Close

Strona 29 z 202 PierwszyPierwszy ... 1927282930313979129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 2015
  1. #281

    Domyślnie

    Panowie (być może również Panie), która jednostka z linku zapewni stabilność pracy i nie będzie wymagała większych ulepszeń przez jakiś czas? O ile można tu linki do sklepów wrzucać

    https://stacjegraficzne.pl/3-stacje-...rks-video-foto

    Pliki 47MPX, może jakieś video od czasu do czasu na własne potrzeby. Żadnych gier. Komputer stricte do pracy.

  2. #282
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Straszna drożyzna w tym sklepie.

  3. #283
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Tarnowskie Góry
    Posty
    103

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Po przebrnięciu przez dziesiątki idiotycznych testów w grach, znalazłem jakieś wyniki z normalnych programów . Przewaga na poziomie 10%... Nie podlinkuje już bo szukałem dalej. Macie może jakieś sensowne wyniki testów?
    Nie wiem w czym montujesz ale tutaj dla DaVinci porównanie. I 3700x (1500zł) wypada na poziomie 9900k (2300zł), A najbliższy i7-9700k (1800zł) ok. 15% niżej. Ceny z x-kom.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pic_disp.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	163,8 KB
ID:	35714

    Tutaj link do pełnego benchmarku.

  4. #284

    Domyślnie

    dzieki - resolve jest na moim celowniku od dawna ale sposób pracy jest na tyle inny....ehh

  5. #285

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Straszna drożyzna w tym sklepie.

    Porównałem jednostkę za 7 tys. z cenami części na x-kom i wyszło tylko 100 zł drożej na stacjach graficznych. To gdzie można taniej kupić?

  6. #286
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Raczej chodzi o to że poskąpili strasznie na konfiguracji, wybrane często takie podzespoły że nawet mało kto się tym interesuje przy składaniu.
    Zrób zestaw/koszyk w sklepie to ci zasugeruje jakieś zmiany bo trudno coś napisać przy takim rozstrzale konfiguracyjnym.

  7. #287

    Domyślnie

    fafniak, do montażu szukałbym już czegoś wyższego jak 3900x jeśli budżet pozwala. A jak nie to kupiłbym teraz coś tańszego, za pół roku / rok sprzedał i zmienił samego procka na np 3950x. Ja nie montuję, do tego składam raz a porządnie, mi komp wystarczy na ponad 5 lat, do tego miałem spore rabaty więc wziąłem 3700x. Gdyby nie to, brałbym 3600 bo wielkiej różnicy nie ma ale ja musiałem korzystać już teraz.
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  8. #288

    Domyślnie

    No z tym budżetem jest trochę kiszka.
    Trochę wydatków + zmiana systemu foto i jest trochę ciężko.
    Liczę cały czas

    Właśnie jestem po rozmowach z adobe - bo wyłaczyli serwersy CS3 (PS-a) a ja do CS6 mam upgrade z CS3
    Dostałem nowy numer - do pełnej wersji
    Nie wiem jak bedzie z pudełkowym LR
    Chciałbym najpozniej w przyszlym miesiącu postawić nowego kompa
    Mam jakąs obawę że jakiś soft przestanie mi dizalać. Skaner juz jest na granicy nie wiem jak będzie

  9. #289
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Śmiało bierz Ryzen 3600, różnice w renderingu są ale nie na tyle żeby szarpać się o np 1500zł więcej za sam cpu, ja musiałem zmienić kartę graficzną żeby mieć przynajmniej 4GB VRAM bo tyle minimalnie wymaga 4K i sporo daje karta graficzna jeśli soft ja wykorzystuje poprawnie, ilość ram tak ale już mniej jego parametry, a to czy procesor będzie miał sześć czy szesnaście rdzeni to nie przekłada się na szybkość proporcjonalnie jakby się chciało, jest pewien poziom od samej architektury procesora, od zegara jeśli soft to lubi, dopiero potem ilość rdzeni, a najgorsze jest dużo rdzeni z niskim zegarem.
    Ostatnio edytowane przez ksh ; 17-01-2020 o 17:26

  10. #290

    Domyślnie

    Tak sie zastanawiam
    a może wziąć jak najtańszy procek pod am4 i za 2-3 miechy dokupić coś lepszego ?

Strona 29 z 202 PierwszyPierwszy ... 1927282930313979129 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Komputer do obróbki zdjęć
    By grzegorzdz72 in forum Komputery
    Odpowiedzi: 86
    Ostatni post / autor: 09-08-2019, 19:11
  2. Komputer do obróbki zdjęć/filmów
    By dampaz in forum Komputery
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-04-2017, 20:24
  3. Komputer do obróbki zdjęć
    By Foto1270 in forum Komputery
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 20-12-2016, 18:05
  4. Jaki komputer do obróbki zdjec.
    By tol2di in forum Komputery
    Odpowiedzi: 79
    Ostatni post / autor: 13-12-2014, 18:20
  5. Komputer do obróbki zdjęć
    By hadwao in forum Komputery
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 17-08-2011, 18:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •