Close

Strona 51 z 146 PierwszyPierwszy ... 41495051525361101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 1451

Wątek: Trucks

  1. #501
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Standardowo - balaski i siding, zawsze taniej.
    I jedzenie z mikrofali ?

  2. #502

  3. #503

    Domyślnie

    Jedzenie z mikrofali trza zawsze colą przepić.

    186.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02933a.jpg
Wyświetleń:	184
Rozmiar:	380,5 KB
ID:	33515

  4. #504

    Domyślnie

    Fotka z miasta - stolica o poranku.
    Washington, DC.

    187.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03444a.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	522,7 KB
ID:	33540

  5. #505

    Domyślnie

    To jeszcze jedno i robimy przerwę, bo chyba nastąpił przesyt.

    Właśnie dostałem od jednego z kolegów wiadomość:

    "Stary podobaja mi sie twoje foty ale czy ty nie przesadzasz z ta amerka
    Kazdy moze teraz jechac i porobic takie foty jake chce
    Poco walisz non stop co to jest jakis dziennik twoj wlasny"


    188.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02103a.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	698,7 KB
ID:	33541


    Tak więc dajemy sobie na wstrzymanie. Ciąg dalszy za jakiś czas.

  6. #506

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta

    Własnie dostałem od jednego z kolegów wiadomość.


    "Stary podobaja mi sie twoje foty ale czy ty nie przesadzasz z ta amerka
    Kazdy moze teraz jechac i porobic takie foty jake chce
    Poco walisz non stop co to jest jakis dziennik twoj wlasny"

    Kurcze, dzisiejszy swiat to jednak zj..bany sie robi powoli. Chyba przez internet...
    Wystawia sobie taki Ligo zdjecia, wchodzi kto chce do tego watku i oglada. Nikt nikomu pistoletu do glowy nie przystawia i nie kaze tu wchodzic i tych zdjec ogladac.

    Ale w tym wpisie "kolegi" rozwala mnie jedna rzecz. Niby mu sie podoba...ale stary po co non stop to wstawiasz, co to jakis twoj dziennik"
    No mistrzostwo. Niby sie podoba ale jednak przeszkadza.
    Pozwole tak jak autor tychze slow wyrazic swoja opinie-skierowana do jego osoby; swiat nie czeka na twoje zdanie i twoja opinie w kwesti tego watku. Ten watek ma stalych bywalcow - chocby mnie a pare innych osob tez sie znajdzie, mysle.
    Wiec jak ci drogi kolego nie pasuje, to idz sobie w miejsce (inny watek?) gdzie ci sie bedzie sie podobac.


    Mam nadzieje @Ligo, ze sie nie przejales i nie bedziesz robil przerwy we wstawianiu zdjec.
    Ogolnie rob jak robiles do tej pory, taka prosba.

    P.s
    Albo nie, zartuje z tym ostatnim akapitem
    Po co ty wogole jezdzisz ta ciezarowka? Tylko w te i w tamte i z powrotem. Kazdy moze sobie tak pojechac do Stanow i jezdzic w te i w tamte. W ogole jaki to sens jest? W te i w tamte, w te i w tamte...
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 15-11-2019 o 02:58
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  7. #507

    Domyślnie

    Ligo, z całą pewnością nie jest to Twój kolega; ani mój. Nie chciałbym mieć takich głupich kolegów.

  8. #508

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Właśnie dostałem od jednego z kolegów wiadomość:

    "Stary podobaja mi sie twoje foty ale czy ty nie przesadzasz z ta amerka
    Kazdy moze teraz jechac i porobic takie foty jake chce
    Poco walisz non stop co to jest jakis dziennik twoj wlasny"
    Nie warto się zatrzymywać przez jednego głąba..

  9. #509

    Domyślnie

    To i ja się dołączę do kolegów powyżej. Choć dotychczas tylko obserwowałem wątek nie udzielając się w nim to jednak postanowiłem napisać. Dawaj więcej zdjęć, bo na pewno NIE każdy może pojechać do Ameryki i porobić zdjęcia jakie chce, podobnie jak NIE każdy może chodzić wysoko po górach, albo nurkować w oceanach. To że jest dużo łatwiejszy dostęp teraz to w dalszym ciągu nie znaczy że każdy może sobie na to pozwolić - czy to ze względu na finanse czy też brak czasu, czy inne zobowiązania rodzinne. A jak ktoś generalizuje wrzucając wszystkich do jednego worka i patrząc przez swój pryzmat to... nawet mi szkoda słów na takich ludzi. I jeszcze to zawłaszczanie ogólnego forum pod swoje własne widzi-mi-się. Pisanie innym co mają, a czego nie mają robić na forum publicznym ze względu na swoje własne preferencje. Nie rozumiem takich ludzi i chyba nie chcę rozumieć.

    Więc prośba do Ciebie Ligo - proszę kontynuuj Twój wątek, bo ma on dużo widzów, którym się bardzo podoba. Ludzi, którzy doceniają Twoją pracę i którzy, może tak jak ja, kiedyś chcieliby pojechać i móc zobaczyć to wszystko na własne oczy. A póki co mogą nacieszyć oczy Twoimi zdjęciami. Lub ludzi, którzy chcą zobaczyć świat oczami innych - tych, którzy robią to co lubią i choć sami może się do tego nie nadają, to szanują pasję innych.

    A to że wszystkim nie dogodzisz to jest akurat truizm i oczywista oczywistość, więc nawet nie warto próbować.
    Ostatnio edytowane przez ppfalcon ; 15-11-2019 o 10:34
    D7(5)0 | F100 | F8/3.5 | S10-20/4.5 | N18-35 | S24-70/2.8 | N50/1.8 | N85/1.8 | N70-300VR | SB800

  10. #510

    Domyślnie

    Są tu cisi oglądacze i czytelnicy dzienników, którzy nie chcieliby zbyt długiej przerwy

Strona 51 z 146 PierwszyPierwszy ... 41495051525361101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •