Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Nie wiem dlaczego podkreslasz, ze D5 ma Dual slot. D850 tez ma 2 sloty kart. Podobnie jak większość body Nikona z górnej półki (poza bezlustrami Z).

    Oczywisie skoro priorytetem jest detal a nie reporterka to w ogóle nie rozumiem skąd wahanie. D850 jest oczywistym wyborem. W dodatku 2x tańszy.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jaack Zobacz posta
    Odpowiem zartobliwie liczac na to ze "zmusi" to Ciebie do refleksji.

    Mowisz ze drozsze=lepsze. https://www.wexphotovideo.com/fujifi...-body-1702676/ napewno w jakis zastosowaniach ten Fuji bedzie o niebo lepszy niz nedzne D5

    Edukacja... https://nikonschool.co.uk/ bo juz przez chwile pomyslalem ze w UK kursow foto nie ma



    Masz chyba swiadomosc ze chcac zarobkowo zajmowac sie foto wypada miec 2 aparaty juz od 1 dnia. Co zrobisz jak padnie ci aparat na zleceniu i nie bedziesz mial zapasowego ?


    Teraz tak juz na serio.

    Najlepszy aparat to nie ten najdrozszy ale dobrze dobrany pod konkretne zadanie. Nie ma tez aparatu idealnego... dobrze miec ich kilka jezeli zajmujesz sie tym zarobkowo.

    Kup wiec cos tanszego teraz... inwestuj w obiektywy i warsztaty. Pokazuj swoje zdjecia... Po czasie po wielu dyskusjach pod Twoimi zdjeciami i czasie spedzonym na kursach i fotografowaniu... sam znajdziesz odpowiedz na Twoje pytanie.
    Na taki Fuji mnie zdecydowanie nie stać ale mam jeden Fuji X-T30 srebrny i do tego dwa obiektywy jeden : Fujifilm XF 35mm f/1.4 R , Drugi : FUJIFILM Fujinon XF 18 mm f/2 R Wide-angle Prime Lens

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Dziekuje za wasze odpowiedzi jednak kupie D850 a potem zainwestuje w Obiektywy, filtry , porzadne statywy i tak dalej. Jesli tu profesionalisci wypowiadaja i oceniaja zdjecia mozliwe zostawie tutaj ślad po sobie .

    Mam kontakt z fotografem ale ostatnio jest bardzo zajety stad pojawilem sie na forum. Michał Deszert z Krakowa .

  3. #13
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez demro Zobacz posta
    Na taki Fuji mnie zdecydowanie nie stać ale mam jeden Fuji X-T30 srebrny i do tego dwa obiektywy jeden : Fujifilm XF 35mm f/1.4 R , Drugi : FUJIFILM Fujinon XF 18 mm f/2 R Wide-angle Prime Lens

    Dziekuje za wasze odpowiedzi jednak kupie D850 a potem zainwestuje w Obiektywy, filtry , porzadne statywy i tak dalej. Jesli tu profesionalisci wypowiadaja i oceniaja zdjecia mozliwe zostawie tutaj ślad po sobie .

    Mam kontakt z fotografem ale ostatnio jest bardzo zajety stad pojawilem sie na forum. Michał Deszert z Krakowa .
    D850 to dobry wybor... czekamy na zdjecia. Powodzenia.

  4. #14

    Domyślnie

    Żeby rozwiać Twoje ewentualne wątpliwości proponuję przeczytać to:

    http://dslrbodies.com/cameras/curren...ra-review.html

    I w ogóle regularnie czytać to, co ten pan ma do powiedzenia.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez demro Zobacz posta
    Dziekuje za wasze odpowiedzi jednak kupie D850 a potem zainwestuje w Obiektywy, filtry , porzadne statywy i tak dalej.
    No i gitara. Cudowna puszka, na wiele lat.
    Dokup szkiełka.
    Jeśli chcesz wejść w fotografię ślubną to musisz mieć minimum dwa aparaty, dwie lampy błyskowe, 4-5 obiektywów, porządną torbę na to, itp.
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. nikon d70 i slot taśmy
    By maciej epll in forum Serwis
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-06-2013, 13:08
  2. Fotografia reporterska
    By pudlox in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 05-02-2013, 23:35
  3. Pytanie do użytkowników Lexar Professional 3.0 - Dual Slot
    By foto4deg in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-06-2012, 22:32
  4. fotografia reporterska
    By childintime in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 10-04-2007, 19:49
  5. Nikon 5600 slot pamieci :/
    By dzieju in forum Aparaty cyfrowe kompaktowe - Coolpix
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-04-2006, 22:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •