Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lufa Zobacz posta
    @madebyzosiek od 2,5 roku mam te szkła-wiec nie wiem czy nowa?
    Moje podejścia były w 2014 i 2015 roku, więc może masz nowszą jakąś... No i z zachodu

    Cytat Zamieszczone przez Lufa Zobacz posta
    A ze zakres 10-600 zazwyczaj zawsze ze sobą to sam rozumiesz
    Siłownia w pakiecie... Ale Cię rozumiem. Ja jestem miłośnikiem Artów, to też lekko nie jest. A i inne zoomy FX 2.8 lekkie nie są. Ale obrazek to rekompensuje, szczególnie w reportażu

  2. #12
    Lu
    Gość

    Domyślnie

    @madebyzosiek ja i siłownia. Częściej mnie w pagodzie spotkasz

  3. #13

    Domyślnie

    Kiedyś pisałem o znajomej która miała problemy z S1-35 na D7200. Zestaw był bardzo nieprzewidywalny. Widziałem się z nią w niedzielę i rozmawialiśmy na ten temat- już jest zadowolona, trzecia kalibracja pomogła.
    A co do dźwigania- po niedzielnym reportażu i targaniu 12-kilogramowego plecaka przez 7h po raz pierwszy po powrocie do domu przyszła myśl "po co?".

  4. #14

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że właśnie z sigmami to zależy od serii. W przypadku mojej S17-50 f2.8 też musiałem poszukać, a i tak wysłałem na kalibrację. Czytając wasze odpowiedzi i dalej się zastanawiając, to FX mnie jednak ciągnie cały czas

    Plan na szklarnie mam taki, że chciałbym zostać przy samych stałkach, mając właśnie 35mm, 50mm i 85mm.

    Wielkość mnie w żadnym calu nie odstarasza zwłaszcza, że mam sporych rozmiarów dłonie. Do D7200 i tak mam caly czas podpięty grip.

    Najbardziej to się jednak obawiam zakupu używek. Jakoś nie jestem przekonany, może możecie polecić jakiś komis w okoliach Warszawy ? Zastanawiam się właśnie pomiędzy nowym d610, a używanym d750.

    Dzięki wielkie za pomoc.

  5. #15
    Lu
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Kiedyś pisałem o znajomej która miała problemy z S1-35 na D7200. Zestaw był bardzo nieprzewidywalny. Widziałem się z nią w niedzielę i rozmawialiśmy na ten temat- już jest zadowolona, trzecia kalibracja pomogła.
    A co do dźwigania- po niedzielnym reportażu i targaniu 12-kilogramowego plecaka przez 7h po raz pierwszy po powrocie do domu przyszła myśl "po co?".
    @nikoniarz już od wielu lat takie myśli mnie nachodzą. A plecak czasem bywa cięższy+manfrotto x55 z nienajlżejszą głowica najczęściej w łapie coby pleców dodatkowo nie obciążać coraz bardziej daje się we znaki...

  6. #16

    Domyślnie

    W Warszawie to chyba InterFoto. Ceny z tego co obserwuję Allegro mają wyższe niż na pozostałych ofertach, ale być może idzie za tym wyższa jakość i jako taka gwarancja co do pewności oferowanego przez nich sprzętu. Zaznaczam jednak, że to wyłącznie moje rozmyślania, bo nic u nich nie kupowałem.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lufa Zobacz posta
    @nikoniarz już od wielu lat takie myśli mnie nachodzą. A plecak czasem bywa cięższy+manfrotto x55 z nienajlżejszą głowica najczęściej w łapie coby pleców dodatkowo nie obciążać coraz bardziej daje się we znaki...
    Jakbym dołożył statyw, byłoby jeszcze ciężej. Laptopa wymieniłem na tablet, więc udało się urwać trochę wagi.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Przesiadka z D60
    By praktik91 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 28-03-2014, 12:36
  2. Przesiadka z d50 na...?
    By troglodite in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 31-07-2013, 20:37
  3. Przesiadka z 17-35 na 24-70
    By co4en in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 09-08-2010, 14:06
  4. przesiadka w dół z 900 na 600?
    By teatralniak in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-12-2009, 00:31
  5. przesiadka z D70 na ..... ?
    By scorses in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 27-03-2009, 00:45

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •