Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Ja robie w klubach w Trójmieście i Olsztynie robiłem, robię... I zero problemów z laserami później wrzucę foteczke

    Wysłane z mojego Hułałeja
    nie obawiasz się o uszkodzenie matrycy przez laser - na grupach FB już parę osób widziałem co uszkodzili w A7III i Z6

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Radek Radziszewski Zobacz posta
    nie obawiasz się o uszkodzenie matrycy przez laser - na grupach FB już parę osób widziałem co uszkodzili w A7III i Z6
    Zrobiłem sporo zdjęć podczas koncertów/występów w klubach, dyskotekach czy jak tam zwał takie imprezy lasery się zdarzały ale mało, różne warunki oświetleniowe, bez lampy nie podchodź generalnie bo ciemnica...
    ale chciałem Ci pokazać jakie robiłem fotki gdy przy chodził taki typek z rękawiczkami z laserami na palcach... czasami przychodził, był parę razy... najlepsze efekty wychodziły po przeciwnej stronie
    Czy się bałem że matrycę zepsuję? Bałem się owszem... ale bez tego nie miałbym Ciekawych zdjęć, nie miałbym ciekawych zdjęć/ujęć, właściciel by się nie jarał zdjęciami, nie zlecał by mi wykonania zdjęć... coś za coś... zaakceptowałem to ryzyko Na szczęście nic się nie stało... a kilka strzałów udało się zrobić do galerii...

    Trochę musiałem wykadrować znaczki, loga itp :P

    1.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	222
Rozmiar:	686,3 KB
ID:	34774

    2.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	392,9 KB
ID:	34779

    3.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3.jpg
Wyświetleń:	221
Rozmiar:	291,8 KB
ID:	34780

    4.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	4.jpg
Wyświetleń:	222
Rozmiar:	1,01 MB
ID:	34781

    5.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	5.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	1,72 MB
ID:	34782


    Na weselu też nigdy nie wiesz, jakie oświetlenie będzie miał zespół/DJ ? Może i się dogadasz że z uwagi na zdjęcia laserów ma nie być... ale co będzie na miejscu to dowiesz się dopiero podczas pierwszego tańca
    Też ryzyko i co? Nie boisz się że Ci się matryca uszkodzi?
    Sorry za swoje jakieś foty klubowe ale chciałem udowodnić, że robię takie zdjęcia... z laserami też
    Ostatnio edytowane przez sokolnik ; 13-12-2019 o 21:48
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  3. #13

    Domyślnie

    No cóż, mocno ryzykowna zabawa. Ale jak płacą na tyle, że się opłaca ryzykować.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Zrobiłem sporo zdjęć podczas koncertów/występów w klubach, dyskotekach czy jak tam zwał takie imprezy lasery się zdarzały ale mało, różne warunki oświetleniowe, bez lampy nie podchodź generalnie bo ciemnica...
    ale chciałem Ci pokazać jakie robiłem fotki gdy przy chodził taki typek z rękawiczkami z laserami na palcach... czasami przychodził, był parę razy... najlepsze efekty wychodziły po przeciwnej stronie
    Czy się bałem że matrycę zepsuję? Bałem się owszem... ale bez tego nie miałbym Ciekawych zdjęć, nie miałbym ciekawych zdjęć/ujęć, właściciel by się nie jarał zdjęciami, nie zlecał by mi wykonania zdjęć... coś za coś... zaakceptowałem to ryzyko Na szczęście nic się nie stało... a kilka strzałów udało się zrobić do galerii...


    Na weselu też nigdy nie wiesz, jakie oświetlenie będzie miał zespół/DJ ? Może i się dogadasz że z uwagi na zdjęcia laserów ma nie być... ale co będzie na miejscu to dowiesz się dopiero podczas pierwszego tańca
    Też ryzyko i co? Nie boisz się że Ci się matryca uszkodzi?
    Sorry za swoje jakieś foty klubowe ale chciałem udowodnić, że robię takie zdjęcia... z laserami też
    Myślę że bezlusterkowca do takich zdjęć można traktować jako aparat jednorazowego użytku

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Radek Radziszewski Zobacz posta
    Myślę że bezlusterkowca do takich zdjęć można traktować jako aparat jednorazowego użytku




    Wysłane z mojego Hułałeja
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Pierwszy reportaż ślubny
    By afroman2005 in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 08-07-2011, 14:18
  2. Pierwszy reportaż w 2011
    By Iza Górska in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 20-03-2011, 23:18
  3. Pierwszy reportaż ślubny
    By Paweł 77 in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 23-11-2010, 19:41
  4. Pierwszy reportaż ślubny
    By klocuszek21 in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 18-10-2008, 19:24

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •