Close

Strona 101 z 146 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 001 do 1 010 z 1451

Wątek: Trucks

  1. #1001

    Domyślnie

    Jawohl!
    Ruhe!
    Hände hoch!
    Raus!
    Du Schweinehund!
    Donnerwetter!
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  2. #1002

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Ja to bym w ogóle był za spuszczeniem dieslów w klopach, bo to z nimi największe problemy.
    Jak najbardziej zgoda. O ile może być z tym problem w ciężarówkach póki co, to w osobowych można coś z tym zrobić.

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    Soryy, za oftop - ale to, że oddychasz gó..nem to ci nie przeszkadza?
    Mnie akurat z nimi pod drodze.Uważam tylko, że zarówno kontrole kominów i rur wydechowych mamy za słabe.
    Kolejne ograniczenia, obostrzenia, mandaty, kary, grzywny, zamordyzm... Nie tędy droga.
    Problem jest w braku dostępu do taniej energii w Polsce, więc ludzie palą w piecach śmieciami i jeżdżą starymi dieslami. U mnie akurat wszyscy ogrzewają domy gazem, albo olejem opałowym i jeżdżą na benzynie. Diesle w osobówkach to jakiś tam ułamek procenta. Ale energia jest tania.
    Powietrze jest generalnie czyste. Dlaczego w Polsce nie prowadzi się kampanii na rzecz wyrugowania kopcących ropniaków i zastąpienia ich samochodami z LPG? Wystarczyłoby znieść podatki i akcyzę na gaz.
    No ale przecież łatwiej dowalać kary.

  3. #1003

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Jak najbardziej zgoda. O ile może być z tym problem w ciężarówkach póki co, to w osobowych można coś z tym zrobić.


    Kolejne ograniczenia, obostrzenia, mandaty, kary, grzywny, zamordyzm... Nie tędy droga.
    Problem jest w braku dostępu do taniej energii w Polsce, więc ludzie palą w piecach śmieciami i jeżdżą starymi dieslami. U mnie akurat wszyscy ogrzewają domy gazem, albo olejem opałowym i jeżdżą na benzynie. Diesle w osobówkach to jakiś tam ułamek procenta. Ale energia jest tania.
    Powietrze jest generalnie czyste. Dlaczego w Polsce nie prowadzi się kampanii na rzecz wyrugowania kopcących ropniaków i zastąpienia ich samochodami z LPG? Wystarczyłoby znieść podatki i akcyzę na gaz.
    No ale przecież łatwiej dowalać kary.

    W pelni popieram. Na pochybel urzedasom z ich normami majacymi "uszczesliwiac" na sile. Rozpisalem sie tu, ale skasowalem bo zaraz by sie zaczela pseudoekologiczna gownoburza w stylu "How dare you". A szkoda psuc czyms takim dobry watek.
    Tylko jeszcze sie odniose do tego co dalem kolorem.
    Oj @Ligo, Ligo, za dlugo w tej hameryce siedzisz, ze piszesz takie rzeczy. Eurokolchoz ze swoim socjalizmem i obnizanie podatkow...nie w tym matriksie.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  4. #1004

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Ja tam na miejscu właścicieli tych wozideł to bym się cieszył tym, że swoim ulubionym dźwiękiem wypiardu będą katować jedynie swoje uszy a innym dadzą delektować się błogą ciszą
    Mowa o szlachetnym brzmieniu klasycznej V8-mki, nie o jazgocie doładowanej 3-cylindrówki.
    Chociaż coś w tym jest, że brzmienie może łatwo stać się brzemieniem.

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Oj @Ligo, Ligo, za dlugo w tej hameryce siedzisz, ze piszesz takie rzeczy. Eurokolchoz ze swoim socjalizmem i obnizanie podatkow...nie w tym matriksie.
    Bardzo możliwe, że za długo.
    Na tyle długo, że przestałem postrzegać nienormalość, jako normalność.

    Może lepiej fotę dam. Całkiem normalna Cascadia.

    390.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1450140a.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	421,2 KB
ID:	40410

  5. #1005

    Domyślnie

    Znowu trochę o osobówkach.
    Buick, jak Buick, pewnie to samo, co w Europie sprzedają pod marką Opla.
    Ale urzekły mnie koła, a szczególnie opony ze złotym paskiem, bardzo rzadkie nawet i tutaj.

    391.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1450170a.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	523,0 KB
ID:	40515

  6. #1006

    Domyślnie

    Nie wiem co to za auto, ale takie owiewki, to miałem w cinqecento 700
    Fuji

  7. #1007

    Domyślnie

    No przecież mówię, co to za auto - Buick, pieszczotliwie Bucik.
    Prawie to samo co Opel, kiedy jeszcze był Oplem, a nie francuzem.

    Owiewki wyglądają na w porządku. W Czinkusiu się nie sprawdzały?

  8. #1008

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    N
    Owiewki wyglądają na w porządku. W Czinkusiu się nie sprawdzały?
    Z tego co pamiętam, to po ich założeniu było głośniej Nieźle wyły
    Fuji

  9. #1009

    Domyślnie

    Jak bym miał taka gablotę to też bym takie oponki sobie wrzucił. Takie opony można było często spotkać w Cadillac-ach z lat 90 np. Seville czy DeVille LINK
    D7500, N50 1.8, N70-300 AF-P

  10. #1010

Strona 101 z 146 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103111 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •