Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: D7200 BF/FF

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gonciowy Zobacz posta
    Niestety sigme kupilem w zestawie i sprzedawca nie dal mi papierow do niej ...
    Nie znam dokładnie Twojej sytuacji, ale bez kwitów też robią kalibrację w Sigmie. Popaczaj tutaj.
    I tutaj.
    "...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
    http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
    Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
    "Don Kichote to zły człowiek był..."

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Jeszcze mu podaj ceny obiektywów i sprzętu o podobnej jakości co ma w lustrzance
    Po kalibracji będzie ostro na tyle ile pozwala zestaw, akurat sigma to świetny obiektyw i Miodek może sobie pomarzyć w bezlsutrze o takim obiektywie za kilka stówek
    Jeśli dla Ciebie ten przereklamowany 35 1.8 jest świetny to nie mamy o czym rozmawiac. Jest przeciętny i tylko cena winduje go wysoko bo nie właściwości optyczne. Wieczny ff/bf ostrośc też na 1.8 przeciętna i do tego wolny muł. Już wielu o tym pisało , że w tym obiektywie dobra to jest tylko cena. Gdyby nie cena która rzeczywiście jest niska nikt by na to szkło nawet nie nasikał.
    Zdecydowanie ostrzejsze, lepsze, uszczelnione i szybsze (żeby nie powiedziec wybitnie ostre w tej klasie) jest 35f2 w fuji ktore na gwarancji za 1000 zł mozna dostać więc po co piszesz znowu glupoty ze mozna pomarzyć skoro roznica to zaledwie 2-3 stówki...
    Jak zawsze mijasz się z prawdą. Po przejściu z tego nikkorowskiego badziewia 35 1.8 na 35f2 dopiero zobaczyłem co to znaczy ostrość. I nie pisze tego tylko dlatego że miałem i swoje trzeba chwalić bo miałem oba te szkła. Niestety z każdą puszką d90, d7100 i d7200 obrazek był daleki od naprawdę ostrego. Miałem oba sprawdziłem osobiście więc pisze jaka jest prawda. Dziś nie mam już ani jednego ani drugiego ale w życiu nie zaryzykowałbym stwierdzenia które użyłeś że można o tanim szkle pomarzyć w bezlustrze bo jak widzisz można....
    Ostatnio edytowane przez Miodek2 ; 17-10-2019 o 09:55

  3. #13
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    @prof.Miodek Czy ja napisałem coś o tym 35 ?

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. D7200 +af-s 18-105
    By 0KM in forum Serwis
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 29-06-2018, 20:53
  2. D7200 na D3s
    By sebapl in forum Nikon - D1-D6
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 12-01-2018, 18:31
  3. D7200 i FEE
    By 53 77 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 21-09-2017, 18:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •