Close

Strona 6 z 202 PierwszyPierwszy ... 456781656106 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 2015
  1. #51

    Domyślnie

    Zasadniczo tak, na moje oko dobra konfiguracja i cena też. Brak pełnej wersji Windowsa, no ale ja tego też nie liczyłem. Możnaby zaoszczędzić 200-300 zł na karcie, bo 580 z 8GB nie jest potrzebne absolutnie.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  2. #52

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    Do mnie też przemawia bardziej Asus niż MSI, tym bardziej na lepszym chipsecie, ale jakoś nie mogłem znaleźć wiarygodnych pozytywnych opinii na temat współpracy tych płyt z nowymi AMD, za to znalazłem kilka tego typu: "Sekcja na tej płycie (X470 Prime Pro) jest ok, ale radiator to tragedia. Podkręcony 2700x przegrzewa sekcję zasilania i wywala na płycie głównej OTP, poszukaj na youtubie kanał buildzoida i reckę bodajże albo tego ASUSa, albo coś powiązanego z płytami X470/ ich VRM."

    - - - - kolejny post - - - - - -

    I jeszcze jedna: "ASUS x470 prime niestety jest dobry tylko na papierze do OC (…)
    6 faz zasilania dla vcore, ale radiator robi tylko za ozdobę... przykład na to jak z fajnej płyty zrobić paździerz.
    Polecam Ci płytę msi b450 tomahawk (wystarczy do OC 2700x nawet), ewentualnie x470 gaming plus jak chcesz trochę więcej opcji w BIOS."
    Cos dziwne rzeczy wyczytales.
    Chyna opinie pryszczatego hackera z jakiegos forum komputerowego.
    Asus prime x470 pro to nastepca takiej samej plyty, oznaczonej tylko x370 (starszy chipset).
    Bede ta plyte kupowal wlasnie. I poswiecilem sporo czasu na bardzo szeroki research.
    Nie spotkalem zadnych negatywnych opini, wrecz ja wszyscy chwala. Sporo testow przeczytalem polsko i angielskojezycznych i filmikow z YT.
    W kazdym tescie dostaje znaczek "polecamy", pozytywna rekomendacje lub absolutne zero zastrzezen.

    Ja bym jednak testom przeprowadzonym przez jakas znana redakcje bardziej ufal.
    Test pierwszy z brzegu. Zero zastrzezen i problemow.
    https://ithardware.pl/testyirecenzje..._pro-6447.html

    P.s A OC nowych Ryznenow to jest w sumie dostepne na kosmetycznym poziomie.
    To ja bym ogolnie odpuscil ten parametr czy plyta da rade przy forsownym OC, bo nie da rady Ryzenow forsownie podkrecac.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #53
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez serek1981 Zobacz posta
    Czyli wychodzi praktycznie taki gotowiec?

    https://allegro.pl/oferta/ryzen-3gen...ifi-8344637203
    Kupując w sklepie taką konfiguracje wychodzi coś 3200zł, można zejść do 3000zł zmieniając sensownie podzespoły.

  4. #54

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Kupując w sklepie taką konfiguracje wychodzi coś 3200zł, można zejść do 3000zł zmieniając sensownie podzespoły.
    Oj, czy na pewno ? Z którego sklepu bierzesz ceny ?
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  5. #55

    Domyślnie

    Właśnie też tak sprawdzałem i nie znalazłem nic żeby wyszło taniej. Ale napisze jeszcze do Komputronika w Warszawie.

  6. #56
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Komputronik będzie droższy, zerknij do xkom morele xtreem.
    Ogólnie jest już po okresie dobrym cenowo, teraz widzę jedynie ssd tanieje nadal, pamięci podrożały, płyty też, ryzen 3xxx często nawet ceny sugerowanej nie ma.
    Nie podaję konkretów bo zaraz będzie hejt bo nie MSI.

  7. #57

    Domyślnie

    Jak dziś część podzespołów sprawdzałem, to X-kom miał droższe. Ale napiszę do obu

  8. #58
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ale co tam chcesz pisać, wchodzisz na sklep, wrzucasz w koszyk, robisz zamówienie, dwonisz do nich że chcesz żeby było złożone i przy tej kwocie ma być darmowe składanie.
    Lepiej samemu składać bo w xtreeme mają dobre ceny na płyte, zasilacz, cpu i ram, w xkom mają fajnego ssd transcenda, bude, zasilacz, na morele nie zerkałem.

  9. #59

    Domyślnie

    Zmierzając do szczęśliwego końca z Waszą pomocą

    Procesor - AMD Ryzen 5 3600 czy AMD Ryzen 5 3600X?

    Karta graficzna - MSI Radeon RX 570 8GB czy MSI GeForce GTX 1050 Ti GAMING X 4GB GDDR5?

    Zasilacz SilentiumPL 500W może być?

    Dysk 2 TB - Toshiba P300, czy WD RED 3.5 SATA 6GB/s 64MB?

    Obudowa - czy ta szyba szklana spełnia jakąkolwiek funkcję? Na coś zwrócić należy uwagę? Patrzyłem tylko na USB 3.1. Np. SilentiumPC Signum SG1 TG Pure Black.

    No i ta nieszczęsna płyta główna. Aż się boję tu zapytać

  10. #60

    Domyślnie

    Co do plytu daruj sobie x 570. Juz nie bede pisal o technikaliach.
    Tylko ceny sa przegiete.
    Tania a dobra olyta dla ciebie to np Asus TUF X470 za 500zl.
    I juz daj te 500 i wez "wyzszej klasy" chipset niz na sile szukac jakiejs B450 za 300zl.

    A Asus TUF X570 jest za 1000zl.

    Zaoszczedz na procesorze te 200 stowki i wez 3600 zamiast 3600X.
    Jaj bym nie dal 200zl za kosmetyczne fabryczne podkrecenie i przy okazji wyzszy TDP. Juz bez dzilenia wlosa na czworo ze 200 mhz da zauwazalna i znaczaca roznice.

    A i pamietwj jakbys bral x470 poprosic o aktualizacje BIOS.
    30-50zl to kosztuje. Choc pewnie bedziesz mial w cenie jak zagadasz.
    Tylko zaznacz to, ze chcesz aktualizacje BIOS pod nowe Ryzeny 3xxx.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 6 z 202 PierwszyPierwszy ... 456781656106 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Komputer do obróbki zdjęć
    By grzegorzdz72 in forum Komputery
    Odpowiedzi: 86
    Ostatni post / autor: 09-08-2019, 19:11
  2. Komputer do obróbki zdjęć/filmów
    By dampaz in forum Komputery
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-04-2017, 20:24
  3. Komputer do obróbki zdjęć
    By Foto1270 in forum Komputery
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 20-12-2016, 18:05
  4. Jaki komputer do obróbki zdjec.
    By tol2di in forum Komputery
    Odpowiedzi: 79
    Ostatni post / autor: 13-12-2014, 18:20
  5. Komputer do obróbki zdjęć
    By hadwao in forum Komputery
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 17-08-2011, 18:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •