2009, 20:31
  5. [ Krajobraz ] Zima w Beskidach - Sucha Góra a słońce już za górą
    By Jessus in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 13-02-2009, 09:39

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •