Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S_Works Zobacz posta
    Jeśli cię to ciekawi to zdjęcie zostało zrobione na ogniskowej 200mm i jeszcze jest wykadrowane.
    Super, ale z D700 prawda? Ja tym obiektywem pracowałem głównie na 170-200 i byłem zachwycony efektem, ale to się skończyło na 24 MPX
    Tak jak już pisałem, zdjęcia fajne, jest dynamika, podobają się i zazdroszczę okazji do takiej relacji

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Super, ale z D700 prawda? Ja tym obiektywem pracowałem głównie na 170-200 i byłem zachwycony efektem, ale to się skończyło na 24 MPX
    Czyli podpięcie go do D750 może już nie być tak dobrym pomysłem? Obiektyw nie ma takiej rozdzielczości? Możesz to jakoś rozwinąć?
    Amateur with DSLR: D300s | D750 | D780 | D850 | N24-120 f/4 | N80-200 AF-D | N70-300VR | To11-16 f/2,8 | Ta 24-70G2 | SB-900
    Trochę fotek: https://www.flickr.com/photos/deepsouthphoto/albums


  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S_Works Zobacz posta
    Prędkości tam nie ma, to droga powrotna z wyścigu równoległego, jadą powoli wzdłuż toru, a zwycięzca przybija piętki z widzami
    Aj bo ogladalem na komorce. (Nie zauwazylem tego przybijania piatek)
    Zobaczylem ten kurz i rozgrzane powietrze przy pojazdach.
    I ten samochod z tylu...i od razu sobie wyobrazilem ze ten z tylu go sciga a ludzie rozemocjonowani wyciagaja rece i nimi machaja:
    No taka projekcje sobie wytworzylem i mi sie podoba.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  4. #24

    Domyślnie

    Oglądanie na komórce generuje inną rzeczywistość.
    I inne projekcje.

    PS A podobno to kiedyś było forum fotograficzne...
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Oglądanie na komórce generuje inną rzeczywistość.
    I inne projekcje.

    PS A podobno to kiedyś było forum fotograficzne...
    Wszelkie projekcje rzeczywistosci odbywaja sie w naszym umysle.

    Przeciez nie ocenialem przejsc tonalnych, kolorow, szumow i tym podobnych w sumie malo waznych dla dobrej fotografi technikali.
    Ale taki szybki look na smartfonie niezbyt sie rozni od zdjecia w "analogowej" prezentacji czyli pocztowkowe 10x15cm.
    Ofc monitor to monitor i jest lepszy.

    Oj cos kolega ostatnio marudny i w strone malkontenctwa sie sklania.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S_Works Zobacz posta
    Czyli podpięcie go do D750 może już nie być tak dobrym pomysłem? Obiektyw nie ma takiej rozdzielczości? Możesz to jakoś rozwinąć?
    Możesz próbować, one bywają lepsze i gorsze. Ja miałem egzemplarz, który na większej matrycy powyżej 160 nie miał już ostrości na 2.8. Trzeba było przymykać do 4 minimum, żeby obrazek jakoś wyglądał.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Możesz próbować, one bywają lepsze i gorsze. Ja miałem egzemplarz, który na większej matrycy powyżej 160 nie miał już ostrości na 2.8. Trzeba było przymykać do 4 minimum, żeby obrazek jakoś wyglądał.
    Zosiek, teraz pytanie: był powyżej 160 nie ostry, bo nie ostry, czy bo AF nie całkiem trafił? Coś czytałem, że 80-200/2.8 na dłuższych ogniskowych i mniejszych odległościach lubi pudłować z nowymi puszkami.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Zosiek, teraz pytanie: był powyżej 160 nie ostry, bo nie ostry, czy bo AF nie całkiem trafił? Coś czytałem, że 80-200/2.8 na dłuższych ogniskowych i mniejszych odległościach lubi pudłować z nowymi puszkami.
    Trafiał, był nieostry. Ten obiektyw nie skraca ogniskowej, więc powyżej 135 na krótkim dystansie nie trafia i trzeba to ogarnąć, ale nie to było powodem zmiany

  9. #29

    Domyślnie

    Przyjemne ujęcia, śliczne pojazdy - w tych zdjęciach wolałbym kolorystykę a'la Kodachrome 64 ...
    This is my camera. There are many like it, but this one is mine. My camera is my best friend. Without my camera I am useless. Without me, my camera is useless. I must fire my camera true. And I will!

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. [ Motoryzacja ] Old style drag racing #1 (dużo i nudne, raczej dla pasjonatów)
    By S_Works in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-03-2022, 23:35
  2. [ Motoryzacja ] Old fashion drag racing
    By S_Works in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 28-03-2019, 11:14
  3. [ Motoryzacja ] Dirt drag racing (na imprezie)
    By S_Works in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-12-2018, 21:16
  4. III Zlot Gwiaździsty Pasjonatów Zabytkowej Motoryzacji
    By pes in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 22-08-2011, 15:55
  5. [ Reportaż ] Łódź - spotkanie pasjonatów
    By loock in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-05-2010, 15:40

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •