Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Wbrew sobie...

  1. #1
    Lu
    Gość

    Domyślnie Wbrew sobie...

    i nie po mojemu...Eksperymenta takie. Eksperymenta! Mam nadzieję ze nie ekskrementa...

    1

    Załącznik 30524

    2

    Załącznik 30525

    3

    Załącznik 30526

  2. #2

    Domyślnie

    2ka zacna, choć mam wrażenie, że kwadrat trochę tu nie gra, lepsze by było 4:5 albo 3:4 (w pionie, rzecz jasna). Tylko że wtedy chyba trzeba by trochę się było przestawić z aparatem... tak na oko jeden krok w lewo. Ale i w tej wersji mi się podoba.

  3. #3
    Lu
    Gość

    Domyślnie

    Nie będzie. To by było całkiem inne zdjęcie. Jakby miało być inne to by było. Jest takie jakie miało być.
    A wrażenia często bywają mylne...

  4. #4

    Domyślnie

    Wrażenia, o ile pozostają wrażeniami, są zawsze poprawne, jak to już dawno zauważyli pewni filozofowie. Kiedy patrzę na to zdjęcie, mam takie właśnie, a nie inne - niby dobrze, ale chciałbym coś trochę innego. Takie moje wrażenie, tyle. - Oczywiście, skoro zrobiłeś tak, a nie inaczej, to zapewne dlatego, że tak chciałeś. Nie do końca mi się tak podoba, ale nie ma się co spinać - przecież nie musi...

  5. #5

    Domyślnie

    Dla mnie tylko 2. Bardzo dobre zdjęcie.
    1 nie wygląda jak stara fotografia, a że zabieg pewnie to miał na celu to pował konflikt wizualny.
    3. Ma potencjał ale przez te otoczki na ciemnych partiach zdjęcie źle się prezentuje.

  6. #6
    Lu
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mithrandir Zobacz posta
    Wrażenia, o ile pozostają wrażeniami, są zawsze poprawne, jak to już dawno zauważyli pewni filozofowie. Kiedy patrzę na to zdjęcie, mam takie właśnie, a nie inne - niby dobrze, ale chciałbym coś trochę innego. Takie moje wrażenie, tyle. - Oczywiście, skoro zrobiłeś tak, a nie inaczej, to zapewne dlatego, że tak chciałeś. Nie do końca mi się tak podoba, ale nie ma się co spinać - przecież nie musi...
    Ale kto się spina???
    No tak, emotek zabrakło to i wydźwięk poważny...

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Dla mnie tylko 2. Bardzo dobre zdjęcie.
    1 nie wygląda jak stara fotografia, a że zabieg pewnie to miał na celu to pował konflikt wizualny.
    3. Ma potencjał ale przez te otoczki na ciemnych partiach zdjęcie źle się prezentuje.
    Wzrok przenikliwy-pogratulował
    Aczkolwiek nie za bardzo-ja wiem o babolach na dwójce, która Ci się spodobała.
    No ale tytuł chyba jednak co nieco wyjaśnia

    Czasem tak sobie kombinuję, ale to raczej incydent anizeli trwały nurt. Choć jeszcze pewnie kiedyś...

  7. #7

    Domyślnie

    Te babole na dwójce to większe ziarno na niebie w lewym górnym rogu oraz środkowym pasie zdjęcia?

    Nie ma co się czepiać szczegółów jak zdjęcie jest dobrze skadrowane,ciekawe oraz cieszy całokształtem.

    Co do eksperymentów to w pełni popieram, ale skoro publikujesz wbrew sobie to albo masz świadomość że albo efekt nie sprostał Twoim oczekiwaniom.
    Albo obawiasz się reakcji oglądających.
    Tak czy inaczej ja tam nie widzę nic złego w mocnej ingerencji, nawet w tworzeniu abstrakcyjnych obrazów.
    Ważne tylko aby się to trzymało kupy, tak technicznie jak i ideologicznie.

  8. #8
    Lu
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Te babole na dwójce to większe ziarno na niebie w lewym górnym rogu oraz środkowym pasie zdjęcia?

    Nie ma co się czepiać szczegółów jak zdjęcie jest dobrze skadrowane,ciekawe oraz cieszy całokształtem.

    Co do eksperymentów to w pełni popieram, ale skoro publikujesz wbrew sobie to albo masz świadomość że albo efekt nie sprostał Twoim oczekiwaniom.
    Albo obawiasz się reakcji oglądających.
    Tak czy inaczej ja tam nie widzę nic złego w mocnej ingerencji, nawet w tworzeniu abstrakcyjnych obrazów.
    Ważne tylko aby się to trzymało kupy, tak technicznie jak i ideologicznie.
    Bingo
    Reakcja oglądających? No miło jest jak się podoba, ale to nie jest absolutnie żaden impuls do robienia czegokolwiek. Robię to głównie dla siebie. Nie podoba się komuś-trudno-musi z tym jakoś żyć
    Absolutnie nie jestem purystą czy jakimś innym ortodoksem jeśli chodzi o postproces. A że niewiele potrafie to i nie wiele grzebię. Podmiana nieba to dla mnie całkowita abstrakcja. I prawdę powiedziawszy nie kusi mnie nawet zdobycie takich umiejętności.

  9. #9

    Domyślnie

    Jedynka podoba mi się tak bardzo, że chętnie powiesiłbym ją sobie w swojej pakamerze na wprost oczu. Gratki!
    D500, D5100, N 18-105, S 17-50, Tokina 100, Metz 64 af-1, Eizo CS2420

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Naturze wbrew.
    By PiciuD300 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 13-01-2014, 21:58
  2. Elementy rzeźby wbrew światłu.
    By PiciuD300 in forum Martwa natura, makro, zdj produktowe, abstrakcyjne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-08-2013, 21:07
  3. [ Krajobraz ] Wbrew prawom fizyki...
    By nothing in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-11-2010, 23:59
  4. [ Przyroda ] Już sobie idę ...
    By gulbin in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 30-03-2009, 22:04
  5. [ Krajobraz ] Symetria - wbrew pozorom.
    By anchel in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 15-02-2008, 22:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •