Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11

    Domyślnie

    Troche jak amatorka w kosciele - nikt nic nie powie albo lecisz na kopach :P
    Druga sprawa, jakbys pstrykal telefonem szansa na to, ze w ogole podejda jest sporo mniejsza. Raz sobie tak stalem przy popielniczce na stacji orlenu z wyciagnieta tuba na 300mm i cos tam sprawdzalem, kiedy to przyszly dwie osoby ze stacji z pytaniem co ja planuje tutaj robic :P

  2. #12

    Domyślnie

    Czy masz na myśli ślub?
    Raczej sfotografowanie ludzi (od tyłu) w tym własnej rodziny tak by było widać ołtarz (nie żebym traktował urnę jako sacrum ) i połowę księdza w tle.

  3. #13

    Domyślnie

    Spotkałem kolegę, który jak się okazało był przewodniczącym jednej z obwodowych komisji wyborczych.
    Gdy opowiedział mu tą historie to się roześmiał i powiedział, że oni nawet namawiali ludzi którzy przyszli z dziećmi, by robili zdjęcia dzieciom wrzucającym karty do głosowania. Traktowali to jako praktyczne uczenie brania udziału w demokratycznych wyborach. Tak by później te dzieci wiedziały jak funkcjonuje demokracja i by wiedziały, że mogą wpływać na to kto zasiada w parlamencie.

    Jak dla mnie wygląda na to, że niektórzy członkowie obwodowych komisji wyborczych, jeszcze nie dorośli do wolności i wszędzie chcą zakazów. Pewnie jeszcze sporo czasu upłynie zanim ludzie w Polsce będą reagować na osoby z aparatem tak jak w Anglii, Włoszech, Francji, Hiszpanii, czy innych krajach gdzie nie było wszechobecnej cenzury i ciągłego zakazywania czego się tylko uda.

  4. #14

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że cały problem leży w ludziach którzy byli w Twoim kadrze. Gdybyś to samo zrobił smartfonem, zapewne nie byłoby problemu. Bo ludzie są przyzwyczajeni, że ktoś obok coś fotografuje.
    Natomiast duży aparat, lustrzanka, zawsze uruchamia w Polakach jakąś podejrzliwość.
    Przewodniczący komisji źle zareagował, ludzie to podchwycili i każdy kogo uchu widać na zdjęciu chciał jego usunięcia - do czego akurat ma prawo.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Kupon na tablet z Wyborczej
    By wuqa in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24-04-2013, 12:12
  2. efekty zatrudniania świeżaków w Wyborczej.
    By ryszkut in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 20-01-2012, 16:33
  3. Publikacja w Wyborczej: "Spinaj się, to twój ślub"
    By Radek Radziszewski in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 07-05-2010, 14:39
  4. 20 lat fotografii „Gazety Wyborczej” @ Galeria Sztuki "Zachęta"
    By vergon in forum Wydarzenia, aktualności fotograficzne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-06-2009, 18:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •