Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Monitor Acer K222HQLCbid 4ms HDMI DVI FullHD

    Czy z w/w Acer K222HQLCbid 4ms HDMI DVI FullHD ktoś miał do czynienia podczas obróbki zdjęć? Ciekaw jestem jak on się będzie nadawał do pracy przy zdjęciach. Niestety kwotowo jestem ograniczony troszkę i taki mi wpadł w oko. prosił bym o radę

  2. #2

    Domyślnie

    W żadnym wypadku nie jest to sprzęt choć w cieniu nadający się do foto.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    W żadnym wypadku nie jest to sprzęt choć w cieniu nadający się do foto.
    Aż tak źle z nim? Możesz powiedzieć dlaczego? Wiem, że są o niebo lepsze, ale co go aż tak dyskryminuje w porównaniu do tych mniej profesjonalnych?

    Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

  4. #4

    Domyślnie

    Chciałem tylko dodać, że nie jestem pro i obróbką zajmuję się raczej, nazwijmy to, amatorsko z wyższymi ambicjami Może ktoś mógłby polecić coś , niestety w granicach do 400 - 450 zł...

    Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacekni Zobacz posta
    Aż tak źle z nim? Możesz powiedzieć dlaczego? Wiem, że są o niebo lepsze, ale co go aż tak dyskryminuje w porównaniu do tych mniej profesjonalnych?

    Do jakich "mniej profesjonalnych", na miłość boską? To jest najwyklejsza w świecie marketowa masówa, która wyświetla co chce i jak chce. Jakikolwiek poziom wiarygodności nie istnieje. Jakość puka od dołu w dno.

    Przy budżecie kilkuset zł, najrozsądniejsze co można podpowiedzieć, to szukać używki. Lista modeli co było dobrego, produkowanego w ostatnich ok 15 latach jest tu: https://mva.pl/viewtopic.php?f=40&t=152 Oczywiście cudów nie należy się spodziewać, ale przy namierzeniu jakiegoś sensownego, jeszcze żywego modelu, będzie szansa na jako-taki obraz, bo z tym Acerem, nie ma żadnej.

  6. #6
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    DELL U2417H po kalibracji programowej jako tako można na tym obrobić zdjęcia i do twoich potrzeb może wystarczyć.

  7. #7

    Domyślnie

    Jak wpis powyżej, ewentualnie w podobnej cenie DELL U2415, ma proporcje 16 : 10, czyli w pionie 1200 px. co się przydaje.

  8. #8

    Domyślnie

    U nas w pracy stoi jeden taki ACER IPS 21,5" 1920x1080 i wygląda uderzająco podobnie. Pamiętam gammę ma harmonijkę (sprawdzałem na rzeźniku). Nie mierzyłem go.

    ps. a OSD to miał iście spaprane ... sam nie wiem, kto robi bardziej wkurzające i nieergonomiczne OSD: ACER czy AOC x-)
    Ostatnio edytowane przez Kyle ; 16-08-2019 o 16:40

Podobne wątki

  1. laptok-res.-dp-hdmi-monitor
    By morfeus in forum Komputery
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-11-2012, 14:27
  2. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 23-08-2012, 13:35
  3. Netbook ACER, wymaiana RAM i gwarancja
    By asche in forum Komputery
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 03-04-2012, 05:44
  4. Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 12-11-2011, 21:35
  5. FullHD: Telewizor czy monitor?
    By phantomak in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 05-03-2011, 13:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •