No właśnie nie powinno być problemu a Adobe wyrzuca komunikat że wersja 7.4 nie obsluguje. Tak samo jak chce zrobić converter do DNG,przy wyborze folderu z plikami NEF jest pusto, nie ma plików. Chyba że ja coś źle robię