Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    ale co kupic do czego?
    korpus cropowy do 70-200/4 IS czy 70-200/2.8 IS?
    A to coś złego? /70-200 f2.8 IS/
    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    w obu przypadkach wybieram osobiscie 70D. no, gdybym mial dzialalnosc, to musialoby to byc 80D
    No ja właśnie do "działalności" nie kupiłem 80D tylko eMkę. Co mi ten grzmot da, poza głośnym kłapaniem lustrem ?
    A że przy okazji okazało się że to fajny niemal kieszonkowy aparat to trochę mniej robię zdjęć komórką ....
    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    jest w specyfikacji: LP-E17, czyli to samo co w M5 czy M6.

    to jest akumulator o malej pojemnosci. pasuje gabarytowo do korpusikow wielkosci M5/M6, ale jego pojemnosc juz w aparacie z normalnym celownikiem (750D czy 760D) jest slaba, a w aparaciku z telewizorem zamiast celownika jest zwyczajnie bida.
    Nie ma tragedii, osobiście to byłem przekonany po tej histerii w internecie że będę cały czas w nerwacji kiedy mi padnie bateria. Realnie to póki co nie kupiłem nawet zapasu .
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 23-08-2019 o 14:55
    Pozdrawiam
    Marcin

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    No ja właśnie do "działalności" nie kupiłem 80D tylko eMkę. Co mi ten grzmot da, poza głośnym kłapaniem lustrem ?
    celownik optyczny

    wystarczy?

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Nie ma tragedii, osobiście to byłem przekonany po tej histerii w internecie że będę cały czas w nerwacji kiedy mi padnie bateria. Realnie to póki co nie kupiłem nawet zapasu .
    mnie sie zdarzylo majac trzy LP-E17 do swojej M5 zostac na koniec dnia bez pradu. bo cholerstwo odkladalem do plecaka w stanie uspienia, a sie najwyrazniej samo budzilo, i oczywiscie telewizor napierdzielal i zzeral baterie

    od tego czasu nauczylem sie na sztywno wylaczac, trudno. ale normalnie na taka dniowke biegania po miescie to dwie baterie musza byc, jak dla mnie. lustrem z LP-E6N... dwa dni mozna biegac i to z GPS-em wlaczonym...

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    celownik optyczny

    wystarczy?
    Polecam miłośnikom surwiwalu. Korzystanie z takiego wizjera daje niezapomniane wrażenia, które można porównać tylko do budowania szałasu z gałęzi i rozpalania ogniska poprzez pocieranie patyków
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Polecam miłośnikom surwiwalu. Korzystanie z takiego wizjera daje niezapomniane wrażenia, które można porównać tylko do budowania szałasu z gałęzi i rozpalania ogniska poprzez pocieranie patyków
    a to chyba nie to forum...

    polecam raczej mamtraume.pl

    tam sa lepsi specjalisci

  5. #25

    Domyślnie

    Polecasz?
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  6. #26

    Domyślnie

    Coś w tym jest .
    Lustrzankę kupiłbym ponownie wyłącznie dla wizjera optycznego .

    Chociaż ten w m50 zrobił na mnie pozytywne wrażenie .
    Za tym z moim pen f nie przepadam.
    R | 35 | 50 | 135

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    celownik optyczny

    wystarczy?
    Mnie to jest do niczego nie potrzebne, wręcz w warunkach w jakich robię zdjęcia wizjer optyczny bardziej przeszkadza niż pomaga.
    Pozdrawiam
    Marcin

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez capo-di_tutti-capi Zobacz posta
    Samsung miał to czego Fuji przez długi czas nie miało
    ale marketing leżał
    przydupasów nie kupili np. wyjazdami do Tybetu
    i słabo z użyczaniem sprzętu do testów było
    ...więc i ze sprzedażą.
    myślisz że ktoś z tych bardziej ogarniętych patrzy na przydupasów w Tybecie i co pitolą ? Biore aparat do reki i sprawdzam sam. Obecnie fuji kladzie na łopatki w swoim segmencie większość konkurentów wiec akurat kiepski przyklad dałes. Raczej nie potrzebują tybeciarzy aby przekonać ze xt30 czy xt3 to świetna puszka apsc. Ale to juz norma na forach N i C że inne firmy od N i C to już nie moga być lepsze, a prawda taka ze sony kopie w tyłek N i C od kilku lat a i w większości modeli robi to od jakiegoś czasu i Fuji. I żaden nachalny marketing nie jest za to odpowiedzialny a tylko to co oferują te sprzęty. Na forum Canuna jest jeszcze śmieszniej, tam takie wynalazki jak DR, af , IBIS czy inne zupelnie nie są ważne i tak canun robi najlepsze foty według nich i do niczego takie wynalazki nie sa potrzebne bo po co...
    Ostatnio edytowane przez Miodek2 ; 31-08-2019 o 23:33

  9. #29

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prof.Miodek Zobacz posta
    (...) Obecnie fuji kladzie na łopatki w swoim segmencie większość konkurentów (...) sony kopie w tyłek N i C od kilku lat (...) i tak canun robi najlepsze foty według nich i do niczego takie wynalazki nie sa potrzebne bo po co...
    Myślałem, że dowiem się czegoś nowego o tytułowych nowych EOSach, a tu w nocy takie mądrości. Szczerze mówiąc jest mi obojętne, które aparaty kogo kopią a kogo rozkładają, ale podziwiam ile może przywiązanie do firmy nieść emocji.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 20-10-2017, 10:02
  2. [ Canon ] Canon 1DX Mark II
    By michasacuer in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 73
    Ostatni post / autor: 01-04-2016, 19:44
  3. Canon 7D Mark II
    By MrQba in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 102
    Ostatni post / autor: 28-02-2015, 15:46
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-02-2013, 11:09
  5. Canon EOS-1Ds Mark III
    By slodki baton in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 211
    Ostatni post / autor: 18-12-2007, 02:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •