Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie Inhalator elektryczny

    Mam pytanie do osób które używają elektryczny inhalator do inhalacji górnych dróg oddechowych. Często łapiemy przeziębienie i jest to zazwyczaj zapalenie tchawicy oskrzela i takie tam. Mam zwykły inhalator bez możliwości podgrzewania czy też wytwarzania cząsteczek. Dlatego tez postanowiłem kupić elektryczny inhalator. Jaki najlepiej kupić inhalator albo jaki byście kupili dla siebie?

  2. #2

    Domyślnie

    Jak masz problem z nawracającymi chorobami górnych dróg oddechowych to polecam zainteresować się preparatem Broncho-Vaxom.
    Jak ktoś jest antyszczepionkowcem to lepiej niech nie czyta składu.

    Preparat na receptę, to doustna szczepionka, ja, moja żona i dwójka małych dzieci prawie nie chorujemy po tym.
    Inhalator polecam najprostszy, natomiast wziewy z soli fizjologicznej niewiele pomogą, musiałbyś wspomóc się jakimś Nebbudem, żeby odczuć różnicę.
    Z5 + 24-200S + 105S
    D7200 + S17-50/2.8 + AF-P 70-300 + N200-500

  3. #3
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Przychodzi jesień i wystarczy że napiję się coś zimnego i gazowanego i koniec zdycham dwa tygodnie. Suchy kaszel doprowadza mnie do ... łez

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Przychodzi jesień i wystarczy że napiję się coś zimnego i gazowanego i koniec zdycham dwa tygodnie. Suchy kaszel doprowadza mnie do ... łez
    Wyobraź sobie, że w lecie piwo trzymam w lodówce, zaś kufle w zamrażarce. Po wlaniu na wewnętrznej ściance mam zamrożony napój, zaś całość ma temperaturę około zera. Takie piwo pijw w lecie, czyli ciągle mam bardzo dużą różnicę temperatur pomiędzy powietrzem którym oddycham a płynem który piję. Nie wiem kiedy ostatnio byłem przeziębiony.
    Może to kwestia zahartowania... Spróbuj.

  5. #5
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Nigdy nie zachorowałem po zimnym piwie i zimnej lodowatej wódce. Ale napiję sie "sprajta" i nie jestem chory bo mężczyzna nie jest chory tylko walczy o życie.

  6. #6

    Domyślnie

    W latach 90 XX wieku spędziłem kilka miesięcy (od połowy marca do końca września, czyli od końcówki zimy do początku kolejnej zimy) w środkowej Szwecji. Tam lody w duuużych ilościach jedzą cały rok i tłumaczyli mi że w zimie lodami nikt się nie przeziębi ze względu na nikłą różnicę temperatur powietrza którym oddychają i lodów które jedzą.
    To taka delikatna wersja hartowania. O innych gdy myślę to robi mi się zimno. Ale napiszę, że w Bałtyku o temperaturze +15 st. C pływa się całkiem dobrze. W jeziorze o temperaturze +5 st. C pływa się szybko by mięśnie nie stygły i były w miarę elastyczne...

    Byłem tam dwa razy w takim okresie czasu. Nawet kataru nie miałem.

Podobne wątki

  1. Samochód elektryczny - miał ktoś do czynienia?
    By foto4deg in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 20-01-2015, 10:29
  2. [ Krajobraz ] Elektryczny krajobraz.
    By Pablo 77 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 23-03-2010, 09:35
  3. [ Krajobraz ] Zimowy elektryczny gniot
    By kodi in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15-03-2009, 11:15
  4. elektryczny system zawiesza teł??
    By wesul in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 15-11-2008, 10:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •