Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Jaki kurs językowy - nauka hiszpańskiego...

    Jak w tytule.

    Musi być w pełni ogarnięty w wersji na telefon, do słuchania. Mam bowiem sporo czasu w ciągu dnia, więc teges

    Pytanie:

    Polecane i dobre kursy. Oczywiście tanie
    Ważne, żeby można było słuchać całości, pomijając niemalże czytanie. Nie oznacza to bynajmniej że z książki korzystać nie potrafię, ale czasu nie mam. Mam czas na słuchawki, a książka spada na drugi plan.

    Czy ktoś poleci coś sprawdzonego, co działa ?
    W necie jest ogromna ilość pozycji, ale kupować bez zaufanej opinii nie chcę

    Dzięki.
    ... ucze sie patrzec i widziec...
    i duqa z tego...

  2. #2

    Domyślnie

    Zdefiniuj "tanie", bo dla każdego może to oznaczać coś innego, czy już coś umiesz oraz czy zależy Ci tylko na umiejętności mówienia, rozumienia co do Ciebie mówią?
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 01-10-2019 o 15:12

  3. #3

    Domyślnie

    Tani to tani. Jak nazwa wskazuje.

    Pytanie było o polecane, dobre i tanie kursy...

    Hiszpańskiego nie znam zupełnie.
    Więc oczywiście od zera.

    Cel - nauczyć się gadać i rozumieć.
    Jak kiedyś chęć przyjdzie, dodam do tego znajomość płynnego pisania. Ale na teraz tylko komunikacja

    Cel - swobodnie pogadać.
    ... ucze sie patrzec i widziec...
    i duqa z tego...

  4. #4

    Domyślnie

    Cel szczytny i osiągalny, ale raczej nie tą metodą. Bez czytania nic z tego nie będzie. Zasada jest taka, czytamy, słuchamy, słuchamy, potem, czytamy, słuchamy, powtarzamy, słuchamy i tak codziennie po 20 do 30 minut. Kursu zatem nie polecę. Na początek proponuję książkę z płytą w wersji dla początkujących.
    Nikon Z50

  5. #5

    Domyślnie

    Znam osobiście przykłady, gdzie ludziska posiedli zdolność komunikacji tylko słuchając.
    Sam jestem przykładem, że bez książki można

    Książka potrzebna gdy chcemy więcej, to znaczy czytać u pisać w miarę możliwości normalnie.

    Ps.
    Czekam na sugestie, a tym czasem sam się rozglądam.

  6. #6

    Domyślnie

    Rozglądanie idzie mi słabo, bo nie ma czasu.
    Cały czas coś i teges.

    Więc jeśli ktoś sprawdzał jakaś ofertę, coś wie - proszę o informację. Sprawdzę i zdecyduję.

    Ja prosty chłopak jestem, na wsi wychowany i ja wsi mieszkam. Prosty i normalny system nauczania - skutecznie i tanio (to już każdy ocenić musi osobiście) - to chętnie wydam kaskę i zainwestuje w język.


    Ps.
    Acha, wiadomo że najlepiej iść do księgarni językowej i pytać. Jednak muszę na to dzień cały poświęcić, a właśnie czasu nie mam za dużo...

    Dzięki

  7. #7

    Domyślnie

    @d90: Kursu żadnego ci nie polecę, bo nie znam. Ale włącz do nauki DuoLingo (jest appka na androida, ale ja wolę ze względów praktycznych /klawiatura/ komputer).
    Mój starszy syn (10 lat) mnie za to nienawidzi , ale zrobił niesamowite postępy w angielskim.
    FF (Fuji + Fuji)

  8. #8

    Domyślnie

    Całość musi być do słuchania. Wykluczam pstrykanie po fonie w trakcie nauki. Może być oczywiście jako dodatek, mając wolną rękę poklikać z chęcią mogę.
    Ale ...

    No cóż. W tygodniu w stolicy będę. Do empik pójdę i popytam.

Podobne wątki

  1. jaki kurs Photoshopa
    By anita in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 19-04-2017, 18:57
  2. Jaki kurs fotografii ślubnej we Wroclawiu
    By 6marcin6 in forum Warsztaty i plenery
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-03-2016, 07:42
  3. [ Architektura ] Trochę hiszpańskiego słońca...:)
    By Adam Polak in forum Architektura
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-02-2009, 16:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •