Close

Strona 141 z 146 PierwszyPierwszy ... 4191131139140141142143 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 401 do 1 410 z 1451

Wątek: Trucks

  1. #1401
    Oszczędny w słowach Awatar Kulfon77
    Dołączył
    03 2021
    Miasto
    Sieradz,Rheinstetten
    Posty
    53

    Domyślnie

    Mamy globalny szpital psychiatryczny i konca nie widac
    Pozdrawiam

  2. #1402

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Bieżączka, czyli kanadyjscy truckerzy to niespotykanie spokojni ludzie.

    Do czasu...

    https://youtu.be/zbFxhw4Nilw?t=1542
    A ty Ligo nie wybierasz się nad granicę z Twoim pojazdem?
    Youtube sporo kasuje.
    Kiedyś słuchało się Wolnej Europy teraz trzeba wejść na Telegram albo na Rumble aby zobaczysz co tam się dzieje.
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  3. #1403

    Domyślnie

    Wlasnei @Ligo jedz, bysmy tu mieli super reportaz z pierwszej reki.
    Sledze to od poczatku niemal i kibicuje.
    Choc ty masz chyba daleko do granicy z Kanada....
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  4. #1404

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Wlasnei @Ligo jedz (...) z pierwszej reki.
    Ale co ma jeść?
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  5. #1405

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Władca Pixeli Zobacz posta
    A ty Ligo nie wybierasz się nad granicę z Twoim pojazdem?
    Youtube sporo kasuje.
    Kiedyś słuchało się Wolnej Europy teraz trzeba wejść na Telegram albo na Rumble aby zobaczysz co tam się dzieje.
    No właśnie, media zamilczają temat. Jest ograniczony dostęp do informacji, zupełnie jak za komunistów w PRL.

    Ottawa jest zablokowana, nie wiadomo jak to się skończy. W każdym razie za parę dni będą tam puste półki w sklepach.
    Rząd w US nie ma aż tak głupich pomysłów, jak Dżastin, ale też w odróżnieniu od Kanadyjczyków, Amerykanie nie będą mieć większych oporów, by wyjść na ulicę z karabinami.

    W każdym razie ja nie wybieram się szukać kłopotów, poczekam, aż kłopoty znajdą mnie.
    Tfu, nic nie mówiłem...


    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Wlasnei @Ligo jedz, bysmy tu mieli super reportaz z pierwszej reki.
    Sledze to od poczatku niemal i kibicuje.
    Choc ty masz chyba daleko do granicy z Kanada....
    Do granicy z Kanadą w Detroit, MI mam dobre 5 godzin jazdy, a do Ottawy lekko 13, ale nie wpuszczą mnie tam z Remingtonem. To może ja poczekam, aż Kanadole sami się ogarną...



    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Ale co ma jeść?
    Jak na dzisiaj, to kluski śląskie z gulaszem wieprzowym. Pyyycha...
    Ostatnio edytowane przez Ligo ; 01-02-2022 o 23:17

  6. #1406

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo
    No właśnie, media zamilczają temat. ...
    no milczą jak zaklęte.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2022-02-01_22-14-12.png
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	1,37 MB
ID:	60000
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  7. #1407

    Domyślnie

    Co to za media? Daj linka.

  8. #1408

    Domyślnie

    Gazeta Wyborcza. Ale link dużo nie da - artykuł dla tych, co za gazety płacą.

    ale masz też na rp.pl:https://www.rp.pl/polityka/art354446...sie-zastraszyc
    wyborcza: https://wyborcza.pl/7,75399,28062333...C-B.8-L.2.maly
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  9. #1409

    Domyślnie

    Ja też płacę, ale na inną, bo na GW i RP nie dałbym centa, ani nawet szekla.

    Swoją drogą dla mnie trochę dziwne, że akurat Wyborcza informuje o takich rzeczach.
    Tylko jeszcze kwestia przekazu. Nie czytałem tego, podobnie jak RP, ale obawiam się, że przekaz jest taki, że macie myśleć tak i tak, a nie inaczej.
    Że np. terroryści opanowali stolicę, a biedny Dżastin przez nich musiał zmykać przez okno...

    Tymczasem - kanadyjski Freightliner Cascadia z Saskatchewan, z którego można się dowiedzieć, ile to wszystko waży i to jeszcze w kilogramach.

    501.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1450723a.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	360,0 KB
ID:	60003

  10. #1410

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Co to za media? Daj linka.
    A ja kto wyglada w Stanach, pisza o tym duzo czy malo, da sie znalezc rzetelny artykul?
    W Poland tak srednio - nie ma "embarga" na informacje, ale glowne TV potraktowaly temat mocno pobieznie a w serwerach internetowych trzeba troche pogrzebac, zeby dokopac sie od rzetelnej relacji.
    Mnie rozwalil jeden tekst z gazety X, "Protest koronasceptykow" a na koniec ze 90% kierowcow jest zaszczepionych dwoma dawkami(sic!) - nie ma to jak na koniec zaprzeczyc w artykule tezie z tytulu, full profeska dziennikarska.

    Mz chyba najlepszym zrodlem jest YT, relacje stamtad. Sa tez na zywo, albo wywiady z uczestnikami. Uczestniczy tez troche kierowcow z Poski, wiec nawet po polsku da sie znalezc.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    (.....)
    ale nie wpuszczą mnie tam z Remingtonem.(....)
    Dawac tu klimatyczna fote z kabiny ciezarowki z Remingtonem. Kawalerki nie dales i pewnie juz nie dasz, bo sie nie mozesz zebrac na ogarniecie. Po mesku, to rozumiem.
    No ale dawac fote pukawki, przeciez dla nas w Polsce to...inny swiat.

    Takze fota w stylu tylko bezkresne niebo na amerykanskim highwayu, ja i moj wierny Truck i Remington, to byloby cos fajnego.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 141 z 146 PierwszyPierwszy ... 4191131139140141142143 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •