Close

Strona 3 z 146 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 1451

Wątek: Trucks

  1. #21

    Domyślnie

    Dla odmiany - waga lekka, czyli co można z pick-upem:

    13.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03550a.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	500,7 KB
ID:	30026

    14.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1180492a.jpg
Wyświetleń:	12
Rozmiar:	329,4 KB
ID:	30027

  2. #22

    Domyślnie

    Czy na taki zestaw pick-up + naczepa wymagana jest taka sama kategoria jak na 18-kołowce?
    D7500, N50 1.8, N70-300 AF-P

  3. #23

    Domyślnie

    No powiem Ci @Ligo że te amerykańskie ciężaróweczki to... Pojechał by tak człowiek przez te wszystkie stany na taka foto wycieczkę...

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz81 Zobacz posta
    Czy na taki zestaw pick-up + naczepa wymagana jest taka sama kategoria jak na 18-kołowce?
    Nie, na 18-kołowce wymagane jest CDL class A, czyli odpowiednik kat. C+E, natomiast pick-up traktowany jest jak zwykła osobówka, o ile dmc nie przekracza 16 tys. funtów plus 10 tys. funtów przyczepa/naczepa.

    Cytat Zamieszczone przez zeberek1 Zobacz posta
    No powiem Ci @Ligo że te amerykańskie ciężaróweczki to... Pojechał by tak człowiek przez te wszystkie stany na taka foto wycieczkę...
    Truck nie nadaje się na takie foto wycieczki, znacznie lepszy byłby jakiś kamper.


    Tymczasem ciągamy się...

    15.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1180367a.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	497,0 KB
ID:	30082

    16.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03594a.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	556,9 KB
ID:	30083

  5. #25

  6. #26

    Domyślnie

    Fajny watek, z ciekawoscia tuu bede regularnie zagladal.

    Ogolnie widze fajne warunki do robieniadobrych zdjec. Bo z jednej strony moga byc po prostu ciezarowki, ot fota na zasadzie "patrzcie jaki sprzet" - to tez jest mz ciekawe. Potem ciezarowki jakos tak mniej portretowo, tylko np w ruchu.
    Widze, tu tez miejsce na taki swoisty street a moze raczej powinienem napisac fotografie drogi. Jak zyja ludzie w trasie i obok niej. Jakies intrygujace zdarzenia z drogi...
    Ja nigdy nie widzialem takiego przydroznego amerykanskiego baru dla truckerow, no a z filmow wiem ze sa.
    Moze maly reprtazyk z wewnatrz, jakis detal, jacys ludzie...tu az sie prosi o troche "streeta".
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  7. #27

    Domyślnie

    Jakiś detal będzie, ale street nie bardzo, bo życie to nie bajka, ani program TVN, gdzie o tej robocie pokazują rzeczy pod publiczkę i mające się nijak do rzeczywistości. Zresztą tak samo z filmami, które najczęściej są zmanipulowane do granic możliwości, albo dawno zdezaktualizowane. Albo jedno i drugie.

    Przydrożnego baru dla truckerów, jak na filmach, dzisiaj ze świecą szukać. Skończyły się mniej więcej z końcem Route 66 i budową sieci Eisenhowera. Teraz rządzą sieciówki typu Pilot, Flying J, TA, Love's, czy parę innych.

    Wątek założyłem, ponieważ uzbierało mi się już trochę zdjęć, a niektóre nawet całkiem niezłe . Szkoda tego kisić na prywatnym dysku, bo to jednak dla Was zawsze coś innego, czego nie macie na codzień.
    A poza tym, dzięki Krzysztof.

  8. #28

    Domyślnie

    I bardzo dobrze kolego @Ligo ! O to właśnie chodzi by każdy z nas pokazywał coś swojego bo to właśnie w tej całej różnorodności mieści się piękno fotografii. Ty dasz takiego szosowego wagonika z lokomotywą, ja dam swoją kobyłę z furą siana, ktoś inny jeszcze jakiś krajobrazek piękny albo portrecik fajny. i już jest super!

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Wątek założyłem, ponieważ uzbierało mi się już trochę zdjęć, a niektóre nawet całkiem niezłe . Szkoda tego kisić na prywatnym dysku, bo to jednak dla Was zawsze coś innego, czego nie macie na codzień.
    A poza tym, dzięki Krzysztof.
    I to świetny powód by ten wątek był. Dzięki za niego .

  10. #30

    Domyślnie

    Ja może i nie komentuję za bardzo, ale mam wątek dodany do subskrypcji i zawsze zaglądam; dla mnie to jeden z ciekawszych wątków ostatnio.
    Też nie mogę się doczekać nowych zdjęć jak i opisów samego autora.

Strona 3 z 146 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •