Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Domyślnie Znowu zgubiłem muszlę oczną... jak sobie radzić?

Znowu zgubiłem muszle oczną w swoim D750. Ma ktoś pomysł na zsuwające się muszle? Przykleić klejem na gorąco?

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez shap Zobacz posta
    Znowu zgubiłem muszle oczną w swoim D750. Ma ktoś pomysł na zsuwające się muszle? Przykleić klejem na gorąco?
    Ja ją zgubiłem ze 2 razy... Ale po chwili odnalazłem bo bylem blisko niej.
    Zdjąłem i robię foty bez niej.

Wysłane z mojego Hułałeja
    D7100 D750 24, 35, 85, SB-700 + YN-685.

Pomóż i polub

Domyślnie

Taśma dwustronna.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    Taśma dwustronna.
    Otóż to.
    Albo ten klej do papieru co dzieci używają, na bazie skrobi ziemniaczanej.

Domyślnie

Kurde ja naprawde nie rozumiem, jak mozna zgubic muszle oczna.
    Mialem kilkanascie aparatow i cyfra i analog i w kazdym muszla dobrze siedziala. Czasami ja raz na ruski rok zdejmowalem do takiego lepszego czyszczenia wizjera.

Nigdy mi sie nie zgubila w zadnym aparacie. Np D60 zrobil kilkamnascie tys zdjec, glownie krajobrazowych. Byl noszony na szyi, w reku, w torbie, w kaburze. No nigdy mu muszla nie zeszla sama.
    Co wy kurcze robicie z tymi aparatami?
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Mialem kilkanascie aparatow i cyfra i analog i w kazdym muszla dobrze siedziala. Czasami ja raz na ruski rok zdejmowalem do takiego lepszego czyszczenia wizjera.

Nigdy mi sie nie zgubila w zadnym aparacie. Np D60 zrobil kilkamnascie tys zdjec, glownie krajobrazowych. Byl noszony na szyi, w reku, w torbie, w kaburze. No nigdy mu muszla nie zeszla sama.
    Ja najczęściej noszę aparat na pasku naramiennym, i aparat wisi na wysokości uda, do góry nogami... Jednego razu zgubiłem muszę 2x i znalazłem ją 2 razy... Zdjąłem i nie używam.

D7100 D750 24, 35, 85, SB-700 + YN-685.

Pomóż i polub

Domyślnie

A masz d750? To mój piąty aparat Nikona i tylko w nim spada mi muszla oczna. Ostatnio na wakacje pojechałem bez niej bo mi w szufladzie została, gdzie aparat leżakował.

Dlatego kupiłem na zapas dwie po 2€ u Chińczyka. Nie są tak wygodne jak oryginał, ale bez jest jeszcze gorzej.
    Pozdrawiam,
    Paweł
    Kilka zdjęć...
    D750&D200, N50f1.8G, Ta28-75/2.8, To12-28/4, N70-300VR

Domyślnie

Na wakacjach 4x zgubiłem... , a gubią się najczęściej przy wyciąganiu z torby. Wystarczy lekko zahaczyć a sama się wysuwa...

- - - - kolejny post - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez pawl_s Zobacz posta
    A masz d750? To mój piąty aparat Nikona i tylko w nim spada mi muszla oczna. Ostatnio na wakacje pojechałem bez niej bo mi w szufladzie została, gdzie aparat leżakował.

Dlatego kupiłem na zapas dwie po 2€ u Chińczyka. Nie są tak wygodne jak oryginał, ale bez jest jeszcze gorzej.
    Właśnie w D750... notorycznie, wcześniej w D300 moze raz zgubiłem przez kilka lat... a teraz to nawet kilka razy w roku ;-(

Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Ja ją zgubiłem ze 2 razy... Ale po chwili odnalazłem bo bylem blisko niej.
    Zdjąłem i robię foty bez niej.

Przy okularach, to tak mało komfortowo bez muszli

Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    Taśma dwustronna.
    Spróbuję... myślałem jeszcze nad klejem na gorąco... na razie taśma... zobaczymy.

Domyślnie

Z tym gubieniem muszli to chyba jest tak, ze niektorzy tak maja a niektorzy nie.
    Ja nigdy nie zgubilem w zadnym aparacie.

To cos ja k ze zwiniem jezyka w trabke, niektorzy to maja a niektorzy nie.
    I podobno nie da sie tego nauczyc bo to genetycznie jest uwarukowane...jakby co to ja umiem.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Domyślnie

D600, D750 - stały problem przy wyciąganiu z plecaka. Kupiłem kiedyś zestaw 10 sztuk, dwie zostały

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni