Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Nashad

  1. #1

    Domyślnie Nashad




    Kilka zdjęć z egzotyczną pięknością o imieniu Nashad


    1
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DPC4401logo.jpg
Wyświetleń:	1002
Rozmiar:	568,7 KB
ID:	32009




    2
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DPC4275logo.jpg
Wyświetleń:	511
Rozmiar:	350,7 KB
ID:	32010




    3
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DPC4218logo.jpg
Wyświetleń:	508
Rozmiar:	362,9 KB
ID:	32011




    4
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DPC4379logo.jpg
Wyświetleń:	996
Rozmiar:	522,1 KB
ID:	32012








  2. #2

    Domyślnie

    1 świetne
    Z6 II+N 28-75+N 17-28 +N 70-300 AF-P +FTZ II

  3. #3

    Domyślnie

    Jak zwykle - mistrzowskie operowanie światłem i wyjątkowy temat. Cóż więcej dodawać?

  4. #4

    Domyślnie

    Ligo przyjacielu, bo pomyślę, że chcesz pożyczyć jakieś dolary czy inne ejro

  5. #5

    Domyślnie

    Mnie urzekł sposób pokazania osoby na 1 i 2. Ale za tło na 2 to modelka powinna Ci dać czymś ciężkim po głowie (pewnie dlatego na awatarze jest postać w kasku ).
    Później 3. 4 czwórce też nic nie brak oprócz dłoni .

  6. #6

    Domyślnie

    Aż się prosi o zdjęcia z "rozpuszczonym wlosem"...
    Dla mnie 4.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez esperal Zobacz posta
    Ligo przyjacielu, bo pomyślę, że chcesz pożyczyć jakieś dolary czy inne ejro
    Nie, na razie nie chcę nic pożyczyć.
    Co ja poradzę, że ten sposób świecenia wyjątkowo mi podchodzi, a Twoje portrety powodują notoryczny opad szczęki. Kiedyś będę musiał wprosić się na sesję, o ile będzie mnie stać.

  8. #8

    Domyślnie

    Przyjemny secik. Na 1 modelka wygląda zjawiskowo. Ale, czyżby prawe (bliższe) oko modelki nie zmieściło się w GO? Szkoda, że nie można przynajmniej choć trochę powiększyć. Nie podejrzewałbym raczej o to autora, ale "wypadki" się zdarzają...
    Z6II | N 14-30 | N 24-70 | S 8 + FTZ + Nodal Ninja R10

  9. #9

    Domyślnie

    Się rozpisali to może odpowiem.

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    Mnie urzekł sposób pokazania osoby na 1 i 2. Ale za tło na 2 to modelka powinna Ci dać czymś ciężkim po głowie (pewnie dlatego na awatarze jest postać w kasku ).
    Toż to gnieciuch co się gniecie. Jeden z moich najlepszych zakupów foto ever. Kupić i nie przejmować się, dodaje realizmu.

    Cytat Zamieszczone przez Obrazek2000 Zobacz posta
    Aż się prosi o zdjęcia z "rozpuszczonym wlosem"...
    Jak będziesz cierpliwy to zobaczysz i rozpuszczone włosy. Nie jestem jednak pewien czy jesteś gotowy na ten widok. Czy ktokolwiek jest na to gotowy.

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Nie, na razie nie chcę nic pożyczyć.
    Co ja poradzę, że ten sposób świecenia wyjątkowo mi podchodzi, a Twoje portrety powodują notoryczny opad szczęki. Kiedyś będę musiał wprosić się na sesję, o ile będzie mnie stać.
    Moi koledzy próbują sprytnie obejść kwestie finansowe i zgłaszają się do trzymania statywów

    Cytat Zamieszczone przez black70 Zobacz posta
    Przyjemny secik. Na 1 modelka wygląda zjawiskowo. Ale, czyżby prawe (bliższe) oko modelki nie zmieściło się w GO? Szkoda, że nie można przynajmniej choć trochę powiększyć. Nie podejrzewałbym raczej o to autora, ale "wypadki" się zdarzają...
    Pokazać ludziom zdjęcie, na którym modelka wygląda zjawiskowo (podobno) czy też go nie pokazywać bo oko jest na granicy GO?

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez esperal Zobacz posta
    Moi koledzy próbują sprytnie obejść kwestie finansowe i zgłaszają się do trzymania statywów
    Takoż i ja się zgłaszam, będę trzymać, że ani nie drgnie, ponieważ sesja nie będzie dotyczyła mnie osobiście.
    A propos - Twoja strona napisana jest w jakimś nieludzkim języku. Nie mógłbyś tego jakoś naprawić?

    Cytat Zamieszczone przez esperal Zobacz posta
    Jak będziesz cierpliwy to zobaczysz i rozpuszczone włosy. Nie jestem jednak pewien czy jesteś gotowy na ten widok. Czy ktokolwiek jest na to gotowy.
    Ja tam jestem gotowy. Widziałem już różne rzeczy, wstrząsające a nawet zmieszane. Dawaj!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •