Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Besseggen

  1. #1

    Domyślnie Besseggen

    Wieczór i poranek w Besseggen. Jak widać pogoda zmienna jak w Szkocji .





    1
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	1,74 MB
ID:	29924





    2
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	2,87 MB
ID:	29925





    .

  2. #2

    Domyślnie

    wyświetliło się na pasku, więc odgrzebuję, bo to są całkiem fajne zdjęcia,
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  3. #3

    Domyślnie

    Zdjęcia dobrze oddają klimat tamtego miejsca. Moje wspomnienia z Bessegen są równie mroczne.
    Pozdrawiam
    Tomasz

  4. #4

    Domyślnie

    ja bylem 2 razy. dwa lata temu w polowie sierpnia od przystani do Memurubu i wtedy wejscie na czubek bylo w chmurach i troche w sypiacym sniegu (tak, tak... w sierpniu! Norwegia, no!) ale potem wyszlo slicznie sloneczko i byly wywalone widoczki
    w tym roku robilem przejscie od Memurubu do przystani. i wialo i lalo solidnie, i w zasadzie dopiero pod samym grzebieniem troszke wyszlo slonce. niby nienachalnie, ale bardzo widowiskowo. potem sie schowalo... ale za to przy zejsciu natknelismy sie z coreczka na stado reniferow... no i to byl kurde pelny wypas. jedyny raz jak sie na renifery tym razem natknelismy, ale przechodzily kolo nas moze 50 metrow. urocze zwierzeta...

    niby to jest juz troche w glebii Norwegii, nie na samym wybrzezu. ale jednak pogoda tam wymaga wytrwalosci. ja mieszkam nad Morzem Polnocnym i mi tam fajnie ale dla przecietnego turysty z polkontynentalnego klimatu w Polsce to norweskie tzw. lato moze byc ciezkie chociaz i tak wieje/leje mniej i rzadziej niz na Islandii... moze z wyjatkiem Bergen w lecie

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Besseggen
    By paparapa in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 10-09-2019, 23:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •