Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie [wspinaczka] Na wschodniej Mnicha

    Daria Brylova i Paweł Zieliński na jednej z najtrudniejszych propozycji w Tatrach - "Metallica" IX na wschodniej ścianie Mnicha. Trzeci - kluczowy wyciąg poprowadzony przez Daszkę w drugiej próbie.


    1.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC0100readySMALL.jpg
Wyświetleń:	345
Rozmiar:	532,5 KB
ID:	29679


    2.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC0176readySMALL.jpg
Wyświetleń:	342
Rozmiar:	860,6 KB
ID:	29680

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Świetne
    Trochę się wspinałem kiedyś, ale to dawno i nie prawda dlatego też tym bardziej uwielbiam oglądać Twoje zdjęcia, emocje wracają ....a buły już dawno z mikroskopem nawet nie da się znaleźć
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Kolejny zespół na "Metallice" - Ida Kupś i Gabriel Korbiel, i tym razem się udało... Tym bardziej przejscie wartościowe, że to debiut młodziutkiej Idy Kupś we wspinaniu wielowyciągowym w Tatrach

    4.


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC0614readySMALL.jpg
Wyświetleń:	225
Rozmiar:	901,7 KB
ID:	30088

  6. #6

    Domyślnie

    Bardzo dobrze pokazana małość człowieka w górach i jak wspaniałym sportem jest wspinaczka. Szczególnie dobrze to widać na ostatnim. Wolę takie pokazanie wspinaczki, niż gdy pokazujesz nieomal portrety, z tłem które ciężko poznać. Tutaj jest człowiek i jego zmagania z naturą i własnymi słabościami. Jak masz więcej takich to pokaż.

    PS.
    Kiedyś pokazywałeś zdjęcia znanej wspinaczki, która trenowała na stalowej konstrukcji niedokończonej hali sportowej w Lublinie. Jako dzieciak kilka razy wchodziłem tam na kilka metrów (wyżej bez żadnego zabezpieczenia się bałem) Niedawno rozebrali tą konstrukcję i będą kolejne bloki .
    Ostatnio edytowane przez tbogdanowicz ; 03-09-2019 o 06:35

  7. #7

    Domyślnie

    Pierwsze trzy widziałem, i choć nei uznaję ich za złe - przeciwnie; widzę rzetelne fotograficzne rzemiosło, dobrze opanowana technika plus do tego dbałość o kadr i myślenie o kompozycji - jednak czegos w przekazie mi brakowało.

    Dopiero po czwartym widzę czego: planu ogólnego! Dopiero łącząc te czetry zdjęćia widzę, jak całość nabiera wyrazu, jakiej klasy nabiera jako minireportaż.

    Duży plus, duży plus!
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  8. #8

    Domyślnie

    Jak poprzednicy - ostatnie zdjęcie świetne! Wcześniejsze też bardzo dobre, ale bardzo do siebie podobne. Natomiast ostatnie z kontekstem bardzo fajnie oddaje klimat.
    PS. Jedynie chyba delikatnie odjechał horyzont w prawo.
    Głos w twojej głowie, który mówi, kiedy czytasz różne rzeczy

  9. #9

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze Faktycznie w ostatnim zdjęciu horyzont trochę "leci", ale biorąc pod uwagę, że góry w tle i tak są krzywe, zdecydowałem się to tak zostawić, myślę, że bardzo nie rzuca się to w oczy...
    Tym razem nieco łatwiejsza propozycja, choć dość wymagająca w swoim stopniu. Paweł Zieliński prowadzi "Rysę Hobrzańskiego" VII-.

    5.


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC1039readySMALL.jpg
Wyświetleń:	154
Rozmiar:	923,9 KB
ID:	30324

  10. #10

    Domyślnie

    Jedna z chyba najbardziej legendarnych linii na Mnichu i chyba w całych polskich Tatrach. Wytyczony w 1955 roku w technice hakowej przez Jana Długosza i Andrzeja Pietscha, od czasu pierwszego klasycznego przejścia w 1991 roku jest trudną klasyczną wspinaczką na własnej asekuracji. Na zdjęciu Michał Czech na "Wariant R".

    6.


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC0687readySMALL.jpg
Wyświetleń:	122
Rozmiar:	679,9 KB
ID:	30463

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Sport ] [wspinaczka] Na wschodniej Mnicha
    By sruba in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-10-2015, 18:49
  2. [ Krajobraz ] Plecy Mnicha.
    By vegetables in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-12-2013, 09:25
  3. [ Krajobraz ] Mnicha brat ...
    By Radek_1 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 31-07-2011, 15:48
  4. [ Krajobraz ] Gdzieś na wschodniej granicy o wschodzie
    By marbed in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 23-12-2008, 22:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •