Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34
  1. #31

    Domyślnie

    zamiast czytac *******y testy i tabelki wez do reki oba i sprawdz, ja mam oba i wiem co mowie a tabelkami moge sobie d...podetrzec bo kazdy test na kazdym portalu inaczej wypada takze dostosuj sobie test do swoich potrzeb. Sprawdz samemu a potem sam zrozumiesz ze takie porownania w necie wygrywa ten kto jest sponsorem testu. Tak samo wszyscy smiali sie jak juz rok temu pisalem ze w lustrzankach ff i bf to nie wada a cecha bo wystepuje u kazdego ale nie kazdy potrafi dostrzec bo raz mniejszy a raz wiekszy, smiali sie wszyscy z tego i twierdzili ze kade szklo im trafia, a teraz jak czytam posty tych samych osob ze bezlustro lepsze bo nie ma problemu z ff i bf jak lustra to placze ze smiechu. Najwidoczniej jestem 2 lata przed wszystkimi bo to juz od lat wiedzialem a niektorym potrzeba 2 lat aby do tego dojsc. Dlatego wole sam wszystko sprawdzic i jak pisze ze tak jest tak tak jest Biore dw akorpusy ktore mnie interesuja i sprawdzam a nie czytam tabelki lub slucham yuotuberow.
    pozdro
    Ostatnio edytowane przez Miodek2 ; 01-09-2019 o 22:10

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prof.Miodek Zobacz posta
    myślisz że ktoś z tych bardziej ogarniętych patrzy na przydupasów w Tybecie i co pitolą ? Biore aparat do reki i sprawdzam sam. Obecnie fuji kladzie na łopatki w swoim segmencie większość konkurentów wiec akurat kiepski przyklad dałes. Raczej nie potrzebują tybeciarzy aby przekonać ze xt30 czy xt3 to świetna puszka apsc. Ale to juz norma na forach N i C że inne firmy od N i C to już nie moga być lepsze, a prawda taka ze sony kopie w tyłek N i C od kilku lat a i w większości modeli robi to od jakiegoś czasu i Fuji. I żaden nachalny marketing nie jest za to odpowiedzialny a tylko to co oferują te sprzęty. Na forum Canuna jest jeszcze śmieszniej, tam takie wynalazki jak DR, af , IBIS czy inne zupelnie nie są ważne i tak canun robi najlepsze foty według nich i do niczego takie wynalazki nie sa potrzebne bo po co...
    W wątkach o Fuji można akurat popatrzeć na zdjęcia jak to rozkładają na łopatki

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PM.M Zobacz posta
    Myślałem, że dowiem się czegoś nowego o tytułowych nowych EOSach
    No właśnie... Anyway, z ciekawostek o 90D, to gdzieś przeczytałem, że ma system wykrywania twarzy przy pracy przez wizjer optyczny, taki jak ma 1Dx MkII.

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    W wątkach o Fuji można akurat popatrzeć na zdjęcia jak to rozkładają na łopatki
    Myślę że wątki o Fuji nie są tu wyjątkowe ....
    Pozdrawiam
    Marcin

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 20-10-2017, 10:02
  2. [ Canon ] Canon 1DX Mark II
    By michasacuer in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 73
    Ostatni post / autor: 01-04-2016, 19:44
  3. Canon 7D Mark II
    By MrQba in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 102
    Ostatni post / autor: 28-02-2015, 15:46
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-02-2013, 11:09
  5. Canon EOS-1Ds Mark III
    By slodki baton in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 211
    Ostatni post / autor: 18-12-2007, 02:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •