Close

Strona 4 z 202 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 2015
  1. #31
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    MSI budżetowe na B450 to słabiutkie wykonanie, ciut droższe X470 jest lepsze u wszystkich.

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    MSI budżetowe na B450 to słabiutkie wykonanie, ciut droższe X470 jest lepsze u wszystkich.
    Ale nie gorzej niż Aorus ? Laminat jest chyba taki, jak na zdjęciach z tego co widzę. Naprawdę nie wiem, co im do łba strzeliło z tym brązowym.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  3. #33
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Nie wiem, zazwyczaj na laminat patrzę przy montażu i demontażu płyty, nie uznaje obudowy w komputerze z oknem czy robienia z tego choinki nawet na Boże Narodzenie
    Brązowy pasuje to domyślnego podświetlenia aorus, jakiś tam styl sobie wybrali.

    Nie wierzę że dyskutujemy o kolorze laminatu

  4. #34

    Domyślnie

    MSI

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_6171.jpg
Wyświetleń:	111
Rozmiar:	562,5 KB
ID:	29419
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_6173.jpg
Wyświetleń:	111
Rozmiar:	710,0 KB
ID:	29420

    Właśnie zainstalowałem Mystic Light 3.0 i mogę sobie sterować podświetleniem płyty głównej i karty graficznej
    Ustawiłem by świeciło się wszystko na czerwono włącznie z obudową, bez żadnego oddychania ani mrygania... po prostu się świeci na czerwono
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  5. #35

    Domyślnie

    Coś jak Michał Wiśniewski.

  6. #36

    Domyślnie

    Panowie tak chcialem zauwazyc , ze zrobilismy jakis OT.
    I ja tez.
    A kolega tu prosil o pomoc. Jeszcze pomysli ze jestesmy nienormalni.
    To ka proponuje pomoc koledze, ale dyskusja obecna nie moze sie zmarnowac.
    To przeniesmy sie do watku @sokolnika o chlodzeniu.
    Tam jest wszystko i o wszystkim z kompami.


    To w temacie dla autora.
    Ja bym jednak do zakupu plyty podszedl na zasadzie, ze to kregoslup komputera do ktorego wszystko jest podlaczone.
    I przy wyborze podzespolow nie kierowal sie absolutnie zasada, ze byle taniej.
    Ot po normalnych cenach kupic, jakas promo wychaczyc jak sie da.
    Ale to tak jak z zakupami w Lidlu, najtansza "szynka" wcale nie musi byc szynka.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Panowie tak chcialem zauwazyc , ze zrobilismy jakis OT.
    I ja tez.
    A kolega tu prosil o pomoc. Jeszcze pomysli ze jestesmy nienormalni.
    To ka proponuje pomoc koledze, ale dyskusja obecna nie moze sie zmarnowac.
    To przeniesmy sie do watku @sokolnika o chlodzeniu.
    Tam jest wszystko i o wszystkim z kompami.


    To w temacie dla autora.
    Ja bym jednak do zakupu plyty podszedl na zasadzie, ze to kregoslup komputera do ktorego wszystko jest podlaczone.
    I przy wyborze podzespolow nie kierowal sie absolutnie zasada, ze byle taniej.
    Ot po normalnych cenach kupic, jakas promo wychaczyc jak sie da.
    Ale to tak jak z zakupami w Lidlu, najtansza "szynka" wcale nie musi byc szynka.
    No chyba jesteśmy (nie)normalni przecież

    Każdy wie, że dobra płyta główna musi mieć dużo eRGeBe !!!

    wracając do wątku, popieram propozycję Cichego
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  8. #38
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    MSI na B450 za 500zł ?
    ASUS TUF X470-PLUS GAMING tyle kosztuje.

  9. #39

    Domyślnie

    Do mnie też przemawia bardziej Asus niż MSI, tym bardziej na lepszym chipsecie, ale jakoś nie mogłem znaleźć wiarygodnych pozytywnych opinii na temat współpracy tych płyt z nowymi AMD, za to znalazłem kilka tego typu: "Sekcja na tej płycie (X470 Prime Pro) jest ok, ale radiator to tragedia. Podkręcony 2700x przegrzewa sekcję zasilania i wywala na płycie głównej OTP, poszukaj na youtubie kanał buildzoida i reckę bodajże albo tego ASUSa, albo coś powiązanego z płytami X470/ ich VRM."

    - - - - kolejny post - - - - - -

    I jeszcze jedna: "ASUS x470 prime niestety jest dobry tylko na papierze do OC (…)
    6 faz zasilania dla vcore, ale radiator robi tylko za ozdobę... przykład na to jak z fajnej płyty zrobić paździerz.
    Polecam Ci płytę msi b450 tomahawk (wystarczy do OC 2700x nawet), ewentualnie x470 gaming plus jak chcesz trochę więcej opcji w BIOS."
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  10. #40
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    2700x to 105 TDP, rozmawiamy o czymś innym, do cpu 105TDP trzeba wybrać modele z lepszą sekcją i tu jest wiele modeli dobrych także msi jak i asus czy gigabyte.
    MSI tomahawk B450 to płyta bardzo awaryjna, poczytaj co się dzieje na zwrotach z tym, ludzie kupują to bo fajna sekcja zasilania ale mają sieczkę z fps i trzeba sporo kombinować żeby się tego pozbyć bo sekcja zasilania nie daje radę bo użyto nędznej jakości podzespoły, które tylko na papierze sa super, do tego pamięci nie kręcą się imponująco.

    Wątpię żeby pytający chciał podkręcać, raczej ma być sprzęt działający bez kombinowania, dlatego warto wybrać gigabyte aorus elite B450 plus mocniejsze cpu jak np 3700x, który ma śmieszne 65W.

    Nie polecaj B450 pod 2700x, zresztą tego procesora nie opłaca się teraz kupować bo następca jest ciut droższy ale o ile wydajniejszy, no i 105w vs 65w, można spokojnie zostać na chłodzeniu fabrycznym
    Ostatnio edytowane przez ksh ; 21-08-2019 o 09:28

Strona 4 z 202 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Komputer do obróbki zdjęć
    By grzegorzdz72 in forum Komputery
    Odpowiedzi: 86
    Ostatni post / autor: 09-08-2019, 19:11
  2. Komputer do obróbki zdjęć/filmów
    By dampaz in forum Komputery
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-04-2017, 20:24
  3. Komputer do obróbki zdjęć
    By Foto1270 in forum Komputery
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 20-12-2016, 18:05
  4. Jaki komputer do obróbki zdjec.
    By tol2di in forum Komputery
    Odpowiedzi: 79
    Ostatni post / autor: 13-12-2014, 18:20
  5. Komputer do obróbki zdjęć
    By hadwao in forum Komputery
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 17-08-2011, 18:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •