Close

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 64 z 64
  1. #61

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    Piszą że ten nowy tamron 35/1.4 podobno ostrzejszy niż Sigma 35 art. Ciekawe jak w rzeczywistości.
    Wiem, sporo myślałem, ale na razie za drogo. Poczekam i popatrzę, zawsze można zmienić

  2. #62

    Domyślnie

    Przyznam się szczerze, że zabiliście mi ćwieka z tym D700. Zapytam wprost: body D700, nastukane 95 tys., cena 1450. To dobra cena? Różnicę mógłbym dołożyć do jakiegoś fajnego szkiełka...
    Marcin Turski (a.k.a. Sokolik Wędrowny)
    D300 || F80 || 35 || 85 || 100 || 16-85vr || 70-300vr
    Blog

  3. #63

    Domyślnie

    95 tyś to sporo, na pewno nie za 1450. Ja sprzedawałem 70 tyś po przeglądzie za 1500 Mamy jednego kolegę na forum z D700 jak ze sklepu, poniżej 20k zdjęć... Może coś się da negocjować

  4. #64

    Domyślnie

    Jako były użytkownik amatorskiego korpusu Pentaxa kr, chciałbym się podzielić wrażeniami czy warto. Decyzję o zmianie sprzętu podjąłem po sesji z modelką w plenerze. Robiąc zdjęcia jasną 50 pod światło przez kilka sekund nie mogłem złapać ostrości i finalnie nie złapałem. Obiektyw przelatywał skalę i nie dało się zauważyć że coś jest nie tak bo był na śrubokręt ?. Większość zdjęć nie trafiona. O zdjęciach w ruchu to w ogóle zapomnij. Czytając niektóre posty tutaj wydaje mi sie, że zachowują się tu co niektórzy jak rozwydrzone dzieciaki. Wy życia nie znacie. Piszecie, że D610 ma słaby Af!? Ja przez pierwszy dzień 3 razy łapałem ostrość w jednym miejscu (takie przyzwyczajenie z Pentaxa) bo byłem w szoku, że tak szybko i cicho to się dzieje. Wczoraj robiłem zdjęcie w pokoju przy zgaszonym świetle i włączonym monitorze komputera i af dawał rade- mój Pentax by nie złapał. Oczywiście porównuje tu d610 do absolutnie amatorskiego i starego korpusu- nowe korpusy pentaxa to też już inna bajka, ale..Panowie i Panie dla Was obiektyw 35 i 85 to chleb powszedni, codzienność i normalność. W pentaxie tak nie jest. Tam nie ma 85 i 35, są 77 i 31 limited kosztujące majątek. Tam za grosze można mieć 50tke manualną lub z af i te 50 choć wiekowe to zjadają nikonowskie odpowiedniki. Byłem w szoku, że w Nikonie są takie słabe szkła 50mm. Myślałem, że w każdym systemie są dobre. W pentaxie taka stara 50 jest ostra i daje kolory i mikrokontrast nie do podrobienia- coś wspaniałego. Łatwiej też o szeroki kąt do ff (szczególnie manual) i to są naprawdę konkretne szkła. W każdym bądź razie D610 z sigmą art35 to jest petarda. Mogę robić zdjęcia jak chce i kiedy chce. W każdych warunkach i nawet w ruchu. Jestem pod wrażeniem.

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Podobne wątki

  1. Zakup używanego obiektywu - sens i opłacalność
    By Khedron in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni post / autor: 03-06-2017, 23:44
  2. Czy zakup monopod'a do 100zł ma sens?
    By redrum-x in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 06-07-2015, 13:50
  3. D50 i sb-29 czy to ma sens
    By Bizonik in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-12-2007, 21:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •