Piękna demostracja niewiedzy na temat tego, czym się fotografuje. Jest już taka komórka (10MPix, chyba Samsung, ale nie daję głowy)...
Cóż z tego, skoro dalej ma plastikową soczewkę zamiast obiektywu. Jak myślisz - jaka ostrość, odwzorowanie szczegółow, halo pod słońce, aberracje wyjdą na tej pięknej, 10 Megowej matrycy? Jak będziesz kontrolować głębię ostrości przy ogniskowej rzędu dwóch czy trzech mm i takiejż matrycy? Jaką rozpiętość uzyskasz z matrycy, nawet 10MP która ma 2 mm po przekątnej? Jak sądzisz, ile listków mają przysłony w takich obiektywach i jaki wychodzi tam w związku z tym bokeh? Zresztą w komórkach bokeh jest i tak wszędzie...
Bzdury...
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami