Close

Strona 54 z 146 PierwszyPierwszy ... 444525354555664104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 531 do 540 z 1451

Wątek: Trucks

  1. #531

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Będzie.

    Jak ogarnę...
    Mieszkanko? do zdjęć nie sprzątaj...

  2. #532

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sprocket Zobacz posta
    Ja tylko mam jeden zal do ameryki, ze ma w gdzies głeboko, redukcje co2
    Dzięki za fotę. Teraz już nie będzie, że tylko jeden wstawia.




    Moja ostatnia fota #190 była komentarzem do wyciętej dyskusji i teraz straciła sens. Proszę również ją usunąć wraz z całym postem.

    Mniej przyjemne dyskusje były, są i będą. Życie to nie bajka, nie wszystko jest cukierkowe i ten wątek też nie musi, bo od nadmiaru lukru robi się mdło.

    Krzysztof, ja wiem, że chciałeś dobrze, tylko jak cała strona idzie w kosmos, to robi się powtórka z innych wątków i mnie się po prostu odechciewa.

  3. #533

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta

    Krzysztof, ja wiem, że chciałeś dobrze, tylko jak cała strona idzie w kosmos, to robi się powtórka z innych wątków i mnie się po prostu odechciewa.
    Bo kolega zaczal od panienek, chyba wszystkich wyzywac.
    A ja mu odpowiedzialem a on mi a ja jemu. Potem dalem sobie spokoj.
    Uznalem, ze po co zasmiecac dobry watek. I zaraportowalem zeby i moje i jego wpisy
    usunac. (o czym jawnie kolege ponformowalem) No chcialem dobrze.
    Ale ok, to twoj watek. To jak takie cos ci nie przeszkadza, to ok.
    Szanuje podejscie.

    Chcialem tylko zauwazyc, ze to raptem 4-5 postow polecialo.
    A twoje zdjecia, ktore w zwiazku z tym chyba wstawiles.
    Nadal maja sens i wyglada to mz ok.

    P.s I tak przy okazji. Mam nadzieje ze nikt nie pomysli zle o moderacji, ktora zareagowalana moj raport. Jakby co, to biore na siebie odpowiedzialnosc.

    To teraz @Ligo trzeba duzo zdjec nowych, zeby wszystko wrocilo do normy.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 16-11-2019 o 20:08
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  4. #534

    Domyślnie

    To umawiamy się - nie raportujemy i nie nazywamy siebie nawzajem panienkami.
    I przede wszystkim nie wycinamy dyskusji.

    Chociaż jak dla mnie, jeśli komuś sprawi to przyjemność, mogę powiedzieć - zadzieram kiecę i lecę...

    192.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00682d.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	572,0 KB
ID:	33589

    Fota przemycona - nie z trucka.

  5. #535
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    ...

    Fota przemycona - nie z trucka.
    Dobrze ze opis dales u dolu Bo patrze od gory i sie glowie... jak Ty tam ta wielka ciezarowka wjechales zeby zdjecie zrobic

  6. #536

    Domyślnie

    No właśnie tu jest problem. Do fajnych miejsc nie da się wjechać truckiem, więc teraz będą niefajne miejsca.

  7. #537

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    Cóż z tego, że każdy może polecieć do USA - ale ty je znasz i oglądasz z ciekawej perspektywy. Mogę polecieć, ale kierowcą trucka nie zostaną, nie zrozumiem i nie opowiem Ameryki z tej perspektywy.
    Tak, już je poznałem i muszę powiedzieć, że nie wszystko jest tym, czym się wydaje, a w zasadzie niewiele. Zbyt dużo niedomówień i przekłamanych relacji czy to z telewizji, czy z kina. Długo by na ten temat...

    Najnowszy przykład - wizy. Wiele hałasu o nic, bo chodzi wyłącznie o wizy turystyczne i chyba też biznesowe, więc z prawem do pracy nic się nie zmieniło i trzeba o tym zapomnieć. Fakt, nie trzeba już fatygować się do konsulatu w Wawie, czy Kraku i płacić ponad $100 za wizę i to jest plus. A poza tym?

    No, poza tym wcześniej dostawało się wizę na pół roku ciągłego pobytu ważną na 10 lat, a teraz bez wizy wjazd na 3 miesiące, o ile się orientuję. Ale i tak o czasie pobytu i o tym, czy w ogóle się wjedzie, decyduje urzędnik w Port of Entry. Czyli w tym, co istotne, nie zmieniło się nic.


    P.S. Jacek_Z - dziękuję.
    Ostatnio edytowane przez Ligo ; 17-11-2019 o 00:46

  8. #538

  9. #539

    Domyślnie

    Bajeczne to miejsce! Okolice Arizony/Utah, czy kompletnie gdzie indziej?
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  10. #540

    Domyślnie

    Tak, południowe Utah przy międzystanowej I-15.

Strona 54 z 146 PierwszyPierwszy ... 444525354555664104 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •